Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Офф няма работа и по цял ден се шляя из офиса.А е много гадно, ама тряя' съм там по цял ден.Хич не върви т'ва време и форума напследък замрял, народа избяга я на море, я на балкан.Колегите другата седмица излизат в отпуска и аз оставам сам,и като знам кв'о се случва като остана дежурен.....Баси.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Никога не съм давал повод за подобно нещо. Виж аз обаче започвам да ги раздавам на съответните призьори. Пръв ще е един дебил от нашия вход ми се струва. Редовно спира на място за 3 коли на претъпкания паркинг, завива таблото на бракмата с некъв лъскав чул и я държи така по 3-4 дни. :angry1

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: Хайде, наздраве по случая ;)

 

Добро е ! :)

 

 

П.п. Наздраве.... :confused, за резултата от експеримента или в смисъл на - .... ама пък другият път, няма да се изхвърлям толкова.... Щото, то вярно, че най великото RPG правено някога всъщност е интернет, но и тука си требе поне малко реалистичност ;)

Link to comment
Share on other sites

Някакви келеши озвучават с музика Сакъзов и ако до 00:00 не спрат ще звънна на 112 - или 166.Работен ден е, наближава 00:00...ама и хора.

Мойте съседи се караха в 4 сутринта или някъде там . Чуваше се през 1-на врата , коридор , 2-ра врата , стълбището на входа , 3-та врата ( входната ) , антре , 4-та врата ( на мойта стая ) => да имаш тапи за уши за 0,50 лв. под ръка безценно :) След 2 мин. разправии спряха или аз пак заспах . Днес като разбрах повода ми беше много весело .

Link to comment
Share on other sites

Мойте съседи се караха в 4 сутринта или някъде там . Чуваше се през 1-на врата , коридор , 2-ра врата , стълбището на входа , 3-та врата ( входната ) , антре , 4-та врата ( на мойта стая ) => да имаш тапи за уши за 0,50 лв. под ръка безценно :) След 2 мин. разправии спряха или аз пак заспах . Днес като разбрах повода ми беше много весело .

минава ми дали ще споделиш с нас повода или си скръндза и сам ще се веселиш ?

Link to comment
Share on other sites

Мхм... че от кога за един качествен семеен скандал трябва да има повод? Във всяка къща непрекъснато нещо се обсъжда по семейному (разбирай - спори се), а правилото, че във спора се ражда скандалът е аксиома!

Link to comment
Share on other sites

Хм. Как съм я пропуснал тази темичка? :unsure:

"Малката вещица" е трепач. Русо с огрооомни цици! Мокрия сън на всеки пъпчив форумник с мазолести ръце :rolleyes: А Елис - мама каза в следващия си живот да се оженя за нея :wub:

И да ме прощава Раптора, ама току що пих вода! Не си спомням кога за последен път го бях правил, като изключим морската с която се нагълтвах напоследък.

И най-гадната новина - няма да гледаме Михаел в Барселона

Link to comment
Share on other sites

laury ако ходиш по командировки може и да разбереш , ако ли не да не ти се налага :)

вече много рядко ходя командировки с преспиване ;) имам си жена и бебе

и на работа ходя за по 2-3ч само

иначе гледайки сега рекламата на бабиното кисело мляко си мисля че брата и сестрата се гледат все едно са в "море от либофф" и ако ги няма камерите и екипа ще се награбят на масата

Link to comment
Share on other sites

Аз покрай купищата с проблеми пък спрях да работя и на всичкото от горе пак започна да ми се възпалява ухото.

Утре пак на доктор, ще дам и кръв да видят аджеба к'во може да е. Другите дни пък е тичане по документи и социални, абе ужас направо.

Пожелайте ми късмет.

:)

Link to comment
Share on other sites

Утре пак на доктор, ще дам и кръв да видят...

Не давай...че като ти я изследват и видят мутациите, веднага ще те приберат в изолатора да проверят от колко народ си смукал досега... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз дано съм добре! Ама без хумор не може. :)

И бъркаш митологичните създания и ги мешиш нещо, голяма супа ще направишс малко повече усилия.

Link to comment
Share on other sites

... бъркаш митологичните създания и ги мешиш нещо, голяма супа ще направишс малко повече усилия.

Не съвсем...

Върколак (още вълколак, влакодлак, вуколак) в славянската митология е зъл възкръснал мъртвец или човек, обладан от зли духове, който при пълнолуние се превръща във вълк и яде трупове.Който мине покрай обиталищата им, те го нападат, удушават, изпиват му кръвта или направо го изяждат.

 

Като изключим това горното - със сигурност ще си добре. :D

Link to comment
Share on other sites

Защото само с това изпиване си помислих, че говориш за вампири, обаче като спомена ядене, тези дни не ям много. :laughing:

А, от къде си сигурен, че написаното в уикипедия е вярно, хм? :P

Този дето го е писал, може да го е прочел в някоя посредствена книжка за митологията. :)

Link to comment
Share on other sites

Този, който е писал във викито е напълно прав, между другото. Точно това е определението за върколаци. И пак между другото - славянската митология е дала на света всички популярни демони.

Link to comment
Share on other sites

Този, който е писал във викито е напълно прав, между другото. Точно това е определението за върколаци. И пак между другото - славянската митология е дала на света всички популярни демони.

E ... 80% , ако трябва да сме приблизително точни .

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли да поспорим на тази тема? :ph34r:

 

Кажи ми известен звяр, чудовище или митична твар, която е популяризирана от филми, книги и пр. и която няма аналог в славянската митология.

 

Забележка: НЕ бъркай българска със славянска.

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли да поспорим на тази тема? :ph34r:

 

Кажи ми известен звяр, чудовище или митична твар, която е популяризирана от филми, книги и пр. и която няма аналог в славянската митология.

 

Забележка: НЕ бъркай българска със славянска.

 

Минотавър? Пегас?

Link to comment
Share on other sites

Минотавър? Пегас?

 

Естествено - легенда за демон полу-бик, полу-човек, рушащ къщи. И досега се среща из Родопско и Беломорска Тракия.

Български народни приказки - хвъркатото конче, коня-шарколия на Крали Марко.

 

Харпии, тролове, енти...

 

Харпии - мда - Финей, цар на Тракия, имал дарбата да предсказва. Зевс, ядосан, че Финей разкрил твърде много, го наказал, като го пратил на остров с храна, която той не можел да яде. Харпиите винаги идвали и крадяли храната от ръката му, точно преди той да засити глада си. Приемственост, кво да правиш.

Тролове - каменните великани, пак от българските народни приказки, има ги споменати в чешките, сръбските и долнолужишките приказки и легенди.

 

Енти - царете на гората - руския фолклор.

 

Стига ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...