Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честито!Жив и здрав и да си бачкаш доволно по специалността.Сега магистратура ли ще записваш и къде евентуално :)

Не, сега малко почивка. Много ми дойде това учене. Първо ще видя нещо по специалността, та да има смисъл и от магистратурата. Пък и повече стимул. :)

Link to comment
Share on other sites

Честито! Как се влиза там? :)

С диплома, която трябва да поне над 5 и TOEFL, IELTS или CAE.

 

Хахаха, Xciter, това да не е твойта майка, дето идва да превежда при мен документи?

 

Чакай иначе да го попитам, Харизанов ли ти е фамилията?

Мне. Нея съм я инструктирал да ходи при Борко/Психозис

 

Можеш ли да избираш между тоя и други унита или не си кандидатствал другаде?

Не съм кандидатствал. Не искам другаде. Исках там.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Тази вечер избъчиха едночаов сет от мен и партньора ми NoName по deepsounds radio, което е най-голямото по рода си специално за този стил - deep progressive :) От ранга на frisky e.

Това е и най-големият ми успех като bedroom DJ :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък с малко закъснения, ама искам да се изфукам, че спечелих билет за финала на евро 2008 от кока кола и да се изфукам, че бях на мача Германия - Испания B)

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че не е мой личен успех, искам да ви се изфукам, че снощи ме вози таксиметров шофьор, който беше пуснал албум на Пинк Флойд в колата. :music

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че не е мой личен успех, искам да ви се изфукам, че снощи ме вози таксиметров шофьор, който беше пуснал албум на Пинк Флойд в колата. :music

Ако е от 6665 такситата значе е бил един мой съученик. Аз пък днес прекарах един невероятно приятен ден и отрких ново заведение където правят прекрасно шкембе.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че не е мой личен успех, искам да ви се изфукам, че снощи ме вози таксиметров шофьор, който беше пуснал албум на Пинк Флойд в колата. :music

 

На мен миналата година ми се случи шофьора да слуша Nightwish. В първия момент помислих, че е от радиото, но когато започната втората песен вече беше ясно, че слуша диск. Голям кеф беше да се повозя в кола, в която не звучи постоянно поп-фолк.

 

Ако е от 6665 такситата значе е бил един мой съученик.

В 6665 беше - явно е той.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Има шофьори метъли по такситата бе. Мен ме вози един дето слушаше Дио. И седим с двама полупияни приятели в колата, говорим си, напъваме се да се сетим какво е, Rainbow ли, какво. И той "Не момчета, еди какво си е" :D

Link to comment
Share on other sites

Е.. мислих си , че само на мен ми се е случвало да слушам Godsmack - I Fucking hate you и Straight out of line в такси. :D

Link to comment
Share on other sites

След едно тежко препиване в чалга-клуб в кретенски град (където подло и без предупреждение ме замъкнаха двама метъли), таксиджията намали MetallicA-та, която слушаше и попита дали да смени музиката...

Link to comment
Share on other sites

Ех и аз да се похваля....преди броени седмици се дипломирах.

Главно за родину и никак не за Сталину, вече ще работи още един строителен инженер-конструктор, за да имат поколенията хубави и здрави домове ....и молове от където да си купуват картини за къщите:)

 

А сега съм се отдал на целенасочено кръстосване на краката и почивка преди великите дела!

Ай стига съм се фукал вече.

Edited by maddrum
Link to comment
Share on other sites

Намерих си прекрасна, прекрасна работа :) С много чужденци, с които да си говоря, свободно време за четене и добро заплащане :)

Link to comment
Share on other sites

noviqt mi podpis e ludnica , obmislqm da si napravq i az takava pri4eska :D

наскоро гледах един медицински филм с такива прически...къртят :punk

ако видя някой/я такъв по улиците първо ще искам да му стисна ръката и след това ще се снимам с него за спомен :D

по темата...преди малко се връщам от бирички и гледам фанал съм малко стотинки от еврото :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...