Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Facepalm14.gif Това искам да го видя как се осъществява на живо!!! Facepalm14.gif

 

Еми те са 2 реда по 4-ри. Избрал си е единият ред и с лек премерен натис го е набутал. После що харда не бачка :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

42" LG днеска, а 32-ката отива в спалнята.

Тоя има цифров T/C тунер, ама нещо на DTV не виждам как става хавата. Включен е в момента на DCC, казаха ми че трябвало да хвана някой цифров канал, ама не виждам опция да сканира, а трябва нещо ръчно да въведа честота, и разни други, 16/256/...QAM нещо си.., дайте идея какво да въведа за честоти или кво там.. :)

 

Честно казано не виждам особена разлика, макар 10", може би размерът трябва да е 60+ инча за да се възхитя особено от по-голям размер.. Ама така като нямам база (32-ката я скрих), аз ми е все едно общо взето. Но с тия паднали цени, 32-ката преди 5г. струваше почти толкова като тоя.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Е та дай модела де! И баш па ти ли да не може да се оправиш хахахах

 

Не че и аз не блях известни минути в Сонито като го взех tounge.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Най-после с малко свободно време и не особенно много средства успях да постигна от това 16012011466.th.jpg Uploaded with ImageShack.us 16012011467.th.jpg Uploaded with ImageShack.us

 

В това : 17012011469.th.jpg Uploaded with ImageShack.us 17012011478.th.jpg Uploaded with ImageShack.us 17012011479.th.jpg Uploaded with ImageShack.us

 

Доста съм доволен от новия цвят и в понеделник отивам до "микро асу " да им дам това да го изрежат и ще го монтирам отпред, след като го поставя, ще направя още едно, което да се слага върху това и по този начин да се изчистят всички болчета които ще стърчат, първото ще е прозрачно, второто черно boxmodified.th.png Uploaded with ImageShack.us

Edited by waren
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес се сдобих с това захранване:

 

5275_3028.jpg

 

Fortron Blue Storm 400W. Няма толкова дълги кабели. След като ми изпатка старият Фортрон трябваше да го заменя с нещо.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Жоре, фортроните последно време много са смъкнали качеството. Дано твоето се окаже читаво, но от няколкото такива PSU-та съм си патил на работата...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с точно такова от 3 години вече, само че 500 W, BlueStorm II. Много съм доволен, никакви проблеми не съм имал!

 

В неделя водя малкия на изложба за пръв път! Искам всички да стискате палци, да мога да се похваля с първа титла в клас Бебе! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Жоре, фортроните последно време много са смъкнали качеството. Дано твоето се окаже читаво, но от няколкото такива PSU-та съм си патил на работата...

 

Това наистина е така, ама ме успокоява факта, че това не е чисто ново, а втора ръка. Така, че колкото изкара.

 

Стария ми Фортрон изкара около 4 години и сдаде багажа. Сега съм го захвърлял на работа и му търся дефекта. Вентилатора му върти, вади 12 и 5 волта, ама като се натовари 3-те изчезват....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Не си ли го чистил през тези 4 години?

Имам спомен, че и Дядомраз имаше грижи с някакъв фортрон преди. Даже не го бил продухвал през този период.

Да не казвам голяма дума, но и моето кара 4-та година, през няколко месеца основно продухване на прахта, а е добре и да се разглоби поне веднъж на 1-2 години и да се прочисти по-добре от праха, макар че с грижливо продухване го докарвам доста добре.

Но така или иначе и аз се замислям тази година да сменя поне него, за ъпгрейд още не мисля (освен хардец нататък и още монитори).

PNF ли беше твоя изпаткалия?

Link to comment
Share on other sites

Не си ли го чистил през тези 4 години?

Имам спомен, че и Дядомраз имаше грижи с някакъв фортрон преди. Даже не го бил продухвал през този период.

Да не казвам голяма дума, но и моето кара 4-та година, през няколко месеца основно продухване на прахта, а е добре и да се разглоби поне веднъж на 1-2 години и да се прочисти по-добре от праха, макар че с грижливо продухване го докарвам доста добре.

Но така или иначе и аз се замислям тази година да сменя поне него, за ъпгрейд още не мисля (освен хардец нататък и още монитори).

PNF ли беше твоя изпаткалия?

 

Не съм го чистил и по-интересно е че нямаше много прах вътре сега като го отворих. С голямата перка е и явно не се наблъсква толкова. Старателно изчистено е ама писах какво прави.

 

Да изпаткалото е PNF, а Blue Storm-а ми се води THN или нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

За хвалба ли е за оплакване ли е ама вече карам на ГАЗ. За мое огромно учудване върви перфектно и не усещам липса на мощност или друго.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

За хвалба ли е за оплакване ли е ама вече карам на ГАЗ. За мое огромно учудване върви перфектно и не усещам липса на мощност или друго.:rolleyes:

Ако отидеш при правилните хора няма да имаш никакви проблеми с карането на газ. Виждал съм и на 400 коня мотор как слагат.

Link to comment
Share on other sites

1.14 с отстъпката е по-добре от 2,30... :). Зависи как ти е направена газта.

 

На 1.13 ми е с остъпката на мен. Направо смешно ми стана в петък, като за 18 лв. ми натряскаха бутилката. Сложих малка понеже карам предимно градско пък сега под път и над път има ГАЗ.

 

Ако отидеш при правилните хора няма да имаш никакви проблеми с карането на газ. Виждал съм и на 400 коня мотор как слагат.

 

На прегледа на газовата като бях имаше 2 БМВ-та 5-ки и една Тойта Авенсис. Бяха доволни и аз съм доволен.

 

Препоръчайте някой правилен ГАЗар?

 

 

 

 

На мен ми го препоръчаха, оказа се че колегата от работа ходи на същото място и на мен ми слагаха ГАЗ-та ето тук : http://laskovgas.com/

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Много перспективен, best baby, BIS baby е равносметката от първата ни изложба... :woot

 

Сладур, преди 15 години имахме Самоед, гледахме го 11, но за жалост си отиде, нямахме конкуренция на киноложките изложби, бе четвърти като бройка в България 96'година. Сега като се сетя колко документи има...повече от мен де...дипломи мисля със C.A.C. & C.A.C.I.B..Еххх Спомениииии ! :(

 

l.jpg

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Очаквам доставката на това желязо със следните параметри:

 

DELL XPS L502X

Intel Core i7-2630QM 2.00 GHz

6GB,DDR3,2 DIMM, 1333MHz

15.6'' FHD (1920x1080) TLF B+RGLED LCD L501X

NVIDIA GeForce GT 540M 2GB

750GB 7200 RPM SATA Hard Drive

JBL 2.1 Speakers with Waves Maxx Audio 3

BluRay Combo Drive

Backlit Internal Keyboard

OriginalPng.png

Link to comment
Share on other sites

Честито. Предполагам няма да омърсиш машинката с някой Windows? Всъщност съм сигурен :).

Мерси. Обаче той си е "замърсен" предварително, няма друг начин - хватката на Микромеците е желязна, искаш не искаш - трябва да платиш за безумния Прозорец 7 Хоум Примиъм. :angry1:

Link to comment
Share on other sites

Нека свинщината започне сега laughing.gif

Я дай повече инфо: цена на машината, вкус на хляба и за колко време става?

Link to comment
Share on other sites

Очаквам доставката на това желязо със следните параметри:

 

DELL XPS L502X

Intel Core i7-2630QM 2.00 GHz

6GB,DDR3,2 DIMM, 1333MHz

15.6'' FHD (1920x1080) TLF B+RGLED LCD L501X

NVIDIA GeForce GT 540M 2GB

750GB 7200 RPM SATA Hard Drive

JBL 2.1 Speakers with Waves Maxx Audio 3

BluRay Combo Drive

Backlit Internal Keyboard

 

Поздравления, маККината е уникална :).Дано ти служи вярно. Първоначално, като видях RGBLED матрица ми се стори, че цветовете са някак си много ярки, но...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...