Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Трудности има навсякъде. Аз имам две деца и дори си мисля за трето (момиче). Да, финансово се утежнява малко положението, но пък нали сме оптимисти за бъдещето. Моите деца се родиха в много тежък във финансов аспект, етап от живота ми. И въпреки всичко се справихме и сме щастливи с тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз имам две деца и дори си мисля за трето (момиче).

 

Виждам, че си имал време за проучвания и си разгадал как излизат момичета и как момчета. :D

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че си имал време за проучвания и си разгадал как излизат момичета и как момчета. :D

 

Бе говори се последно време за някав календар, където по него може нагласиш какво дете да ти се роди в зависимост от това кога го направиш и като провериш за вече родени деца излиза, че се е родило такова каквото показвал този календар, :huh:

Link to comment
Share on other sites

Да ви разваля гадаенето и чуденето с леко научно обяснение: едните серматозоиди са по-бързи другите по-бавни но по-издръжливи. Т.е ако уцелиш момента на овулацията излиза момче, ако е било преди това - момиче. За повече - ползвайте гугъл - мързи ме да пиша по-подробно. Между другото това с "гласенето" е леко мъгла работа защото може да си го гласиш колкото искаш и пак да излезе "неправилния" вид. Най-добре да става каквото ще само да е живо и здраво оттам насетне според мен няма значение дали е момче или момиче

 

Дано да е наистина така. Омръзна ми всички да ни плашат колко страшно и трудно било.

 

Стандартно :) Човек е добре да е сигурен че го иска. Иначе не е хич трудно... малко с недоспиването имаме ние проблем но то е заради шантавия ми режим на работа и спане... пък и докато се усетим, че като е тъмно и той спи по цяла нощ а не да иска да яде на всеки 3 часа :lol:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

vchera toest veche onia den minah izpita na adobe i veche imam sertifikat za AE :) ot niakolko godini go iskam i nai posle go vzeh :D sega samo mi ostavat 2godini i polovina universitet i sam gotov za rabota :)

 

Поздравления. Сертификата обаче има давност. А за работа ще ти трябва портфолио. Сертификата може случайно да те докара до интервю само.

 

Ще ми пратиш ли линк да го погледна и аз тоя сертификат?

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че си имал време за проучвания и си разгадал как излизат момичета и как момчета. :D

Имах впредвид, че след като имам две момчета си мечтая и за момиче. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Поздравления. Сертификата обаче има давност. А за работа ще ти трябва портфолио. Сертификата може случайно да те докара до интервю само.

 

Ще ми пратиш ли линк да го погледна и аз тоя сертификат?

 

 

ami az kadeto sam gledal za rabota sertifikata e dosta goliam plius :) inache portfolio imam no e malko vse oshte :)

a pak kato zavarsha moga da si ostana na rabotata kadeto sam si karal staja poslednata godina ako me haresat i na men mi haresa :)

ama ima oshte mnogo vreme shte go mislia sled 2-3godini :)

 

link kade moje da go vzemesh ili link s snimka :) ako e za snimka utre ako ne zabravia shte go snimam

a inache pearsonvue.com tuk moje da proverish kade moje da go vzemesh i da se zapishesh dokolkoto znam ot sredata na minalata godina i v BG ima 1-2 mesta samo che ne za vsichki produkti

http://www.adobe.com...fication/exams/ tuka moje da proverish kakvi izpiti ima

 

 

ako i ti iskash za AE moga da ti dam da si presnimash razni pomoshtni materiali :)

Edited by shtaiga
Link to comment
Share on other sites

Аз пък подкарах и 4те монитора... и нагласих правилно вентилаторите на кутията (15,19,23,30) :punk

 

Само не мога да разбера защо никой не ми каза а съм сигурен че говорих поне с 3ма разбирачи и съм споменавал няколко пъти и тука колко вентилатори имам и накъде духат... и никой не каза че видеокартите смучат въздух отвън а не изкарват. Обърнах вентилатора отвън на кутията зад видеокартите и моментално температурата вътре падна с 10 градуса. Не мога да повярвам направо

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2719/10826571407216199991296674627BtomS9scGEAwYqIVodNI.JPG

 

Ето с това искам да ви се похваля. Имам син който вече е на 11 дни. Казва се Божидар. И ми е много сладък, може би защото си е мой.

Link to comment
Share on other sites

Да ви е жив и здрав и все така да продължава, да ви радва...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Честито, artilerist! Живо и здраво да ви е момченцето, да ви радва много!

Link to comment
Share on other sites

http://www.picvalley...EAwYqIVodNI.JPG

 

Ето с това искам да ви се похваля. Имам син който вече е на 11 дни. Казва се Божидар. И ми е много сладък, може би защото си е мой.

Наистина повод с който да се похвали човек. Да ти е жив и здрав и много да те радва.

Link to comment
Share on other sites

http://www.picvalley...EAwYqIVodNI.JPG

 

Ето с това искам да ви се похваля. Имам син който вече е на 11 дни. Казва се Божидар. И ми е много сладък, може би защото си е мой.

 

post-12-1234436941.gif

 

 

Да е жив и здрав и да порасте достоен българин!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви на всички. И на теб Видене за достойният българин. Имам повод сега да черпя, но ще стане малко по нататък когато поотрасне.

Надявам се да е на следващата форумна сбирка но, времето ще покаже.

Още веднъж благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Най - накрая пристигна:

 

4950670269_69efe80c84_z.jpg

 

 

Това на дисплея не е фолио. Така си идва в кутията. Кратката инструкция как да се включи е нарисувана от самият дисплей. В първият момент помислих, че има залепено фолио или картонче. Изключително бързо превключва между страниците на доста сериозен pdf.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...