Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Евала, Вале! Всичко ли е точно с билета?

Да ве няма проблеми :lol: Ся седи в едно пликче на Speedy и чака да бъде разкъсан след месец и половина :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не съм ползвал тази услуга... Освен това на седящите например не виждам разпределение, все пак си има сектори и има голяма разлика от едно място до друго.

 

Има ли все още налични билети? Има ли по-специални билети? Я накой който има повече инфо да сподели.

Link to comment
Share on other sites

Не съм ползвал тази услуга... Освен това на седящите например не виждам разпределение, все пак си има сектори и има голяма разлика от едно място до друго.

 

Има ли все още налични билети? Има ли по-специални билети? Я накой който има повече инфо да сподели.

Ето ги секторите: http://www.metallica.com/ivergence/Image/Venue_Sofia.JPG

 

От 40 лева са тези най-далече от сцената.

Link to comment
Share on other sites

Сега ако кажеш и как да видя дали има Златни билети и да си купя цена няма да имаш :laughing:

Златни няма, за 10 лева повече може да си вземеш платинен.

 

https://www.eventim.bg/index.asp?page=perfo...rformance=40741

Link to comment
Share on other sites

Той даже още по-добре! има ли избор на сектори? Моментално взимам 4-5 броя!

 

Съмнява ме всеки билет да е с място. По-скоро както са маркирани секторите на картинката и кой където превари :)

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Обърнахме темата на чат канал да му се не види

 

Някой модератор да вземе да помете след нас ако сметне за необходимо...

 

Не ми се вярва да е хаотична работата... Нали се сещаш че ще се избият тълпата? Последно как мога да проверя актуални наличности и ситуирането им по секторите?

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш време иди направо в мюзикълния magazin , който е в една пресечка на отец паисий. Там като тръгнеш от Джумаята в посока Тримонцюм. Може да го знаеш, аз в момента не се сещам къде точно беше. Там хората на Pc-то ще ти покажат за какво иде реч.

Link to comment
Share on other sites

Поръчах си това.

81kgdqlwPJL._AA280_.jpg

 

45 кинта с бързата доставка за утре.

 

едит: Амазон трябва да доставят до бг.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

532 nm, 35mW. лазер.

довечера ще свалям самолети, хеликоптери или извънземни. квото мине :)

Пробвай дали ще може да запали клечка от кибрит. На коя фирма е производство?

Link to comment
Share on other sites

Пробвай дали ще може да запали клечка от кибрит. На коя фирма е производство?

от братята китайци е, най-ниската цена която открих.

принципно изглежда много небрежно и ....китайско, но си свети силно. довечера ще си експериментирам доволно. дотук знам че минава през черна ПВЦ лента, точката се вижда при силна дневна светлина на 200 м.

Вече имам идея как да ти помогна да си насочиш антените :) не бих се учудил да свърши работа за тия 6 километра. Но исках първо да си проведа експериментите на тъмно, примерно ще се вижда ли точката някъде по родопите от околовръстното, при обратното ще взема да заслепя някого...

 

 

абе нали тука у форомо имаше и филателисти. подарявам малко ползвани китайски пощенски марки :). имат си щампа и са доста запазени, щото са само залепени с плюнка и как не са паднали не е ясно.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Точно на тази фирма и аз си бях харесал, но така и не поръчах. Виж в youtube има доста клипчета с тях. Самата фирма си качва клипчета там. Потребителя е същия като името на фирмата.

 

Антените няма да минат както исках. Поне никой още не е измислил как да прекара wireless през цял завод. Бетон и арматура има колкото искаш :lol:. Най - масивната сграда се оказа точно по средата :(.

 

Трябва да напиша историята как се насочват антени с фойерверки...

Link to comment
Share on other sites

Точно на тази фирма и аз си бях харесал, но така и не поръчах. Виж в youtube има доста клипчета с тях. Самата фирма си качва клипчета там. Потребителя е същия като името на фирмата.

 

Антените няма да минат както исках. Поне никой още не е измислил как да прекара wireless през цял завод. Бетон и арматура има колкото искаш :lol: . Най - масивната сграда се оказа точно по средата :( .

 

Трябва да напиша историята как се насочват антени с фойерверки...

е беше казал че има пряка видимост. за завод нищо не си казвал.

но фойерверките ми харесаха, предполагам сте се ориентирали на слух "става"/"не става" :lol:

Link to comment
Share on other sites

е беше казал че има пряка видимост. за завод нищо не си казвал.

но фойерверките ми харесаха, предполагам сте се ориентирали на слух "става"/"не става" :lol:

И аз мислих, че има пряка видимост. Накрая купих едни фойерверки. Да не ти обяснявам как ме изгледа момичето като и казах за какво ми трябва.

Тя: За какво ви трябват? Сватба или абитуриентска?

Аз: За насочване на антени!

 

Кофти се почуствах когато видях фойерверките зад един завод :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...