Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Освен четворката от ТУ съм минал:

Алгебрични структури

Теория на вероятностите и приложна статистика

Дискретна математика

и някаква Геометрия вече не помня каква

 

Останалите две се набутах при свободно избираемите дисциплини, тъй като хванах последните срокове за записване.

Link to comment
Share on other sites

утре по обяд отивам да си взема АТВ-то , не мога да заспя от кеф

 

обадиха ми се , атв-то ми пътува от бургас към пловдив след 3 часа е тук и отивам да си "вандалствам" на воля към 40те извора :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

абе след 2-3 дена ако съм жив и не съм се изпотрошил някъде няма проблеми да ви дам по 1 завойче :D

Ами тъй де...майсторите да ти покажем малко трикове в карането, че нали сега се учиш...но няма проблеми...след 7-8 годинки практика ще схванеш, ти си умно момче... :lol:

 

По темата - днес си взех камерата от Xciter, 42Х оптично, супер стабилизация и др. глезотийки... :punk

Link to comment
Share on other sites

това да не са същите онези майстори които на картинга ги затварях с по една обиколка и ревяха като монахини за х.. как е възможно да съм толкова добър или пък са същите тези майстори които на еърхокея ги разбих като бийтълсите ?

/Не...други са...от онези ревящите си спомням само един...май Васко се казваше, доколкото си спомням... :devil /

 

по другият въпрос:

 

По темата - днес си взех камерата от Xciter, 42Х оптично, супер стабилизация и др. глезотийки... :punk

 

без повече пазърлъци да преминем направо на офертата за 50лв я купувам :lol:

/Имаш я...ей сега ще я снимам и ще ти я пратя на имейла (снимката)...ще добавя и банк.сметка за превода на 50-те лв. :bgrin: /

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

обадиха ми се , атв-то ми пътува от бургас към пловдив след 3 часа е тук и отивам да си "вандалствам" на воля към 40те извора :punk :punk
заслужаваш цял живот да се возиш само на:

 

081307-21.jpg

Link to comment
Share on other sites

i 2te ne sa lo6i , ama predpo4itam kfx-a mi , predi malko se pribrax celiq bqx v kal sigurno minax se i az prez parostruikata , opredeleno si zaslujava vsqka edna stotinka , vandalstvax si i izhabix 2 rezervoara , nqmam tarpenie da doide utre i da otivam pak da karam ma6inata e prosto neveroqtna

Link to comment
Share on other sites

А самия ти после псуваш колко зле била уредена системата ;) Иронично, нали?

 

Това, иначе, е типичното поведение за млад, преуспял интелигентен бизснесмен. Нищо мутренско няма :)

 

Редакция: Искрено вярвам, че искаше да кажеш "изкараш" ;]

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

всъщност не псувам системата и колко е неуредена а какви некадърници има в нея , разлика има голяма , не се опитвай да ме искараш че съм казал нещо което не съм.

Link to comment
Share on other sites

31522433kg9.th.jpg

 

Ей на! Без да искам да го изкарвам на гърба на другите играчи, защото част от тях са доста добри, а и предвид, че голямата част от тях играеха на непознати карти (накратко, gg момчета! само Психито ми, горкото ми чедо, дето най-много говори, че другите са зле, все най-отдолу :P ), ама все пак, резултата си е резултат! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

netrootbg тактично ви намекна да не обръщате темата в хвалби на 3-ма човека кой колко е добър в някоя игра... ;) Разбрахме вече успехите ви, много сте добри...хайде да приключим с "меренето" на разни работи...става ли? Ако толкова ви е кеф да си ги мерите, казвайте да отворим една специална тема в Games само за вас и там си пишете на воля. Не че нещо...ама темата е обща и има малко по-различна насоченост...

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, стига глупости де, погледни заглавието на темата. Защо на мен трябва да ми е интересно да чета как Човек Х си купил часовник Y или как Човек Z спечелил 200 лв от Еврофутбол, а да не мога да пускам подобни неща?

Link to comment
Share on other sites

Пускайте, но с мярка...да взема ли да изброя колко са ви постовете от последните 2 страници? И защо мислиш, че на останалите им е много интересно да четат за геймърските ви подвизи? Тоя дето е спечелил от Еврофутбола и оня дето си е купил часовник се похвалва веднъж и толкова...а вие се оляхте с реплики един спрямо друг кой е по-по-най...По времето на Булфлийт манията какво ли щеше да стане ако бяхме почнали да пълним тази тема с хвалби...именно затова си се хвалехме в подраздела, а определено имаше за какво да се хвалим. :rolleyes:

Като финал - разбери, че това е обща тема с обща насоченост, предназначена за всички, а не някоя с конкретно заглавие - напр. както онази за картингите, в която така и така пишем само 7-8 човека. Идеята е просто да не се набляга прекалено на една и съща област, още повече когато тази област е по-подходяща за друг раздел...разбираш, нали?

 

Едит: Едно уточнение...в този и по-горния ми пост визирах постовете ви и в другата "чат тема" за 'странните мисли'...несъзнателно обединих изпълненията ви 2 в 1 и слях изводите и за двете теми, защото постовете ви доста си приличаха. :P

Това обаче не променя мнението ми, че дадена тема с обща насоченост (пък било то и с 'чат' & 'спам' обвивка) трябва постоянно да се пълни с едни и същи постове, третиращи само една конкретна област.

 

П.П. Видях, че си отворил тема за целта (преди 2 дена)...ей това беше идеята...пишете на воля каквото ви душа иска и след като там сте хора с едни и същи интереси, няма да пречите на никого. :)

Link to comment
Share on other sites

Има резон в това, което казваш. Аз темата я зачекнах в Какво ви минава през главата, защото знам, че е общо взето най-четеното място. Просто така знаех, че ще привлека много повече евентуални метаклии, както и стана. Сега се изместваме в другата тема в Games. Надявам се и останалите да го направят, както съм помолил в Какво ви минава...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...