Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Станах татко.

 

Браво! Момче или момиче? И наздраве! beerchug.gif

 

За пръв път от няколко години се осмелих да си направя ИВВ вкъщи отново biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Браво! Момче или момиче? И наздраве! beerchug.gif

 

За пръв път от няколко години се осмелих да си направя ИВВ вкъщи отново biggrin1.gif

 

Момиченце.

3800, 52 см. Нормално раждане, като за първо жената се справи много добре.

Link to comment
Share on other sites

Момиченце.

3800, 52 см. Нормално раждане, като за първо жената се справи много добре.

 

Честито!!! Да ви е жива и здрава дъщеричката!!! Няма по-прекрасно усещане от това да станеш родител!!! :))

Link to comment
Share on other sites

Момиченце.

3800, 52 см. Нормално раждане, като за първо жената се справи много добре.

 

Браво! Все на момичета го караме... Още един в клуба, кандидат за огнестрелно оръжие. laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тестовото ни лабче започна да си запълва 6-те рака най-накрая . 2х HP блейд шасита, с 2 итаниум блейда в тях и 6 x86 блейдчета за vmware ESXi. :wub:

4 Спарк машини, 1 IBM Power PC и всичко със сан сторидж :“)

Коледни подаръци от рано :woot

Link to comment
Share on other sites

Най-после с нова автоматична гаражна врата на Хьорнер. Вратата е отлична, но монтажниците бяха такива тулупи, че за малко да ги изгоня. Типична българска простотия, мързел и безхаберие... Не съм наясно с контингента на фирма Аказа, но днес определено ми се паднаха двама абсолютни идиоти... Респективно скоро ще си имам разговор с офиса им. laughing1.gif

 

Още веднъж благодаря на Мобо, че ме насочи към хубавия немски продукт.

Link to comment
Share on other sites

Тези твоите са били конкуренция на момците от Солис, които се опитваха да захванат охранителна решетка за алуминиевата козирка на дограмата...

Link to comment
Share on other sites

Тези твоите са били конкуренция на момците от Солис, които се опитваха да захванат охранителна решетка за алуминиевата козирка на дограмата...

 

Моите се опитваха да хванат метална греда в клатещи се арматурни пръчки, забити в бетона... Добре че осъзнаха, че все пак ги гледам, та забиха още две пръчки здраво. След тях 100% ще оправям отгоре, но така или иначе имам да оправям там... А относно очевадното нежелание за работа и тоталната демотивация - излишно е да коментирам. Абсолютни тулупи. Добре поне, че единият беше наясно с всички елементи на вратата и дефакто осъществи по-голямата част от монтажа... Другият беше просто картинка - когато и да го нариташ здраво, все си закъснял с 10-на години... ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Най-после с нова автоматична гаражна врата на Хьорнер. Вратата е отлична, но монтажниците....... laughing1.gif

 

Още веднъж благодаря на Мобо, че ме насочи към хубавия немски продукт.

и аз мерси. и честито. със здраве да си я ползваш.

а монтажниците и майките им са дълга, дори безкрайна тема...

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...