Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

първи ден държавна работа...след малко си тръгвам, бахти кефа :D

Днес ми беше последният ден на работа за дъъгло време.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ех тия часовници....сега чакам Злобил да пусне пост с най-новия, дето си е взел....че той нали ги сменя през 2 месеца... :bgrin:

 

Btw,...и аз си взех наскоро една реплика...86630829lp8.jpg...че и последната бройка беше. :)

Link to comment
Share on other sites

След резултатите от матурите и след предварителния ...... май някой ще учи в УНСС :lol: :devil :punk

Жоре, дано сме колеги есента :lol: Само да дигна малко географията юли месец, че 4.80 мн мн не ма устройва :lol:

Link to comment
Share on other sites

Жоре, дано сме колеги есента :lol: Само да дигна малко географията юли месец, че 4.80 мн мн не ма устройва :lol:

 

5.50 на икономика, приятелю.. А искам ОЩЕЕ, важното е, че смятам, че заслужавам повече. Не е само тропане с крак "искам искам", а и някво вътрешно чувство за неудовлетвореност от оценката.. Ще видим, квото сабя покаже. Бтв аз на математика изкарах 4.81 и ми беше едно такова тъъъъъъъъъпо тъъъъъъъъпо.... Така че те разбирам.

 

П.С. Бе ти кой си?

Link to comment
Share on other sites

Ммм .. новия firefox 3 ми харесва :)

 

1. Зарежда по-бързо от 2.x поне тука на макчето ми

2. default темата rulz и изобщо няма да я сменям....

3. тръгна ми foxmarks-a веднага...

4. реши се досадния проблем със малкия шрифт на кирилицата .. тва си е специфичен проблем за операционната система май..

5. като цяло върви по-мазничко... тепърва ще тестваме по-нататък :)

 

+

https://www.bulforum.com/index.php?showtopi...entry1495159087

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

5.50 на икономика, приятелю.. А искам ОЩЕЕ, важното е, че смятам, че заслужавам повече. Не е само тропане с крак "искам искам", а и някво вътрешно чувство за неудовлетвореност от оценката.. Ще видим, квото сабя покаже. Бтв аз на математика изкарах 4.81 и ми беше едно такова тъъъъъъъъъпо тъъъъъъъъпо.... Така че те разбирам.

 

П.С. Бе ти кой си?

Вальо съм бе мозък :lol: :lol: Мноо алчен ставаш майна ... още искал :P Стискай палци да не ма фане пак няква болест, че тая година няма изпит да съм бил здрав :sick

Link to comment
Share on other sites

Матриците бяха лесни... Надявам се си се справил добре с аналитичната геометрия че без нея а доста зор 3-тата част на висшата математика и гадните интеграли и повърхнини... там вече е криво :D ако я учиш де..

 

На мен силите ми ми стигнаха до 4-тата част... там просто... с тия резидууми... ми стана прекалено абстрактно всичко :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Residue_(complex_analysis) :devil

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

Матриците бяха лесни... Надявам се си се справил добре с аналитичната геометрия че без нея а доста зор 3-тата част на висшата математика и гадните интеграли и повърхнини... там вече е криво :D ако я учиш де..

 

На мен силите ми ми стигнаха до 4-тата част... там просто... с тия резидууми... ми стана прекалено абстрактно всичко :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Residue_(complex_analysis) :devil

Аз уча психология и за щастие ще имам само 2 части, въпреки че когато се записвах въобще не знаех, че ще се учи математика, иначе щях да си помисля много сериозно преди да се запиша, защото мене никога не ме е бивало по тва чудо :P

 

Както и да е. Важното е да се взимат изпитите :D

Link to comment
Share on other sites

Спечелихме турнира по футбол в даскало нашия клас.Наааай-големите!!! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Матриците бяха лесни... Надявам се си се справил добре с аналитичната геометрия че без нея а доста зор 3-тата част на висшата математика и гадните интеграли и повърхнини... там вече е криво :D ако я учиш де..

 

На мен силите ми ми стигнаха до 4-тата част... там просто... с тия резидууми... ми стана прекалено абстрактно всичко :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Residue_(complex_analysis) :devil

Аматьор. Аз какво да кажа като съм учил 10 висши математики, явил съм се на 9 и съм взел 8 :wir
Link to comment
Share on other sites

Аматьор. Аз какво да кажа като съм учил 10 висши математики, явил съм се на 9 и съм взел 8 :wir

ВМ са само 4-части... как ги удвои не е ясно... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

10 са :) Просто не винаги се учат всички... дори не искам да си представям кво става след 4... :punk

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...