Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Еха, къде бе ?

От град Елена(който се намира на 40 километра от Велико Търново) оооще нагоре нагоре нагоре в балкана село Мийковци :bgrin: :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Снимах в студио с професионално осветление и много много много скадък/красив/разбран модел и дори да не мина изпита съм на 7 небе :love няма такъв кеф просто немога да го опиша :)

 

Аз мога : Чикиджия! :lol:

 

 

Хахахахахахахаха момчета вие ми направихте деня :lol:

Link to comment
Share on other sites

Снощи бях на концерт на Дворцов оркестър Шонбрун с музика от Моцарт и Щраус. А сега отивам да кръстосвам улиците и да нападам магазините :)

Ако някой иска нещо мъничко от тук, сега е моментът :)

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Аз пък снощи ходих на кино и след това на много приятна вечеря с гаджето, С КОЕТО СЕ ЗАПОЗНАХ ПРЕДИ 10 МЕСЕЦА НА НАРЕДЕНА СРЕЩА. Недейте да отхвърляте този вид запознанства с лека ръка - всичко е до късмет. :P

Link to comment
Share on other sites

Абе като е наредена срещата се губи ефекта от сичко...запознанството,тръпката да отидеш да я заговориш,да и земеш телефона...бе що не си отворим тема :lol:

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Абе като е наредена срещата се губи ефекта от сичко...запознанството,тръпката да отидеш да я заговориш,да и земеш телефона...бе що не си отворим тема :lol:

 

Айде давай!

 

Да ти кажа тръпката си беше доста силничка и още ме държи - от вълнение за малко да пропуснем момента с телефоните...А предишните срещи на свободно пак е имало тръпка, но тя наякак си се губи когато постигнеш/достигнеш това, което преследваш ;)

 

ХрисТууу, ако нещо за мен говориш - не се хаби, щото си IGNORE!

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Снимах в студио с професионално осветление и много много много скадък/красив/разбран модел и дори да не мина изпита съм на 7 небе :love няма такъв кеф просто немога да го опиша :)

 

Поне да беше дал снимки да я видим тая мома и да видим ти как си се справил :)

Link to comment
Share on other sites

Поне да беше дал снимки да я видим тая мома и да видим ти как си се справил :)

 

 

Пазят се в архива на академията и не съм сигурен, че дават да се вадят копия, но после като отида да избирам снимките ще питам дали може и за нас да си изкараме копия. :wub:

Link to comment
Share on other sites

след толкова години кротко потребителстване, най-сетне ме модерираха малко в тоз форум. има модератори тукаааа. имаааааааааааа.

и дори не спят :lol: .

Link to comment
Share on other sites

След толкова кратко, но пребурно потребителстване мен за пореден път ме модерираха :laughing:

 

Харесаха ми напъните на нууки...жалко, че не останаха за поколенията :D

Link to comment
Share on other sites

Нямат значение за тежестта на мнението на даден човек. Тук съм си създал кофти имидж. ИдЕот, който се заяжда с голям % хора от форОма, освен с Лаури. Там просто ме е страх... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има ме на една снимка с Джеймс и Роб:

 

MeMetallica.jpg

 

Аз съм този до момчето с оранжевото, който е пък пред охраната с жълтия елек. Този със синьото.

Link to comment
Share on other sites

Минах и третия ! ! ! :P

 

След малко тръгвам за четвъртия изпит :)

Абе, майна, ти още малко ще почнеш да се хвалиш за всяка крачка, която си направил успешно по тротоара без да се спънеш бе :laughing: Даваш един привкус на тази тема сякаш ти е личния дневник, т.е. трябва да прочета предишните страници, за да разбера за какво иде реч :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица най-накрая си купих DJ setup Pioneer cdj100 + Numakr bcd 2050. Не е кой знае какво , но за вкъщи е перфектно :)

Edited by Defekt
Link to comment
Share on other sites

УНСС - Икономика

 

Дейба мога ли да запиша вместо първо желание, където съм приет, трето - покривам минималния бал :blink:

 

Надолу в списъка с желания не можеш да слизаш, колега.. Житейският ти път трябва да е само напред и нагоре! :punk

Link to comment
Share on other sites

Надолу в списъка с желания не можеш да слизаш, колега.. Житейският ти път трябва да е само напред и нагоре! :punk

FCUK :lol: Като си помисля, че очаквах да бачкам 1 година и ми става едно такова ... доволно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Надолу в списъка с желания не можеш да слизаш, колега.. Житейският ти път трябва да е само напред и нагоре! :punk

 

То винаги може да не запишеш нищо и следващата година пак да се явиш на изпити (изобщо не те съветвам да го правиш обаче)!

 

Всъщност май може да се премести след започвнето на годината или след края и - не съм сигурен. Имаше някакви такива истории - добре е да се пита в учебе отдел.

 

Между другото след като искаш 3та специалност, ЗАЩО си ги написал първо тях а не тази която искаш?

Link to comment
Share on other sites

То винаги може да не запишеш нищо и следващата година пак да се явиш на изпити (изобщо не те съветвам да го правиш обаче)!

 

Всъщност май може да се премести след започвнето на годината или след края и - не съм сигурен. Имаше някакви такива истории - добре е да се пита в учебе отдел.

 

Между другото след като искаш 3та специалност, ЗАЩО си ги написал първо тях а не тази която искаш?

Ми щото ми беше абсолютно все тая кое ще е, ама в последствие реших, че едното ще ми е по-добре :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...