Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Благодаря на всички. Просто реших като ще е гарга, да е рошава - това е най-натопорчената конфигурация на новата XPS 15 серия на Dell, с изключение на RAM-та (8ГБ на този етап ми се видяха ненужно много). :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Цената е 299, останалото зависи от потребителя laughing.gif

 

Момчиле - безаварийно ползване beer.gif

Зависи и от брашното.Най-добре си вземи от някъде 1 чувал и някакви семе(ленено,слънчогледово) и си имаш уникалният хляб :)

 

ПС:Дам i7 и GT 540M си е баш за gaming.Пробвай ако искаш Metro 2033 на max :lol:

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички. Просто реших като ще е гарга, да е рошава - това е най-натопорчената конфигурация на новата XPS 15 серия на Dell, с изключение на RAM-та (8ГБ на този етап ми се видяха ненужно много). :)

 

RAM-та НИКОГА не е достатъчна - закон на мърфи. И по логиката на мечо пух - колкото повече толкова повече аз успях да сложа на мойта машина 12гб (може и 24 но тогава щеше да ми легне абсурдно скъпо и се отказах) :)

 

Честито и от мен за машинката

Link to comment
Share on other sites

Очаквам доставката на това желязо със следните параметри:

 

DELL XPS L502X

Intel Core i7-2630QM 2.00 GHz

6GB,DDR3,2 DIMM, 1333MHz

15.6'' FHD (1920x1080) TLF B+RGLED LCD L501X

NVIDIA GeForce GT 540M 2GB

750GB 7200 RPM SATA Hard Drive

JBL 2.1 Speakers with Waves Maxx Audio 3

BluRay Combo Drive

Backlit Internal Keyboard

 

какви пари и от къде?

Link to comment
Share on other sites

какви пари и от къде?

От канадския сайт на Dell - $1540 с таксите.

 

Дедо, и ти си прав за RAM-та, обаче на този етап 6GB са ми напълно достатъчни. Като почнат да отесняват веднага ще добавя още без никакви проблеми. :)

Link to comment
Share on other sites

Чисто нови, прясно монтирани:

А честито!

В момента и аз кътам от баничките и бозата за да си купя тази карта...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря...

Към 4-ри месеца без боза и банички изкарах, за да я взема.По-големия проблем беше, че трябваше да сменям и захранването и сумата набъбваше още..Но....кефа цена няма.Още не съм я пробвал по-сериозно, но от HD2600XT 512MB DDR3 и сега на това изключително тихо и студено животно...мммм.Аз доволен.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря...

Към 4-ри месеца без боза и банички изкарах, за да я взема.По-големия проблем беше, че трябваше да сменям и захранването и сумата набъбваше още..Но....кефа цена няма.Още не съм я пробвал по-сериозно, но от HD2600XT 512MB DDR3 и сега на това изключително тихо и студено животно...мммм.Аз доволен.

Аз захранване си имам, даже предоволно... обаче вече два-три месеца и се каня на тази карта и все изскача някоя друга дупка за пълнене, та....

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, аз след неуспеха да подкарам драйверите на 6870 се отказах да се занимавам с АТИ-та (имах си принцип - никога повече АМД, а пък същите купиха АТИ ама пусто трудно ми увира главата). Вече само Intel и NVidia... ако ще да са по-шумни - нерви да се разправям с некадърни драйвери нямам

Link to comment
Share on other sites

От канадския сайт на Dell - $1540 с таксите.

 

Дедо, и ти си прав за RAM-та, обаче на този етап 6GB са ми напълно достатъчни. Като почнат да отесняват веднага ще добавя още без никакви проблеми. :)

 

А това крайна цена до БГ ли е?Защото ако е така, офертата е мнооо добра за тези параметри. ( защо точно от канадския? )

Link to comment
Share on other sites

Хайде всички за Канада,

Да направиме бригада,

Ще преместим "Ниагара",

Много ток ще ни докара!

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Днес се обзаведох с 4 чисто нови летни гуми Uniroyal RainSport 2. Съвсем пресни са с ДОТ 0511 и са "Made in Germany":rolleyes:Ето ги как изглеждат:

 

022927472-big.jpg?r=0

Link to comment
Share on other sites

Чок пара и от къде ако не е поверително?

 

Взех ги от Диана ООД. А цената е вече поверителна, че ми ги дадоха на дилърска цена. Добре било да имаш връзки там :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Да не получи съдействие от един наш общ познат? :laughing:

 

Не, получих съдействие от шефа на Дианата в Пловдив :rolleyes: Завързахме там едни далаверки та се уредих.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...