Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

10% ако си в България. Аз не съм :ph34r:. Пак обаче ще ти трябва виза за щатите. Ако не се лъжа преди 1-2 години приеха закон, че само родените в страната канадци могат да минават безвизово.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10% ако си в България. Аз не съм :ph34r:. Пак обаче ще ти трябва виза за щатите. Ако не се лъжа преди 1-2 години приеха закон, че само родените в страната канадци могат да минават безвизово.

Не, няма такова нещо. Това е правен абсурд, макар че не е като да не правят абсурди американците, но поне засега такова нещо не са прокарали. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Честито, Godfather! Със здраве да си го ползваш!

Само се чудя дали там не ти е студено. Чувала съм, че зимите там са си сериозен студ.

Link to comment
Share on other sites

Честито, Godfather! Със здраве да си го ползваш!

Само се чудя дали там не ти е студено. Чувала съм, че зимите там са си сериозен студ.

Благодаря. Относно студа - Канада е огромна държава. Има доста места, в които зимата почти не си отива целогодишно. Има и други обаче, които нямат нищо общо с тази ледена пустош. Аз се намирам в едно от тези места, където средногодишната температура е точно същата като тази в София. С тази разлика, че амплитудите са доста по-малки, т.е. зимата в София е доста по-студена, а лятото по-горещо. :)

Link to comment
Share on other sites

Да и с тая разлика, че имаш ски курорст на един к. разстояние и май ми се въртяха някакви спомени, че Whistler ти е съвсем близичко. Та ако не бъркам - благородно завиждам tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Имам най-свестните колеги и шефове! Хора които МИСЛЯТ с главата си. И не само мислят ами гледат да си свършат работата качествено и правилно а не просто да я свършат. Което пък е коренна разлика от доста мърди които познавам и които просто гледат да отбият номера. После някой да ми говори за Американците колко са тъпи. И за Българите живели там над 10 години. От 20тина години се занимавам все със същото тези са първите които срещам и за които мога да кажа подобно нещо. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Е това си е за фукане! Аз имам най-малоумните, даже скоро преди работа ще удрям по едно валидолче или нещо подобно, че да не ме лови идиотизма, който се носи из въздуха :)

Link to comment
Share on other sites

Капарирах ново жокерче за колата...за съжаление разума(не достатъчното кинти надделяха и то заради гадната електроника :()...ще дойде и другия момент :blush:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Logitech Anywhere MX

 

logitech-Anywhere-MX.jpg

 

Само не разбирам ЗАЩО на това малко мишле са му предвидили 2 броя батерии... при това от големите. Толкова по-лекичка щеше да е с 1 малка батерия само (а тя работи с 1 голяма не са нужни 2... чудя се дали да я побългаря и да сложа малка с нещо метално да дава контакт

 

докато го писах ми мина през ум че една пружинка от химикалка би свършила чудна работа и побългарих малко мишката :) всъщност трябваше да резна половината от пружинката но стана чудно - сега хем работи хем е лека мишката

 

 

+ ей този па,д който на живо изглежда много по-яко отколкото на снимката - като заледен е и точно така се хлъзга мишката по него

 

file_31.jpg

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ранен подарък на жената за рождения й ден:

Довечера ще го поразгледам по-обстойно laughing.gif

 

Дръвче :) Защо не взе X10i Mini Pro.

Link to comment
Share on other sites

Няма го в България :lol: Иначе mini pro е по-добре.Най-вече заради клавиатурата,а сега и с 2.2 направо летял :)

 

Разбира се, че го има в България.

 

get.bg го предлагат.

Германос също го предлагат. Гледах им го в магазина и си играх с него.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ранен подарък на жената за рождения й ден:

 

se-xperia-x8.jpg

 

 

Довечера ще го поразгледам по-обстойно laughing.gif

 

Честито да и е на каката. Много добър избор :)

Link to comment
Share on other sites

Дръвче :) Защо не взе X10i Mini Pro.

 

Дръвче си ти. За тия пари на разсрочване на фирмената ми сметка в М-тел е перфектен за жена ми, която и половината от него няма да ползва.

Link to comment
Share on other sites

Дръвче си ти. За тия пари на разсрочване на фирмената ми сметка в М-тел е перфектен за жена ми, която и половината от него няма да ползва.

Ааа. При положение, че криеш половината информация, няма да ме обиждаш. :)

 

 

При това положение е ОК.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ранен подарък на жената за рождения й ден:

 

se-xperia-x8.jpg

 

 

Довечера ще го поразгледам по-обстойно laughing.gif

А ти казах преди 1 месец, че ще купиш подобен телефон на каката, ама ти тогава се кълнеше, че такова нещо няма как да стане :)

Айде да й е честит!

Link to comment
Share on other sites

По-скоро не чете - писал съм че е за жената - това е достатъчно. другото пък е близко до акъла, след като днес и за хардовете коментирахме фактури и ДДС laughing.gif

 

Стига сме спамили с глупости хахахахах

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...