Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днес си купих тези двете чудесийки:

 

http://jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=529759

http://jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=977

 

----------------

Now playing: Dj Iv ! & Groove - Live @t Plazma - Insomnia (15-Sep-07)

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

взех си обувки за оффроуд на дайнезе .... а и паднах с атв-то за първи път , сега осъзнах приказките на приятелите ми че атв-тата не са правени за асфалт ..... :D

Link to comment
Share on other sites

Горд собственик на ТОЗИ дзвер :punk

 

Сега остава да се сборя с мързела и да го инсталирам в машината :laughing:

 

С него вече капацитета ще достигне 1.14 терабайта :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

трябва да се изфукам, че на работата климатик, в нас климатик... само в колата дето нямам... Направо тва лято съм се уредил много добре :P

Link to comment
Share on other sites

BioStar NF520 , Socket AM2 , 520 6-ch audio , 2 PCI , PCI-E , 2DDR2 800 , SATA RAID , LAN ,6 USB2.0 mATX

AMD ATHLON64 4800+ X2 BOX,512K , 1.40 V , s.AM2

2 x RAM 2 GB DDR2/800 Elexir - 60 m.w.

250 GB Hitachi SATA II , 7200 rpm , 8MB

XFX 8600GT 256MB DD3 , 128 bit , 540M HDTV , DVI , PCI-Express PV-T84J-UALG

DVD-R LiteOn Black DH-20A4P 20X Dual Double Layer DVD RAM BLACK

Link to comment
Share on other sites

Продадохме първата си рисувана туника :)

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да карам картинг поне до края на октомври...понеже днес се класирах за "Големия финал" на BECK’S GRAND PRIX (поздрав за Zlobil :P )

Качих се на стълбицата, връчиха ми купа и разни др. работи, снимаха ни репортери, пръскахме се с шампанско както си е редът...

За кратката ми половингодишна "кариера" хич не е зле. :rolleyes: (мерси на R_a_p_t_o_R, че ме зариби в края на миналата година :punk )

Link to comment
Share on other sites

ujas , bqx 4ul 4e sa snijili iziskvaniqta i vseki moje da stane 6ampion ama 4ak puk midex.....4oveka koito go zatvarqh s edna obikolka .... lele male....

 

(Edit by Midex): Ха-ха... :lol: :lol: :lol:

Васко, ела да покараме малко някой ден...пък може аз да покарам, а ти да пиеш бира...то не е срамно да се притесняваш да караш с по-добри от тебе... :devil

 

 

едит : тая седмица съм свободен абсолютно всеки ден след 7 вечерта ако искате може да лашнем по 1-2 бири :unsure:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

http://beglika.org/content/%D1%81%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0

 

Deflax @ Beglika dam free fest :)

 

ще има dubstep darkness по горите.... :punk

Ха, вярно ли ш'си там бре?! Ако нещо не се прецака - ще участвам в организационната дейност, по изграждането на сцената, трасетата, норт-шора, както и най-вероятно ще се включа в състезанието :)

Има ли тема за този фестивал?

Link to comment
Share on other sites

Ооо :)

 

Ми май няма още. Абе да те питам - знаеш ли кой е Мишака. Човека май е от организаторите някъв тип (дето се занимава със сайта и със музикантите като цяло)

 

Можеш ли да ме насочиш ... че трябва да се свръжа с него по някое време :)

 

Въпреки първоначалните трудности и неясноти имам чувството че в крайна сметка всичко ще се нареди и ще се изкъртим на тоя фестивал :D

Link to comment
Share on other sites

В събота бях на много як концерт на Filter. Даже си купих и фланелка на турнето, която обаче не мога да ви покажа, защото не я продават online, а само по концертите. То това турне е някакво чудовищно и има към 100 концерта на 5 континента. Ще минат и през Турция и Гърция, та ако има фенове...препоръчвам, шоуто беше на ниво. Още ми пищят леко ушите, а вратът...той няма да се оправи скоро, щото утре може да ходя на Russian Circles...

Link to comment
Share on other sites

Аз карах в пловдивско и беше супер яко, само дето някви куки решиха, че ша развалат купона на тепето и ма заплашиха с акт заради тарамбуката, че някви са обадили заради шума :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

взех си нова златна на гривна на супер изгодна цена , подариха ми климатик за офиса , цял ден мързелувах ..... абе екстра ден беше днеска :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...