Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Искам да се похваля, че моето мече ми сготви наай-вкусните китайски зеленчуци с пиле! Даже си пожелах два пъти подред пак от същото - от вчера все това ям и не ми е омръзнало!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И как е? Удобна ли е, защото на мен ми изглежда адски ръбата и некомфортна? Иначе като дизайн рути мивки, отпред ми изглежда дори на Батмобил :).

Лично аз съм доста непридирчив относно периферията си и съм с някакви нормални мишки по 10-15 лева парцала, но пък за хардуер бих дал безумни пари. :)

Link to comment
Share on other sites

Дедо има нежни ръчички, а моите са доста големички, затова моля също за размери, но при най-разгънато състояние (най-вече ширината ме интересува и дали изобщо се променя, че от 2D-снимката не ми е много ясно какво реално е в действителност). Освен това ме интересува и въпроса на Сотбис - в най-разгънато състояние дали не е "ръбата" и неудобна за дланта...

Link to comment
Share on other sites

от тук 

 

Dimensions

Now for the part of the review which is the reason behind me writing it. The following are the dimensions of the mouse with the palm rest closed and open all the way:
 

  • Width: 96mm / 3.77"
  • Length (Palm rest closed, tool protrusion not counted): 109mm / 4.29"
  • Length (Palm rest fully open): 122mm / 4.80"
  • Height (Normal palm rest): 37mm / 1.45"
  • Height (Tall palm rest): 43mm / 1.69"

Не мога да я измеря, щото съм си запилял рулетката на някъде. Мишката е ужасно удобна. Сменят се подложките за длан, кутре. Една от приставките за кутрето е с платформа, на която да го опра. При максимална дължина (и с по-високата подложка за длан) ми ляга просто прекрасно. Страничната плоскост (за палеца) също може да се движи както напред/назад, така и настрани. Основата е от алуминий. Все още не съм го подложил на сериозен SC2 тест плъха, не съм инсталирал фърмуера, но довечера ще ги изтествам сериозно и ще пиша отзиви.

Link to comment
Share on other sites

Боре, да ти кажа Разер малко ме разочароваха с непрофесионалното си отношение и скапания софтуер за клавиатурата. Отделно, че и в нета почнах да чета доста негативни отзиви за продуктите им, и ми се струва, че прекалено много лежат на стари лаври. Отделно, че и видях някои прота да цъкат с тоя плъх (май Catz), а и мен доста ме изкефи като дизайн, хареса ми, как ми пасна в ръката и възможностите за настройки и...

Сега пускам hots и ако се отлепя - може да дам отзиви.

Link to comment
Share on other sites

Плъха е невероятен! Просто толкова добре да ми пасне нещо в ръката не съм си представял! Изключително ме радва как се движи върху пада, изключително ме радва как ми ляга в ръката, захвата ми е просто страхотен! Истинско удоволствие е да цъкам с това извънземно :D

Link to comment
Share on other sites

над психологическата ми бариера е за мишка но може и да се прежаля мога ли да я разгледам извън опаковката в магазина ?

Link to comment
Share on other sites

Ами в София, в технополиса ми я разопакова момчето и ми даде да я пробвам. Е, не знам дали би се съгласил да сменя различните приставки (длан, кутре).

 

Ред: Аз също не бих дал толкова пара за плъх, поне на тоя етап. А и понеже съм скептик към безжичните, моя модел ми дойде идеален.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Един въпрос малко по-встрани от темата... Какво толкова е по-различна тази мишка от останалите - по-лека ли е, по-издръжлива? (Изключвам копчетата, които служат при игра и удобството за пръстите)

Аз лично не мога да си обясна как бих дал над 50 лв само за някаква мишка. Използвам си една на HP безжична от сума ти време и си ми е перфектно. Да отбележа за протокола... игри играя малко! 

Link to comment
Share on other sites

За протокола - аз използвам мишка по 12 часа на ден (доле-горе, понякога и повече). Преди да започна да купувам качествени мишки, сменях по 1 десетлевова на месец. От ОфисЕкспрес си знаеха, с всеки кашох хартия и кламери, носеха и по 1 мишка.

След това си взех Razer. Ефтината, Абисус. (ефтина, ефтина - 80 лева) Скролера ѝ започна да скърца, крачетата започнаха да се откачат. Но работеше. И така работеше 8 месеца, което е рекорд!

После си взех малко по-качествена, но този път от Roccat. (Продукти на Razer повече NEIN!) Тя ме избута една година. Още работи перфектно. Просто ми омръзна.

И сега използвам Roccat Kone XTD. Няма такъв звяр. Нереално удобна, страхотна, макросите са гениални, и не, не я ползвам само за игри. Ползвам я в офиса. И върши страхотна работа. Убеден съм, че 150-те лева, които дадох за нея, ще се избият.

Link to comment
Share on other sites

В офиса съм с Logitech M100 от около 2 години, за около 15лв. В къщи съм с Logitech MX400 от около 5 години.
Кво ги правите тия мишки, че ги чупите толкова не мога да разбера.
Гледах мишка, за да сменя моята, спрях се на едни на SteelSeries, но няма човек къде да ги види и се отказах. Мишка на сляпо не купувам.
Исках следващата на MX400, която е M500, но цената е нереално висока. Като падне, ще си купя такава.

Link to comment
Share on other sites

 

Само да допълня, че като циклиш сериозно на игри, един стабилен плъх променя сериозно картинката и кефа. Иначе стария плъх (гигабитския) ми е в офиса и реално разликата е осезаема, спрямо a4tech-ския, който ползвах до тогава.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Откакто строших в яда си Революшъна съм се наказал да не си купувам скъпа мишка. Но скоро периода на наказанието ми изтича.  Пешо, тая твоята нещо много странна ми се види. И не мога да си предствя как ще ми стои, но подозирам, че няма да ми е удобна. Отделно с годините се убедих, че и 15 бутона да има една мишка, аз повече от 3 не ползвам ... 

Link to comment
Share on other sites

Видене, аз също съм динозавър и просто не мога да свикна да ползвам 3-те други бутона. А мишката я взех, защото е адски customisable. Вместо да обикалям и да опипвам плъховете по магазините, докато продавачите ме гледат намусено и с недоверие - си взех едно животно, което след 15-на минути играчка - ми пасна идеално на ръката.

Отделно - основата е алуминиева, та е и по-здрава. 

Link to comment
Share on other sites

За протокола - аз използвам мишка по 12 часа на ден (доле-горе, понякога и повече). Преди да започна да купувам качествени мишки, сменях по 1 десетлевова на месец. От ОфисЕкспрес си знаеха, с всеки кашох хартия и кламери, носеха и по 1 мишка.

След това си взех Razer. Ефтината, Абисус. (ефтина, ефтина - 80 лева) Скролера ѝ започна да скърца, крачетата започнаха да се откачат. Но работеше. И така работеше 8 месеца, което е рекорд!

После си взех малко по-качествена, но този път от Roccat. (Продукти на Razer повече NEIN!) Тя ме избута една година. Още работи перфектно. Просто ми омръзна.

И сега използвам Roccat Kone XTD. Няма такъв звяр. Нереално удобна, страхотна, макросите са гениални, и не, не я ползвам само за игри. Ползвам я в офиса. И върши страхотна работа. Убеден съм, че 150-те лева, които дадох за нея, ще се избият.

 

ПРИНЦЕСА!!!!!!!!1111111111 :)

Само да допълня, че като циклиш сериозно на игри, един стабилен плъх променя сериозно картинката и кефа.

 

Чак сериозно... едва ли. Вкъщи съм с един шестгодишен а4тех и с него нямам проблеми да израждам деца, да храня кози и да доя крави на 1-2-те игри, които играя online. То или ти идва отвътре или не. :P :shy:

 

Link to comment
Share on other sites

ХХАХААХХААХХХАХА! В 1-вия момент не прочетох цялото и си мислех, че реално с мишката ще израждаш деца. И си го представих. Щях да колабирам от смях. :lol:

 

И не съм принцеса. Но скоро смятам да стана. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...