Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От днес вече официално съм дядо :)) Дъщерята ни роди син 3.6 килограма 51 сантиметра :))

Честито !! Да ти е жива и здрава щерката, а унуката дълги години да те радва и от здраве да не се оттървете! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен!

 

Да се изфукам:

 

3297449E.jpg

Верно ли е, че Тиесто ще пуска само 3 часа?

Link to comment
Share on other sites

Верно ли е, че Тиесто ще пуска само 3 часа?

 

Не знам от къде си го чул това. :) По принцип един сет е толкова - 3 часа. Но миналата година, вместо 3, Армин пуска 5. Самоче преди това имаш 2-ма подгряващи DJ-и. Които пускат по още 2 часа. В най-лошия случай стават 7.

 

Но мисля, че ще пуска към 4 часа и половина. Като застъпи в 2, докато дойде изгрева.

Link to comment
Share on other sites

Greetings from Amazon.com.

 

We thought you'd like to know that we shipped your items, and that this completes your order. Your order is being shipped and cannot be changed by you or by our customer service department.

 

You can track the status of this order, and all your orders, online by visiting Your Account at http://www.amazon.com/gp/css/history/view.html

 

There you can:

* Track your shipment

* View the status of unshipped items

* Cancel unshipped items

* Return items

* And do much more

 

The following items have been shipped to you by Amazon.com:

--------------------------------------------------------------------

Qty Item Price Shipped Subtotal

 

--------------------------------------------------------------------

 

Amazon.com items (Sold by Amazon Export Sales, Inc.) :

 

1 Kindle Wireless Reading De... $139.00 1 $139.00

 

1 Timbuk2 Nylon Kindle Envel... $24.99 1 $24.99

 

Shipped via UPS International

Link to comment
Share on other sites

Защо го поръча от американския сайт? С мито и ддс ще ти излезе доста по - скъпо отколкото от английския.

Link to comment
Share on other sites

Между другото са улеснили процедурата за плащане на митото и не трябва да се ходи до кукленско шосе. Заплаща се директно на пощатата на ул. Иван Вазов

Link to comment
Share on other sites

Опитах 12 годишното...

Не ми допадна :blink:

 

И на мен. 12годишното е горе-долу като Джони Черен етикет даже може джонито да е по-добро. Поне 5 пъти съм писал че 15годишния Glenfiddich бива а 18ката е супер... има други доста по-хубави от него но на значително по-солени цени... но ей това уиски на възраст на която то може да си поръчва алкохол вече е друга работа. Доста успешно се конкурира с другото което ми хареса доста... и за съжаление са на доста близки цени... хубаво и евтино за съжаление много рядко се намира :(

Link to comment
Share on other sites

Между другото са улеснили процедурата за плащане на митото и не трябва да се ходи до кукленско шосе. Заплаща се директно на пощатата на ул. Иван Вазов

 

Отдавна се плаща там....

Link to comment
Share on other sites

Защо го поръча от американския сайт? С мито и ддс ще ти излезе доста по - скъпо отколкото от английския.

Или аз сьм прост или интврнационално доставят само от САЩ

Link to comment
Share on other sites

Или аз сьм прост или интврнационално доставят само от САЩ

 

Ти си :P

 

Скъсах се да поръчвам от amazon.co.uk както и от ebay.co.uk и много внимателно гледам откъде ще дойде... не всички доставят навсякъде но се гледа.

Link to comment
Share on other sites

Или аз сьм прост или интврнационално доставят само от САЩ

 

:D

 

 

Amazon.co.uk доставят всякакви продукти до БГ. Дори монитори за по 2000лв. Пристигат си в пощата и отиваш да си ги вземеш. По-скъпите артикули може и да ги доставят с куриер. Не знам, но се съмнявам. Просто, тъй като amazon е портал, трябва продукта, който купуваш, да се продава от amazon, а не от някой от продавачите регистрирани в портала.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Някои от продавачите също нямат проблеми с това.

 

Аз го казвам, защото е сигурно. Иначе става с проба-грешка, защото поне аз не знам друг начин за разбиране освен добавяне в количката и започване на Checkout процеса.

Link to comment
Share on other sites

От amazon.co.uk не може да поръчате Киндъл да се достави в България. Международните са само от САЩ. Има обаче няколко варианти да се достави. Има доста фирми които правят доставки от Англия до България. Поръчвате си каквото искате на техен адрес и те после го доставят. Почти всяка седмица имам поръчки които да ми пристигат по този начин от Англия.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...