Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

KoЯn?! Rage Against the Machine?! Пич, бил си на R.A.T.M. ?!

 

По-добре не се прибирай в България, защото ще бъдеш зверски убит от побеснял от ревност неуравновесен индивид...

Ае да го трепем двамата :P И аз имам познат дето неска цветущо ми обясняваше колко е било мега прекалено уникално маниакално адски бахти якото в заграденото пред сцената на R.A.T.M. иии да ...

Link to comment
Share on other sites

Ае да го трепем двамата :P И аз имам познат дето неска цветущо ми обясняваше колко е било мега прекалено уникално маниакално адски бахти якото в заграденото пред сцената на R.A.T.M. иии да ...

За кой говориш. Ние си мислехме че сме единствените бъглари там. Което е малко нереално при една бройка от около 170 000 посетили фестивала.

Link to comment
Share on other sites

ЛОООЛ статистиката за сайта ми:

Статистика за днес 04.Юни.(Ср)

Онлайн 3

Посещения 54

Уникални 48

Импресии 333

 

не знам ама за мен 48 уникални посещения <<<< олеее баси до ся не сам имал повече от 3 на ден.

А още го правя такав :D пфф лудница.е тва е мотивация , или бъгнат брояч :( лол нз ама мнгоо се радвам ся такав :woot

Link to comment
Share on other sites

TestDAF (изпит за сертификат по немски) - 5/5 на всичките четири части. В училище 6 по биология и физика. И с приятелката ми правим 1 месец. Днес е денЯТ.

Link to comment
Share on other sites

TestDAF (изпит за сертификат по немски) - 5/5 на всичките четири части. В училище 6 по биология и физика. И с приятелката ми правим 1 месец. Днес е денЯТ.

Gratz! :)

Link to comment
Share on other sites

ЛОООЛ статистиката за сайта ми:

не знам ама за мен 48 уникални посещения <<<< олеее баси до ся не сам имал повече от 3 на ден.

А още го правя такав :D пфф лудница.е тва е мотивация , или бъгнат брояч :( лол нз ама мнгоо се радвам ся такав :woot

 

Браво Чефо супер си....

Много поздрави на всички от махалата между другото

 

----------------

Now playing: Deep Dish Yoshiesque, Vol. 2 - John Creamer & Stephane K - I Wish You Were Here

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

За кой говориш. Ние си мислехме че сме единствените бъглари там. Което е малко нереално при една бройка от около 170 000 посетили фестивала.

Димитър (Шейда) :) От Пловдив, завърши миналата година МГ, мн висок и пробива уши :lol: за пиърсинг говора, да не си помислиш нещо :P

Link to comment
Share on other sites

Ми че ние заедно бяхме. Три дни в една палтка...(демек заедно на феста бяхме) ти и мен ме познаваш, бира сме пили заедно...

 

Иначе да се похваля че имам 106 точки на Toefl iBT без да барна учебник... ще мързелувам цяло лято... :punk :punk :punk

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Иначе да се похваля че имам 106 точки на Toefl iBT без да барна учебник... ще мързелувам цяло лято... :punk :punk :punk

 

Колко са възможните ???

Link to comment
Share on other sites

Оня ден си мислех за тоя човек.. липсва ми :) пратете му много поздрави :)

Няма проблеми, той ще тътри насам към 17-и.

 

Колко са възможните ???

120. Мен ми трябваха над 80, с по 20 на всяка от 4 части.

Link to comment
Share on other sites

Няма проблеми, той ще тътри насам към 17-и.

120. Мен ми трябваха над 80, с по 20 на всяка от 4 части.

 

Пфф супер ти си гений направо :punk

 

----------------

Now playing: Rachael Starr - Till There Was You (John Creamer & Stephane K Club Mix)

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Най-сетне намерих цаката как се записват каналите на толкова свръх модерния, сложен и логически непробиваем телевизор "Кристал". :)

Link to comment
Share on other sites

Днес изпълних още едно от нещата, които трябва да направя, преди да навърша 21. Остават още 3! :)

Какво си изпълнил. Кои са тези неща и какви ти остават?

Link to comment
Share on other sites

Това не са неща, които се обсъждат във форум, пред публика. Поне не повечето. На бира, с удоволствие ще ти споделя.. :)

Но ето примери - видях се с идола ми на живо, спас с идеала ми за женска красота, уча това, което искам... Съвсем нормални и тривиални неща.. С малки изключения, които не бих казал тук. :)

Link to comment
Share on other sites

Просто не мога да се сдържа. Да не би човек който е участник в това изпълнение да чете форума и това да е причината да не искаш да се похвалиш?

Link to comment
Share on other sites

Това не са неща, които се обсъждат във форум, пред публика. Поне не повечето. На бира, с удоволствие ще ти споделя.. :)

Но ето примери - видях се с идола ми на живо, спас с идеала ми за женска красота, уча това, което искам... Съвсем нормални и тривиални неща.. С малки изключения, които не бих казал тук. :)

 

Та какво си правил със Спас викаш? :P

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Опасявам се...
Аз бих се радвал ;]

Винаги съм се старал всячески форумите и чатовете(от времето на IRC), които посещавам да останат непосещавани от половинката, когато съм имал такава...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...