Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е , Вукс , той се чуди между тези 2 , иначе сега като погледнах твоето предложение , ми най-много ми харесва :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Джапанките в сака и билет за влака...айде на море :D

 

След малко отивам в любимия си пиано-бар Lime Light, пия един Ред Бул и "отлитам" за Китен.

Link to comment
Share on other sites

Днес един добре образован младеж на 15, който е прочел около 1 книга в живота си, ме попита дали отломките на Иван Рилски се намират в гроба му... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък бих взел това.

 

За раница аз пък бих взел тази но имам подозрения че тези който Dreamer е харесал събират малко повече багаж вътре.

 

 

Иначе чантите (не раници) за лаптоп не знам защо ги правят да се носят на широчина - имам една фирмена чанта в която лаптопа се слага наобратно и чантата се носи вертикално (т.е. по височина е по-голяма отколкото по ширина) и поне на мен ми е много по-удобна от останалите. Но се прокъса вече толкова години носене иначе беше почти идеална чанта за лаптоп

Link to comment
Share on other sites

Баси колко е лесно да си сценарист в Господари на Ефира... Проф. Вучков вече 1 час цепи мрака при Гала. Натрупа матрЯл за 1 година напред.

 

"Аз съм естет човек и мразя тези изкуствени едрогърди простачки... Това са цицища... бидони... Аз обичам жени с хууубаво оформени цици, най-добре лимоновидни"

Link to comment
Share on other sites

Пичове, моето скромно професионално мнение е да използвате Husky -най-добър баланс между цена-качество. При това гарантирано. Ако искате мега-супер-хипер-дупер качество - тогава Deuter.Тях още никой не ги е надминал в правенето на раници...Ама и в цените...

Link to comment
Share on other sites

Аре са 'Танасе си обърши лигите и поясни за кво иде реч :laughing:

 

Ни тъ и срам - сам пия - бригадата угасна...

 

...Just busta' move!! Just busta move :laughing:

Link to comment
Share on other sites

http://www.deuter.com/en/2264.php

 

http://www.huskycz.cz/

 

И двете фирми имат представителства в България.

 

Дайтер ги има в "Стената", "Хъски" ги внася "Макалу Спорт".

Link to comment
Share on other sites

Стотина километра. Чакам си шофера и заминавам на инспекция, че днеска имам работа в Пещера. Може да мина през Плд, да се видим, зависи как ще мине работния ден.

Link to comment
Share on other sites

http://www.deuter.com/en/2264.php

 

http://www.huskycz.cz/

 

И двете фирми имат представителства в България.

 

Дайтер ги има в "Стената", "Хъски" ги внася "Макалу Спорт".

 

Абе те тез раници не са точно за лаптопи или аз нещо недовиждам :)

Link to comment
Share on other sites

Poia me katarastike - Vasilis Karras.

 

Е те това ми минава през главата със home made овчарска салата, да го наречем поредната малка 'кийка :laughing: . И после едно Сувенирче за затегач :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ех, отбираш ги парчетата... Само дето тази си плаче за Мраморно, Черно или кое да е моренце... с една хубава тежка цигарка (от НГ не съм пушил), едно бренди/узо, бризче и някой приятел или с мацката...

 

________________________

 

За който му е кеф http://vbox7.com/play:9015f691 Xristos Pazhs - Xalara

Link to comment
Share on other sites

Проспал съм целият ден еби му мамата.....

Нямам идея кога съм се прибрал сутринта ама станах преди 2 часа..... няма повече да меся черно + червено джони..... явно не ми действа добре :)

 

 

 

Иначе ми минава през главата че за последните 2 седмици съм си спестил над 500-600лв от "майстори" като си върша работите които мога из къщата сам. Например за да ми трамбоват 40м2 място за навес ми искаха 50лв/ден наем за машината + 100лв за трамбоването за майстора..... да бе.... ама си го трамбовах сам , вярно сега всичко ме боли ама поне не дадох пари на някой селски майстор.

За копане на канал 4-5 метра с дълбочина 50тина см ми искаха 100лв , ископах си го сам за има няма час......

Това са само няколко от фрапиращите неща.....

Ремонта не е хубаво нещо

 

 

И най-най дразнещото е как като се обадя на обява майстора се прави на луд с високите си цени понеже бил супер добър и го търсили постоянно едва ли не ме включва и мене в "Графика" само и само да ми влезе в положение....... естествено като кажа че цената не ме устройва започва той да ме търси с друга оферта и да ми каже че имал обект който трябвало да почва ама имало там много работа та ако искам да ме "отметне" първо мене та така да вървяла и моята работа.

Link to comment
Share on other sites

@Zlobil-е толкова ли нямаш приятели без ангажименти в момента?Ебаси.И аз си наливах едни бетони сам ама просто всички бяха на бачкане.Иначе е огромен кефа след ужасно отруден ден да седнете на масата с пичовете и кротичко да се почнете за "добре свършената работа".

Link to comment
Share on other sites

Абе те тез раници не са точно за лаптопи или аз нещо недовиждам :)

 

 

Batohy na NOTEBOOK се превежда Раници за Ноутбукове.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...