Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Игра йок, стара е майка й, нета вече е пълен с всякакви други бози и трудно се намират по-стари неща. Не се сещам за името, търсих с всякакви комбинации на "mech" "robot" "isometric" "2d" "freeware" и т.н.
Сетих се откъде е играта. Някакъв промо брой на РС мания с два диска, единия с демо на някаква стратегия, другия беше пълен с подобни игрички(дискът беше жълт). Спомних си, защото това беше едно от двете компютърни списания, които съм купувал през живота си :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имаше един брой с един жълт и един лилав диск, на тях ли е? Щото всичките ми дискове от PC Мания след 5 дена заминават на село и няма да видят бял свят повече, ако е там и ако ги нямаш вече, кажи да ги изровя.

 

[Edit] Не е от тия! Юбилейния си го спомих, бяха направили ревю на един тон хубави безплатни игрички и пуснаха списание с дискове с freeware, ще потърся да видя дали дисковете са живи, но мисля, че точно тия ги няма :| [/Edit]

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

Батко ви Жорко е приет: ВИНС - Първо класиране, Първо желание - Финанси, редовно..

Бал 23.77 от 24 :lol: Лош, лош тиги уиги..

 

.. и все още дружно чакаме 4-ти (класирането на УНСС)!

 

:allien

Link to comment
Share on other sites

и аз съм пробвал подобно нещо , ама работите не потръгнаха и още при срещата аз си измислих важна работа и си заминах...... ако те е запознало момиче работата е зле , мноооого зле , мене момиче ме запозна , вика яка е ала бала ....... верно беше яка има няма 120кг-ма така че ако приятелка ти урежда тая среща бягай колллкот се може по далеч .....

Link to comment
Share on other sites

Отивам на наредена среща. :lol: Аз никога не съм я виждал, тя никога не ме е виждала. :lol:

Довечера ша дам feedback. :lol:

 

 

Що кво става с Петя?

Link to comment
Share on other sites

и аз съм пробвал подобно нещо , ама работите не потръгнаха и още при срещата аз си измислих важна работа и си заминах...... ако те е запознало момиче работата е зле , мноооого зле , мене момиче ме запозна , вика яка е ала бала ....... верно беше яка има няма 120кг-ма така че ако приятелка ти урежда тая среща бягай колллкот се може по далеч .....

 

Абсолютно си прав! Дори бих казал не само ако те урежда приятелка... Чиста руска рулетка си е да ходиш без да си я виждал :D :P

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно си прав! Дори бих казал не само ако те урежда приятелка... Чиста руска рулетка си е да ходиш без да си я виждал :D :P

 

OFF /Втози ред на мисли... , се сетих за два лафа :

 

Лаф 1 : Няма грозни жени !!! Има недостатъчно пили мъже !

 

Лаф 2 : Един х..й почне ли да подбира... - режи и хвърляй !

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Девойката беше убава... Доста убава. Малко чалната... Но убава. :lol: Но съдейки колко рано свърши срещата, сами можете да си направите сметка. :lol:

@chistacha Какво да е станало с Петя? Петя... Си е Петя. Не забравяй, че имам да наваксвам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Куру, кажи само кога ти е рожденния ден да ти купя електрически дудук с "уа-уа" ефект...

Ваньо, нали знаеш, че аз те обичам :)

Link to comment
Share on other sites

Но съдейки колко рано свърши срещата, сами можете да си направите сметка. :lol:

 

Oт "сайта" ли е? И с "темплейта" ли я изкара на среща? Само на тези въпроси отговори и ще придобия представа :)

Link to comment
Share on other sites

OFF /Втози ред на мисли... , се сетих за два лафа :

 

Лаф 1 : Няма грозни жени !!! Има недостатъчно пили мъже !

 

Лаф 2 : Един х..й почне ли да подбира... - режи и хвърляй !

 

абе то и аз не съм антонио бандерас ама батка има толкова грозни жени , ама тоооолллкова грозни че всичкият алкохол на земята да изпия и да съм в алкохолна кома тая като е на по-малко от 20 метра до мен направо ми се отщява всичко като казвам всичко ти говоря за всичко не само за консумация .... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ейй мале и аз веднъж бях на уредена среща :bgrin: .Пристигам с 10 минути закъснение и глеам момата кибичи и ма чака и нещо си ровичка по GSM-a...само в момента,в който я видях си помислих-Баце бягай бързо и продължително :lol: .Ама нали съм женталмен отидох...срещата продължи 45 минути защото на мен ми изникна "неотложна работа" и трябваше да тръгвам :D .... повече уредени срещи НЕ-Око да види,ръка да пипне :D

 

А иначе да се похваля-заминавам 15 дена на балкан със супер яка компания :punk .Най-якото на балкана,е че няма нет,няма обхват на телефона(има на една поляна :lol: ) дори кабелна нямаше миналата година-ПЪЛЕН РЕЛАКС.Никой не те занимава с глупости-само спокойствие и басейнче насред балкана-КЕФФФФФФ :love

Link to comment
Share on other sites

...А иначе да се похваля-заминавам 15 дена на балкан със супер яка компания :punk .Най-якото на балкана,е че няма нет,няма обхват на телефона(има на една поляна :lol: ) дори кабелна нямаше миналата година-ПЪЛЕН РЕЛАКС.Никой не те занимава с глупости-само спокойствие и басейнче насред балкана-КЕФФФФФФ :love

Еха, къде бе ?

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Даже не съм сигурен, че е това темата, но аз пък вчера видях gal4enceto на центъра в обедната си почивка. :) Не че съм я виждал, но по снимките дето ги е показвала, разбрах, че е тя.

Link to comment
Share on other sites

Снимах в студио с професионално осветление и много много много скадък/красив/разбран модел и дори да не мина изпита съм на 7 небе :love няма такъв кеф просто немога да го опиша :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...