Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Не, получих съдействие от шефа на Дианата в Пловдив :rolleyes: Завързахме там едни далаверки та се уредих.

 

 

Време да уредиш и мене devil.gif

 

И мене и мене 205/50/17 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не че е кой знае какво, но да се похваля с новата ми вързалка за велосипеда. Да се надяваме да няма злополучни инциденти пак и тази да ми е последната, а не поредната...

 

3183643S.jpg

 

3183660K.jpg

Link to comment
Share on other sites

snejko, Честита ви рожба. Да ви е жива и здрава, по-важно от това няма.

Link to comment
Share on other sites

...

Първото упражнение в университета, което стваше за ядене

И някои от колежките ти стават. Даже без хляб, ей тъй - натюр ;) Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Първото упражнение в университета, което стваше за ядене

Шъ въ уморят от глад тези хора, ей!

Link to comment
Share on other sites

От тая вечер минавам на Android :) Стига с тоя WM, 3 години са достатъчно.

Proud owner of ACER LIQUID BLACK :)

Link to comment
Share on other sites

От днес официално вече имам две гражданства - българско и канадско. Странна риба демек. :lol:

Честито. Много обаче се забави с процедурата.

Link to comment
Share on other sites

Честито. Много обаче се забави с процедурата.

Благодаря! Ами аз подадох малко по-късно документите, пък и процедурата излезе точно година и половина. Сега чакам канадския паспорт, щото останах без български и няма кой да ми го поднови, освен ако не прелетя няколко хиляди километра до другия край на страната за да се явя лично в посолството.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря! Ами аз подадох малко по-късно документите, пък и процедурата излезе точно година и половина. Сега чакам канадския паспорт, щото останах без български и няма кой да ми го поднови, освен ако не прелетя няколко хиляди километра до другия край на страната за да се явя лично в посолството.

Сега и подлежиш на глоба за това, че не си го подновил навреме. Ако изчакаш обаче 6 месеца или година минава давност и не дължиш глоба. Култови са законите в България. Електронният подпис не важи за почти нищо освен банкови преводи.

Аз имам възможност за канадско гражданство, но трябва да започна да плащам данъци там и някак не ми се иска да давам излишно пари само заради паспорта.

Link to comment
Share on other sites

Сега и подлежиш на глоба за това, че не си го подновил навреме. Ако изчакаш обаче 6 месеца или година минава давност и не дължиш глоба. Култови са законите в България. Електронният подпис не важи за почти нищо освен банкови преводи.

Аз имам възможност за канадско гражданство, но трябва да започна да плащам данъци там и някак не ми се иска да давам излишно пари само заради паспорта.

Мдам, плоският данък от 10% определено е доста по-добър вариант. На мен ми трябва паспорта най-вече за бизнеса и ходенето в щатите, че тепърва се очертават доста визити. Не че има някакви проблеми с визата, но когато си с друг паспорт и с виза, процедурата по минаването на границата е доста по-различна, пък и отношението на американската администрация.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...