Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

:woot :woot :woot Мечтата ми ще се сбъдне до края на следващата седмица :lol: :lol: :punk

Много скоро ще разбереш, че си купил най-евтиното нещо - самия апарат.... След това идват и изключително скъпите обективи :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много скоро ще разбереш, че си купил най-евтиното нещо - самия апарат.... След това идват и изключително скъпите обективи :D

Тва си го знам от как ми е щукнала идеята да си зимам DSLR :lol: Жалко но факт ... Поне ша е нещо качествено хъх :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Днес най-накрая ми пристигна Unreal Anthology и с него бонус 14-Day trial диск на WoW :D довечера ще се поразцепя !!!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

взех статистиката най-накрая, минавам си вече спокойно в следващия курс. Много зор беше...

 

Кажи ми само аз ли съм така или половината задачи са от сорта "умен съм бил - сетил съм се" ... Такава мъгла ми беше на мен статистиката и половината от историите там ако тръгнеш по друг начин да решаваш нещата, не просто не може да се реши а се получава други резултати които са коренно различни и разбира се грешни според проверяващите ... за сведение - взех го с 5 или 6, не помня вече, и на въпроса - добре де всичко ли е до усет и да се сещаш интуитивно кое е правилното, асистента ми отговори че е точно така - явно съм бил достатъчно "умен" да се сетя тогава какво да правя... Нищо общо с останалите математики където или става или не и всичко е точно отвсякъде....

Link to comment
Share on other sites

Смених чарковете на компютъра. И този път си взех каквото си харесам, без да правя компромиси за нещо си. Каквото исках - това си купих :)

Link to comment
Share on other sites

Смених чарковете на компютъра. И този път си взех каквото си харесам, без да правя компромиси за нещо си. Каквото исках - това си купих :)

 

Е дай по-подробно де, че любопитните като мен сега ще ги гризе отвътре и няма да могат да заспят :P

Link to comment
Share on other sites

CPU Intel E8200 6MB cache ~ 2.6 GHz

RAM 2x2GB Corsair Dominator (1066MHz - те взеха, че дойдоха и с едно охлаждане с три вентилаторчета)

VC - XFX GTX8800 768MB DDR3 384 bit (май - помня че беше над 300 бита, ама колко точно :) )

HDD 320 GB Seagate Baracuda 7200 SATA2 16MB cache

MB MSI K7N Diamond (3 SLI - ама по-нататъка да паднат малко цените на 8800-то) - дойде и със звукова карта Creative X-Fi PCI-E 7+1

Захранване Fortron 600W full range active Epsilon600

Ми това е. Скоро ще сменям и кутията с някоя по-голяма да наслагам вентилатори, пък и сега видеокартата почти опира до хардовете.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм по-скромен повиших си капацитета с още 320Gb. И така по малко, по малко ще вземе да се получи накрая компютърозавър - рекс :D

Link to comment
Share on other sites

Бях на 10 часова екскурзия из Босна. Посетих места които не са отворени за публиката. Най - уникалното беше бункер на Тито. Строен е близо 30 години. Наистина вълнуващо беше. Ще кача и малко снимки в скоро време.

Link to comment
Share on other sites

Аз си смених видеото със Galaxy GeForce 8600GT 512Mb DDR3 Over Clock DX10 и съм много по-доволен от колкото при 7300гт,а и ша си зимам DVI кабел за да напрая телевизора на монитор ,а той е SAMSUNG LCD 32'' 1360x768 и 5000:1 контраст :lol: :lol: :punk

Edited by Remix1912
Link to comment
Share on other sites

Видене, честито! Имам малко забележки, относно подхождането цвета на рисунката с цвета на колата, но иначе драконът сам по себе си е много добър. :punk

 

За да не съм офтопик....днес си взех едно хууубаво голямо хард-че. :rolleyes:

 

П.П. Променям малко заглавието на темата ако нямате нищо против... ;)

Link to comment
Share on other sites

П.П. Променям малко заглавието на темата ако нямате нищо против... ;)

 

Пламене я го направи "Малки и големи лични успехи". Много е оплетено така

_____________________________

 

Нека и другите да се изкажат все пак...няма проблем да го сменя при консенсус...

Просто исках да уточня, че не става дума само за някакви глобални ("най-големи") успехи, а и за ежедневни постижения, тъй като в темата отдавна се пише най-вече за тях.

Link to comment
Share on other sites

А може ли да изказваме мнение за рисунката? Че моето сигурно ще породи полемики...

 

Редакция: Тръгнах толкова отдалече, защото вероятно ще се засегнеш, след толкова положени усилия и вероятно инвестиции. Змея наистина изглежда добре, но цялостно композицията ми се вижда малко "на свинче звънче". Просто на толкова семпъл и посредствен цвят на колата такава пищна графика ми се струва нелепо. Сиво, сиво, сиво, сиво, пльок - шарено. Неиздържано ми се вижда.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

А може ли да изказваме мнение за рисунката? Че моето сигурно ще породи полемики...

 

Всичко (в рамките на Правилата) може Пешо - форум е

 

Искам само да разбера, защо не виждам пантерата? :confused

 

Нали се разбрахме за пантерата - лежи в хола до тарантулата :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...