Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само аз ли съм случил? Пък има и ендо нещо, наречено помпа :)

Не си само ти. Има и боклуци, има и читави бройки. 175/70r13 я вдига от почти джанта до 2 бара за по-малко от 7 минути. Естествено, при работещ двигател.
Link to comment
Share on other sites

Преди около 4 месеца си помпах с едно такова спуканата гума, че да мога да се добера до вулканизатор - за има няма 10 минути. Така, че явно е до намиране на правилното. И да - не го ползвайте на спряна двигател, само така от акумулатора.

Link to comment
Share on other sites

По темата за помпенето на автомобилни гуми. Вероятно държа рекорда за най - бързо напомпване в този форум. Отне ми около 3 секунди да я напомпя. Колата(не моята) направо подскочи. За целта използвахме водолазна бутилка. На 220 бара налягане... По принцип идеята беше просто да се напомпи нормално.

Link to comment
Share on other sites

100K km въобще не е много за кола на 4 години, ами направо си е реално. Не съдете по разстоянията, които минаваме в България.

 

Иначе честито за придобивката :) Безпроблемно шофиране и дано не ти създава главоболия новата красавица!

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

мерси мерси :)

А колата е от Германия, и изглежда доста нормален пробега, дори за Чехия е нормален :). Иначе е коте в чувал, ама кфо да се прави, все е така със секънд хендите :))

@ DON_CHEFO - фен съм, другата ми е GTV :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://www.amazon.com/gp/product/B004HZYA6E/ref=famstripe_kk3g

 

Поръчано и платено. Нямам търпение да го взема B)

Идва ли с калъфче? Има едно показано на снимките към твоя - с диодно фенерче. Да знаеш много е удобно. Ако не върви комплект направо си го поръчвай и него.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Идва без калъфче за жалост. Калъфчето и фенерчето ще са другия месец. Сега като се замисля, то тая джаджа си избива мангизите за има- няма година. Аз си купувам средно по две- три книги на месец за около 40 лева. Не че ми стигат, ама толкова мога да отделя за книги. А в туй чудо могат да се наврат няколко хиляди без да даваш кинти и да си ги разнасяш навсякъде. Много, много яко...

Link to comment
Share on other sites

Идва без калъфче за жалост. Калъфчето и фенерчето ще са другия месец. Сега като се замисля, то тая джаджа си избива мангизите за има- няма година. Аз си купувам средно по две- три книги на месец за около 40 лева. Не че ми стигат, ама толкова мога да отделя за книги. А в туй чудо могат да се наврат няколко хиляди без да даваш кинти и да си ги разнасяш навсякъде. Много, много яко...

 

Кинти принципно трябва да се дават, но е много по-удобно да държиш нещо такова в ръцете си отколкото нещо с размерите на "война и мир".

Link to comment
Share on other sites

Идва без калъфче за жалост. Калъфчето и фенерчето ще са другия месец. Сега като се замисля, то тая джаджа си избива мангизите за има- няма година. Аз си купувам средно по две- три книги на месец за около 40 лева. Не че ми стигат, ама толкова мога да отделя за книги. А в туй чудо могат да се наврат няколко хиляди без да даваш кинти и да си ги разнасяш навсякъде. Много, много яко...

Аз си купувам книги, въпреки, че мога да ги чета и електронно. Даже доста от книгите, които имам купени си ги държа в електронен вид, точно заради това, което казва Дядо - големи са.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Моята прекрасна половинка ми сготви най-прекрасната мусака! Цял следобед двама преяли пордоти сме се търкаляли безпомощни...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...