Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Резултатът:

аз 6:0 СУ.

Има тенденция да стане 7:0, а утре и вдругиден смятам да достигна до заветното 9:0 :Д.

Е това вече е повод да дойдеш на другата форумна среща :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Махнах старите винетки от стъклото :) Не знам какво правих миналата година но така и не успях да ги махна, тази обаче си ги разкарах за 30 секунди точно. Много съм доволен :)

 

До председателя на клуб "Пречат ми ръцете" laughing.gif

 

Това е инструмента:

 

 

dsc00765ay.th.jpg

 

Имам във всяка кола по един такъв.

Link to comment
Share on other sites

Има едни стъргалца с острие за 2 лева от Практикер - вършат чудеса! :)

 

За 3.50 от лукойл :)

 

Ники, след такова гърбене ти се полага, поне една седмица почивка!

 

Миналия път като пробвах само надрах винетката и нищо не стана. Тоя път от раз го махнах. После хората ми услужиха с препарат за стъкла и изчистих идеално всичко ... е после залепих новата винетка накриво ама на кой му пука :lol:

 

 

До председателя на клуб "Пречат ми ръцете" laughing.gif

 

Това е инструмента:

 

 

dsc00765ay.th.jpg

 

Имам във всяка кола по един такъв.

 

Аз моя след като го употребих им го подарих на хората от бензионостанцията. Твоя обаче определено е по-хубав.

Link to comment
Share on other sites

Преди седмица почти си отрязах пръста. Сега е почти зараснал, само трябва да хване по-сериозна коричка. Има напредък! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз моя след като го употребих им го подарих на хората от бензионостанцията. Твоя обаче определено е по-хубав.

 

Това се нарича бояджийски шабер и върши невероятна работа. В Баумакс са около 2 лева. последния път ги награбих с кофата направо. tounge.gif

 

Преди седмица почти си отрязах пръста. Сега е почти зараснал, само трябва да хване по-сериозна коричка. Има напредък! :)

 

И се гордееш с тая работа викаш laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

И се гордееш с тая работа викаш laughing.gif

Напротив! Срамува се...., но се хвали, че се срамува ;).

Link to comment
Share on other sites

Абе хваля се! И ме е срам...Хваля се, че не си отрязах пръста, а ме е срам, че ножа беше толкова тъп..Само вена срязах, без мускули и сухожилия...

Link to comment
Share on other sites

Започнах да осъзнавам, че каръщината ми няма граници.

 

За последните 10 полета, които съм имал само един е минал благополучно. Всички останали са били или отложени с няколко дни, или самолета е кацнал на друго летище (държава), а днес след като си исках refund на един от отложените ми полети ми казаха да духам супата :D

Общо взето от тук нататък повече няма да ползвам low-cost компании. Статистиката смело говори, че нищо не ми е излезнало по-евтино.

 

ЕДИТ:

И това е повод да се похвалиш?

Едва ли са много хора, които са със съотношение 10:0. Даже и да има, ще са само с 10% пред мен :)

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Едва ли са много хора, които са с съотношение 10:0. Даже и да има, ще са само с 10% пред мен :)

 

Бих могъл да те запозная с един човек който пътува 1ва класа винаги и въпреки това по думите му от 5 полета в 3 ПОНЕ му губят багажа. И както той се бъзика - писна ми да си купувам нови костюми за сметка на авиокомпанията, но тъй и тъй са на аванта (човека е американец между другото и не ползва low cost авиокомпании но се слави с каръщината си в това отношение)

Link to comment
Share on other sites

Вчера си купих:

Край на проблемите с място на хардо :rolleyes:

 

Какви пари е 2ТБ диск, че нещо гледам това

 

2000GB HITACHI 7200/SATA2/64MB за 245лв и не ми се струва много разумно.

Link to comment
Share on other sites

Какви пари е 2ТБ диск, че нещо гледам това

 

2000GB HITACHI 7200/SATA2/64MB за 245лв и не ми се струва много разумно.

 

reset дават green серията за 170лв но е с 32мб кеш и на 5400 рпм...

Link to comment
Share on other sites

Това не е ли на 5400rpm ?

 

Не е. Пише си отгоре на него 7200rpm 64MB.

 

 

Какви пари е 2ТБ диск, че нещо гледам това

 

2000GB HITACHI 7200/SATA2/64MB за 245лв и не ми се струва много разумно.

 

От Ера 168 кинта е харда.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

От Ера и подложка за мишката не бих си купил вече. Желая ти диска да е от качествените им стоки!

 

Аз пък 2 рутера си купих от тях и да чукна на дърво, за сега са наред.

Link to comment
Share on other sites

От Ера и подложка за мишката не бих си купил вече. Желая ти диска да е от качествените им стоки!

 

Еми едва ли те са го произвели тоя хард. Дано наистина е от качествените им стоки, че наистина май има и доста боклуци. С харда купувах и друг компютър и ми го насипаха в една найлонова торбичка. Такова като кутия липсваше....

 

 

Иначе наскоро имах проблем с един 500ГБ хард от тях. Тоест за тоя дето го бях купил, беше твърдо убеден, че сам ще се го включи. Е беше нахакал кабела за захранване на флопито в джъмперите и естествено харда фира. На външен вид не се виждаше, че му има нещо и веднага ми дадоха нов без да се пазрят :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е беше нахакал кабела за захранване на флопито в джъмперите и естествено харда фира.

 

Facepalm14.gif Това искам да го видя как се осъществява на живо!!! Facepalm14.gif

 

facepalm134.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...