Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

За Мountain lion nе разбрах какво имаш предвид.

Нещо по-тромав и лагав ми се струва. Освен това всичко вече е насочено към интеграцията с айфон и мобилните приложения. Излиза, че с всяка следваща версия MAC OS-а ще става все по-айфонски, което мен лично ме отблъсква.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нещо по-тромав и лагав ми се струва. Освен това всичко вече е насочено към интеграцията с айфон и мобилните приложения. Излиза, че с всяка следваща версия MAC OS-а ще става все по-айфонски, което мен лично ме отблъсква.

 

То интеграцията не е лошо нещо и те конкретно има за какво да натискат в тази посока. Виж и майкрософт какво лайно изс***а с последния Windows.

 

Аз да взема да си подкарам сега нещата, които ми трябват от windows през vmware fusion пък да си говорим после :) Последното ще е доста любопитно как ще се справи със зверската разделителна способност. Като гледам как са направени някои програми и как една програмка за remote desktop си мисли, че разделителната ми способност е точно наполовина и в двете посоки почвам да се сещам май как са излъгали хитро повечето програми без да се налагат никакви радикални мерки

 

Но текста е убийствено четлив

 

 

И МАМКА МУ ЗАЩО СА МИ ДАЛИ UK клавиатура след като изрично им казах че искам американска??? Сега са ми разместени 2 копчета и постоянно се бъркам

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Кажи като го ползваш малко дали и твоя след 15 минути ръчкане (особено на някоя игрица) и почва да пари?

 

Позагрява си доволно добре, но до парене още не съм стигнал :)

Link to comment
Share on other sites

HTC One X, black, 26-та партида - големо животно.. Само дано калъфа и протекторите дойдат по-бързо..

 

Аз без калъф и протектори карам и нищо му няма. От протекторите пък си мисля, че никакъв смисъл няма и само ще го загрозят и то стабилно.

 

Кажи като го ползваш малко дали и твоя след 15 минути ръчкане (особено на някоя игрица) и почва да пари?

 

Парят всичките. До 45 градуса се качва моя след като си поиграя малко.

Link to comment
Share on other sites

Аз без калъф и протектори карам и нищо му няма. От протекторите пък си мисля, че никакъв смисъл няма и само ще го загрозят и то стабилно.

 

Камерата не ти ли се драска?

А протектора защо да го загрозява - като почне да се захабява и драска, го сменяш.

Гледах в ибей един cover за него - 0,5мм прозрачен, просто да го предпазва отзад, но пък така няма да може да се охлажда....

Link to comment
Share on other sites

Камерата не ти ли се драска?

А протектора защо да го загрозява - като почне да се захабява и драска, го сменяш.

Гледах в ибей един cover за него - 0,5мм прозрачен, просто да го предпазва отзад, но пък така няма да може да се охлажда....

 

Аз го оставям много внимателно по екран, където няма мека повърхност. Ако е на мека повърхност - няма проблем.

Протектора го загрозява, защото екрана на телефона пада от страни на корпуса, а протектора седи отгоре и се вжида много ясно, защото ръбовете не стигат до ръбовете на екрана.

Link to comment
Share on other sites

Протекторите са излишни според мен. Единствено някакво калъфче да го мушнеш, защото и този успява да приема команди както си стои в задния ми джоб

Link to comment
Share on other sites

В борсетата, която нося, се случва да го сложа при другия телефон или да пусна нещо друго вътре и затова слагам протектор.

Link to comment
Share on other sites

В борсетата, която нося, се случва да го сложа при другия телефон или да пусна нещо друго вътре и затова слагам протектор.

 

При всички положения е по-добре защитен в кожено калъфче, но наистина в твоя случай може да ти е по-удобно така

Link to comment
Share on other sites

Купих си от Илиянцци подложка за лаптоп за 6лв. Не това е повод за фукнята. Повода е, че тая подложка е колкото два смарфона на дължина, а на широчина е около 8см. Но като и се отворят крачетата е горе-долу А4 формат. Супер компактна ми е w00t.gif

Link to comment
Share on other sites

Помните ли как орах преди време, че едни bluetooth слушалки си работят с windows, но с МАС-а нещо се гелпи и не мога да ги ползвам за скайп?

 

Е оправили са го. На новия лаптоп с OS X 10.8 - Mountain Lion всичко е точно :punk :punk :punk :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S III :punk

 

samsung-galaxy-s3-preview-19.jpg

 

Новата машина обаче тръгва с нов план. 500 минути в натоварените часове, безплатни уикенди и вечери през делниците, безплатни неограничени с 10 предварително зададени номера, 6GB LTE интернет трафик (засега мрежата позволява в повечето райони даунлоуд скорости средно 25 Мбит/с, при теоретичен максимум 45 Мбит/с и ъплоуд от 5 Мбит/с, като само някои по-централни клетки работят на 150 Мбит/с даунлоуд, но скоро предстои ъпгрейд на цялата мрежа), 10 часа мобилна телевизия (45 live и още толкова on-demand), неограничени SMS и MMS + video, като всичкото това за $60. За европейскиите стандарти това сигурно е нищо, но за тукашната монополна система е сериозен пробив. :)

Link to comment
Share on other sites

За набарване можеш ама на каква цена...

 

Godfather-e, я кажи този back бутон колко лесно се натиска според теб? Или си му сложил силиконова броня та да хване леко телефона около ръба?

Link to comment
Share on other sites

Ха честито! beer.gif

Благодаря! Аз се ослушвах доста време, макар да си точех зъбите за S3-ката, обаче един сейлзмен на доставчика почна да ме тормози, ама и аз не се давах, докато не стигнахме до въпросната оферта с новия план. На практика сега ще плащам по-малко, отколкото при досегашния ми план, а ще получавам една камара нови благинки. А скоростта на сърфиране в LTE мрежата е просто убийствена, за качествата на новата машина да не говорим. Например в моето село, което е общо-взето в периферията на мегаполиса, постигам следните скорости с отдалечени сървъри:

 

225686907.png

 

 

 

Godfather-e, я кажи този back бутон колко лесно се натиска според теб? Или си му сложил силиконова броня та да хване леко телефона около ръба?

Дедо, аз не страдам от този проблем. Може би държа телефона по различен начин, но проблеми с бак бутона нямам. :)

Link to comment
Share on other sites

За набарване можеш ама на каква цена...

 

За мен цената е винаги изгодна, но да изплащам нов апарат преди да свърша старите - мерси. И без това се нервя, че давам по 500 лева на месец на М-тел...

 

Дедо, аз не страдам от този проблем. Може би държа телефона по различен начин, но проблеми с бак бутона нямам. :)

 

Всички нормални хора нямат проблеми. Само някои тотални уникати могат да изислят такива laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Да ви се похваля, че съм ЖИВ.

 

Ебаси пътуването от София до Пловдив! Това става някъде около 8:30-9:30 вечерта.

 

Първо един турски рейс правеше слалом неясно между какво, но преди да го изпреваря 4 пъти смени лентата (и понеже го правеше с мигачи, реших че заобикаля я дупки я нещо друго). Тръгвам да го изпреварвам с едно на ум.... и готовност да мина на 3та при първия признак на идиотизъм или да набия спирачки според зависи доколко съм го изпреварил и наистина очакванията ми се оправдаха, на 3/4 изпреварен малоумника дава ляв мигач при което моментално ръгнах трета и настъпах до ламарината авенсиса. Няма да повярвате каква тяга даде на 3та при 110 :)

 

И малко след тази случка изпреварвам някакъв друг (румънец май беше), човека си караше най-нормално и хубаво че и неговите реакции бяха като моите, защото почти го бях изпреварил (примерно багажника ми е на нивото на двигателя), когато забелязвам някаква сянка на около метър от мантинелата в средата на пътя... при 130-140км/час някъде... КУЧЕ да му е***а м***та се разхожда в сумрака по магистралата (още не беше се мръкнало ама вече нямаше слънце). Прицъквам спирачките и мигача и давам надясно, хубаво че и онзи човек се усети та и той мръдна иначе или щях да се натреса на кучето или на него или и на 2мата. Не ми се мисли ако блъсна вълчак със 130 какво ще ми се случи. Нито ако се изпраскам странично в кола до мен...

 

Ебаси лудия късмет да се размина и с турския идиот и с кучето, честно и то в рамките на има-няма 15 минути и 2те.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм жив.

 

Ходих до с. Войнягово да се видим с една колежка.

http://goo.gl/maps/KrbC0

На тръгване ударих с 60км/ч (точно след табелата на селото) някав изкоп за кабел, който не е заравнен. Гледам няма нищо... тръгвам леко...хм... съвсем леко потрепване на волана...еми 17ките отидоха. Прежалих ги и тръгвам за Плд. Тъкмо се включвам на пътя Плд - Хисаря и таман подминавам отбивката за Хисаря, и някаква бензиностанция... почва наклон (положителен). На средата на наклона почва да се чува пат.-пат-пат-пат отпред в дясно. Викам си хубава, спуках предната дясна. Отбивам, слагам триъгълник, слагам си светлоотраз. жилетка, вадя комплекта инструменти и крика (крика на БМВ е36 е ВСЕИЗВЕСТЕН с това, че колата може да се олюлее и падне от него, а аз ще я вдигам на наклон!!!). Пасажерите слизат пушат цигари, аз гледам, гледам. Абе тая гума е здрава. Качвам се, паля и на полусъединител я мърдам 10 санта напред. Слизам пак, гледам... 15см лената по борда на гумата е СКЪСАНА и само теловете я придържат, а долните се виждат дори на светлината в 20:30 вечерта. Ок. Развивам болтовете, със страх вдигам на крика колата. Бут-дръп... джантата не слиза. Еми, да. Който си купува боядисани джанти, боята му се е набила хубаво. 5 минути шутове и въртене, шутове и въртене. Джантата слиза (тука се пъна пред баджанака, приятелката ми и сестра й колко съм велик та я свалих). Качвам резервната, тръгвам и колата почва да завива сама на дясно. Ебати! И тая ли е спукана или изпуска. Карам с 60, спирам на отбивка (вече е тъмно). Тая гума е просто мека. Ок... малкия дявол. Викам си не може да няма в продължение на 50км една работеща бензиностанция. Със скорост от 60км/ч си се изнасям към Майналандия.

ТУКА ВЕЧЕ Е аТския КЕФ.

Спрях на цифром и словом 4 (ЧЕТИРИ) бензиностанции, на нито една от които НЕ работеше компресора за въздух. НИТО ЕДНА! Петата не работеше.

И така си напомпих гумата чак в с. Труд!!! на ЛукОйл - горката беше под 1 атмосфера, напомпих я до 1.7 и после чакахме 3 минути машинката им пак да се зареди, че другата не работела.

 

Та, така. Драги водачи, не бъдете МЪРДИ като мен ами си проверявайте веднъж годишно резервната гума дали е с коректно налягане, че е кофти да се провери "при нужда".

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

ами си проверявайте веднъж годишно резервната гума дали е с коректно налягане, че е кофти да се провери "при нужда".

 

air_compressor-500x500.jpg

Link to comment
Share on other sites

Та, така. Драги водачи, не бъдете МЪРДИ като мен ами си проверявайте веднъж годишно резервната гума дали е с коректно налягане, че е кофти да се провери "при нужда".

 

Аз един път така се "похвалих", че неизвестно клоличество време съм карал с предни съответно на 1,3 и 1,1... И пак не проверявам налягането....

 

С едно такова си помпах един път гумите на полото точно час и половина. Същата операция на бензиностанцията отне 2 минути

 

Това е колосален боклук. Бях взел едно такова на майка ми. Както си и знаех - пари на вятъра...

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че велосипедната ми помпа действа по-ефикасно и бързо от подобни "компресори"... Помня на майка ми на кадетището помпахме половината ми младост една гума...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...