Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Наскоооо, тая много й висЪт виметата, но са натурални, идеални за смукане! laughing1.gif

 

================

 

Търговец

ТИКЕТ ПРО БЪЛГАРИЯ ООД

Заявка от

TICKETPRO

Номер фактура185536

Сума367.50 BG

NТакса3.49 BGNОбща сума

370.99 BGN

 

ROGER WATERS BITCHES!!!

 

THE WALL

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Брей, доживях да подавам документи на сина ми за кандидатстване в университет (той завършва догодина, ама кандидатстването става в момента). Въпросният университет (University of British Columbia) е на 25-то място в световната класация на университетите за 2012-та! :)

Link to comment
Share on other sites

Брей, доживях да подавам документи на сина ми за кандидатстване в университет (той завършва догодина, ама кандидатстването става в момента). Въпросният университет (University of British Columbia) е на 25-то място в световната класация на университетите за 2012-та! :)

Браво, Момчиле. Това обаче означава и че си одъртял доста :laughing:. Какво смята да изучава?

Link to comment
Share on other sites

Благодаря! Ами то аз си знам, че одъртях да му се не види, ама няма мърдане от тая работа. Кандидатстваме за Bachelor of Commerce в престижния бизнес скул към университета с профил финанси, като дългосрочната цел е MBA. Надявам се да спечели някаква стипендия, че цените дори и за канадци са си въз соленички. :)

Link to comment
Share on other sites

Ха, комшия :]

Живея на 5 минути от тях. Ако не бяхте гадни Window-сари, бих се замислил :lol:

---

Кръстник, успех на наследника ти :)

---

Ти какво против имаш хората пишещи софтуер на/за Windows?
За сега - само идеали. За в бъдеще мисля да си взема сопа :) Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аз забравих да се похваля, от 8 месеца работя в Телерик :)

Telerik?!

Тези http://www.telerik.com/ ?

 

Тия пичове са направили 1 система на едни клиенти, с които работим. Производителността им се вдигна с 400%. И не преувеличавам!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря! Ами то аз си знам, че одъртях да му се не види, ама няма мърдане от тая работа. Кандидатстваме за Bachelor of Commerce в престижния бизнес скул към университета с профил финанси, като дългосрочната цел е MBA. Надявам се да спечели някаква стипендия, че цените дори и за канадци са си въз соленички. :)

 

Добре, добре :)

Ама нали знаеш, че за да бъде върха на сладоледа този MBA трябва да е подкрепен с инжерен background. Иначе тези ratings не ги гледай много :) Разликата идва от това с какви хора ще работи конкретно.

Link to comment
Share on other sites

След 2 (или 3 не помня) години чудене си харесах часовник. Бях си харесал едно Rado но някак не ми се даваха толкова пари за нещо, което по принцип не ползвам. Пък и керамиката от 10 места чух че е доста крехка... Но този хем е на поносима цена хем ме кефи много. Сега се радвам като малко дете :)

 

5367-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз пък винаги съм си чудел на хора дето взимат такива часовници - без цифри. То това си е бижу, не часовник :D. Аз такъв не бих си взел дори и с конче в средата да беше :). Обаче как ми текат лигите по едни Омеги и Хублота.....сигурно и снимка с тях струва повече от моя часовник :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ми за мен времето и без това е относително. +/- 30 минути не са им придавам особено значение (обикновенно защото аз съм този който закъснява). Жена ми ме бъзикаше за избора точно по този параграф. Та аз съм го взел не заради хронометъра или нещо друго а именно защото ми харесва. Иначе не ми е нужен - имам си телефон и винаги мога да видя колко е часа от телефона. За омега още много ми миришат краката а реплика никога няма да си купя.

Link to comment
Share on other sites

Хората се хвалят с хубави работи и други житейски постижения, аз скромно ще се похваля с:

 

PLAYSTATION 3 !!!!1!!!!!!!1!!!!!11!!!!!

 

playstation-3-slim-nj2-460.jpg

 

Добре дошъл в клуба :bgrin: Аз си падъм маняк малко на тази тема, ако закъсаш за игрички дай да се свържем да си менкаме :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Вчера тотално ми издъхна стария таблет и след кратко умуване, днес отидох и си взех Asus Transformer Pad Infinity. Исках да си взема новия Гугъл Нексъс 10, обаче всички са пощуряли за него и нямам нерви да го чакам, след като днес беше достъпен за онлайн покупка само за минута преди да се изчерпят всички наличности. Затова отидох в най-близкия магазин и си взех трансформъра - яка машинка, която дори поддържа 3D на HDMI изхода и мога да играя 3D игри от таблета на телевизора! :punk

 

visual-model.png

Link to comment
Share on other sites

Вчера тотално ми издъхна стария таблет и след кратко умуване, днес отидох и си взех Asus Transformer Pad Infinity. Исках да си взема новия Гугъл Нексъс 10, обаче всички са пощуряли за него и нямам нерви да го чакам, след като днес беше достъпен за онлайн покупка само за минута преди да се изчерпят всички наличности. Затова отидох в най-близкия магазин и си взех трансформъра - яка машинка, която дори поддържа 3D на HDMI изхода и мога да играя 3D игри от таблета на телевизора! :punk

 

visual-model.png

Хубава машинка. Но ти преди това не беше ли пак с трансформър?

И колко време успя да изкараш с него? Нещо ми се струва, че бързо е сдал багажа, освен ако денонощно не си го гърчил нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Хубава машинка. Но ти преди това не беше ли пак с трансформър?

И колко време успя да изкараш с него? Нещо ми се струва, че бързо е сдал багажа, освен ако денонощно не си го гърчил нещо :)

Първият Трансформър беше, ама много бой видя завалията плюс две зверски изтървавания. :laughing1:

Аз отдавна се гласях да взимам нещо ново, но все още се чудех какво точно. Бях се наточил за новия Нексъс 10, но на тия образи онлайн наличностите им свършват буквално за минути, а аз нямам нерви да ги чакам. Този Трансформър е със забележителни параметри, а освен това беше и на сейл за $450. Нямат още в наличност докинг клавиатурата, но аз нямам зор за нея в момента, като се появи след няколко дни ще я взема и нея. Много зарибяваща екстра е и поддръжката на 3D от HDMI изхода на таблета и това също предопредели избора, понеже имам 3D телевизор в къщи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...