Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Преди време, четох за тия системи комфорт + устойчивост... след 10к км драсни впечатления.

T.e. до средата на август ще напиша какви са впечатленията :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

iPhone-а наистина ще го сменям. Чакам да излезе новият им модел ;). Цената и параметрите ми хареса и затова си го поръчах. Даже 2 броя. Единият ще го дам на брат ми. Общо двата с доставка в Канада излезнаха 605$(канадски). 259$х2 + 20$ доставка + 68$ такси. 16 гигабайтовия модел са.

 

 

Link to comment
Share on other sites

iPhone-а наистина ще го сменям. Чакам да излезе новият им модел ;). Цената и параметрите ми хареса и затова си го поръчах. Даже 2 броя. Единият ще го дам на брат ми. Общо двата с доставка в Канада излезнаха 605$(канадски). 259$х2 + 20$ доставка + 68$ такси. 16 гигабайтовия модел са.

 

Ползвай малко това, пък ще видиш дали ще смениш телефона с новия модел iPhone :) Особено сега като не лагва вече с Jelly Bean-а. :)

Честити да са ти. И аз искам да си взема един, но търся нещо за което да го ползвам, че да му оправдая покупката.

Link to comment
Share on other sites

По-айляшки ден не помня откога не съм прекарвала: Джакузи с хладка вода, студена лимонада на единия ръб и студено бяло вино на другия. Нека големите жеги продължават! Няма да им се дадем лесно. :)

Link to comment
Share on other sites

Току-що си взех кормуването...Общо взето съм официално джигит вече. devil.gif

 

Честито бре Танасе, Безаварийно каране и по-малко срещи с КАТаджиите.

Link to comment
Share on other sites

 

Или по друг начин за джунглата, в която Атанас се кани да навлезе. :ghost

 

П.П. Аааа, да - щях да забравя! Танасе...и да пускаш по една обява (с точния маршрут) във вестника, като ще излизаш насам-натам...че да се оглеждаме. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе оста'й донорството - деца тичат, колелета карат...ако излезе няк'во такова, нито ще го види с тая скорост, нито ще може да спре.

 

Иначе ми хареса един от коментарите под видеото: "а някой си отвори вратата и ше има калбета с мотора.."

Link to comment
Share on other sites

Абе оста'й донорството - деца тичат, колелета карат...ако излезе няк'во такова, нито ще го види с тая скорост, нито ще може да спре.

 

Иначе ми хареса един от коментарите под видеото: "а някой си отвори вратата и ше има калбета с мотора.."

 

Деца ако тичат по ТОЗИ булевард - родителите им не просто са за бой ми не знам...

 

А за вратата - то и доста по-малко му трябва. Гледам навря се между някакъв дето караше близо до автобус. Трябваше онзи с колата леееко да се разсее и пича така си влизаше ПОД автобуса че после щеше да трябва да го остъргват от асфалта.

 

Веднъж бях свидетел как автобус мина върху куче (по-скоро кучето неясно защо ходеше като пияно и само се навря под задните гуми)... грозна гледка просто. За малко не повърнах. Ама тоя е безсмъртен така че няма проблем - ще си възстанови 3Д формата за нула време ако го разплеска автобуса.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

А може и да не се спами темата около този глупав клип, който вече сме гледали. Ясно е, че тоя боклук е тотално откачен.

Link to comment
Share on other sites

А може и да не се спами темата около този глупав клип, който вече сме гледали. Ясно е, че тоя боклук е тотално откачен.

 

Може, ама виж колко добре върви на едно колело Ямахата :D. И колко време спести тоя пич...лошото е, че при една грешка може и бая годинки земно време да си спеси

 

Вчера и при нас сякаш като виждаха мотора и нарочно му пречеха :@

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

одеве се прибрахме от Сърбия...

 

Беше прекрасно,къпминг,EXIT ,къмпинг,музика,хора от цял свят... Догодина - за 2ри път.

 

Доста години ще трябват на българите,ако искат да организират нещо толкова огромно и доходоностно.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...