Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Някакви келеши озвучават с музика Сакъзов и ако до 00:00 не спрат ще звънна на 112 - или 166.Работен ден е, наближава 00:00...ама и хора.

Link to comment
Share on other sites

Някакви келеши озвучават с музика Сакъзов и ако до 00:00 не спрат ще звънна на 112 - или 166.Работен ден е, наближава 00:00...ама и хора.

 

Какво стана? :) 00:03 е.

Link to comment
Share on other sites

На такива шумотворци рядко им давам повече от 15 минути аванта, преди да се обадя на съответните органи. Забелязвам, че последно време тона, с който ти говорят от другата страна на 166 е доста по-учтив и възпитан от преди. Това ме радва. Днес като сигнализирах за потенциален проблем дори ми благодариха.

Link to comment
Share on other sites

Апък на мен ми светна как се е получила гръдната обиколка на вещицата :woot ! Бюстът и е следствие от биохимичен експеримент и е преминал през някои леки генни модификации (в процеса на следването за виШото)

Link to comment
Share on other sites

Как не съм се сетил....дейба :(

Сигурно аквила трябваше да ми го обясни в комикси и картинки за да се сетя.....

 

 

 

 

Само 1 лек въпрос ти..... от кога се имаш за някво форумно а и световно величие ? В смисъл как реши че си супер интелигентен и начетен ?

Това че гледаш 5 паяка , 2 змии и 25 панелни хлебарки и знаеш това-онова за животните не те прави супер- интелигентен , тъпото е че постоянно се опитваш да го набиваш на всички разбираш ли колко си умен...... ебати грешката , сигурно нямаш много приятели като изключим гущера бобо и паяка пенка........ :ph34r:

Не се считам за умен, а за знаещ и то в определени области. А дали съм умен това могат да го пределят хората покрай мен не аз. А колко дали съм начетен, то ако аз не знам колко съм чел кой тогава. И го набивам не на всички, а само на човеченца, които се бутат за разбираче там където не има е мястото. За приятелите ми имам повече отколкото можеш да броиш, освен ако не си чернобилско чадо и имаш малко повечко пръсти на ръчичките.

 

Както винаги си изключително "оригинален" и "остроумен" и отново показваш колко багаж имаш, така че ми спестяваш много умствени усилия да съчиня точно как да го изтипосам(вечер немога да заспя без да съм показал колко съм по-по-най от теб).

 

Ако нещо не можеш да разбереш, с удоволствие ще ти го нарисувам.

Link to comment
Share on other sites

Някакви келеши озвучават с музика Сакъзов и ако до 00:00 не спрат ще звънна на 112 - или 166.Работен ден е, наближава 00:00...ама и хора.

 

Шума идва от една стара къща срещу градинката , входа на къщата е откъм улицата която е към Викиват ,направо се настаняваш и ти при купона и правиш вътре пого,някакви хлапетии са там май,1 ден от сутринта бяха почнали и над вечер още продължаваше ,впрочем сме май горе-долу близки съседи

Link to comment
Share on other sites

Вместо тоолкова много приказки, да беше посочила един факт, един хранителен продукт произведен у нас с генномодифицирани съставки. Доказано генномодифициани. Щото и за кремвиршите се говори, че ги правят от тоалетна хартия, ама нещо не звучи достоверно...

 

Не знам от какво ги правят но след като са опитвали whiskas (че и вратни пържоли) на майка ми котките категорично отказват да ядат кренвирши дори да са стояли цял ден гладни преди това. Не сме ги пробвали да ги оставим гладни 3 дни защото вечерта на първия мяукането става прекалено достадно и не се трае но категорично отказват да ядат кренвирши гадините котешки а ужким имаше едни кренвирши в които били слагали месо или поне така казваше рекламата... въпросните котки обаче не са особено съгласни с тази реклама :)

 

Шума идва от една стара къща срещу градинката , входа на къщата е откъм улицата която е към Викиват ,направо се настаняваш и ти при купона и правиш вътре пого,някакви хлапетии са там май,1 ден от сутринта бяха почнали и над вечер още продължаваше ,впрочем сме май горе-долу близки съседи

 

Кофти дограми имате... аз съм горе-долу там и не чувам нищо но пък съм си затворил прозорците че климатика иначе не е достатъчно ефективен та да не хабя излишно енергия че пари струва :lol:

Link to comment
Share on other sites

Жалко, че карамана го няма. Щеше да направи една неприлична асоциация между ника на по-горната госпожица и любимия му филмов жанр :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Жалко, че карамана го няма. Щеше да направи една неприлична асоциация между ника на по-горната госпожица и любимия му филмов жанр :bgrin:

 

Карамански яко спами във Фейсбук :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Спечелих делото срещу общината във връзка с чудовищната глоба от 500 лв за неправилно паркиране!!! Довечера ще се лее уиски! :D

 

Адвокат: 1500 лв

Други разходи по делото: 500 лв.

Да покажеш на общината, че са идиоти: Priceless.

Link to comment
Share on other sites

Спечелих делото срещу общината във връзка с чудовищната глоба от 500 лв за неправилно паркиране!!! Довечера ще се лее уиски! :D

 

честито.

 

 

аз мога ли да се гордея, че съм помогнал с нещо (твоя ли беше акта за паркиране върху зелени площи?) или да си пия без повод?

Link to comment
Share on other sites

Някакви келеши озвучават с музика Сакъзов и ако до 00:00 не спрат ще звънна на 112 - или 166.Работен ден е, наближава 00:00...ама и хора.

 

Незнам ама вчера в марицата пишеше че някъв клошар намерил ръчна граната в няква кофа на Сакъзов.... пробвал да я продаде на антиквар :)

 

 

 

както и да е , нали си форумното зоо гуру та се взе нещо на сериозно.....

Можеш да разбираш в някои области ама в другите си пълно зле , аз пък не разбирам от животни ама разбирам от хиляда други неща , това прави ли ме автоматично по-долна категория ? МАЙ НЕ ?!?! ........

Както ти супер ревностно защитаваш природата и т.н. понеже се смяташ за знаещ и не даваш на никой да каже нещо различно от твоето мнение така има и теми в които няма как да си най-отгоре...... като не разбираш нещо просто не го коментирай

 

 

 

 

ЕДИТ : вече съм "законен" ловец , пушката ми пълен автомат стои във сейфа и чака тия дни да гръмна малко невинни животни..... давай обясни ми сега какъв варварин съм.......

обещавам да не поствам снимки на всичките глигани и сърни които смятам да застрелям :laughing:

Link to comment
Share on other sites

...

като не разбираш нещо просто не го коментирай

...

Така и правя за разлика от теб.
Link to comment
Share on other sites

нали си форумното зоо гуру
Чудя се как да приемам факта, че се заяжда основно с мен и теб. Айде, аз съм скорпон...

 

Ред: Боже, кога направих 5,5k...

Link to comment
Share on other sites

Рядко се заяждам лично с някой не на шега. Друг е въпроса, че по някои теми доста хора се връзват много здраво.

Link to comment
Share on other sites

Спечелих делото срещу общината във връзка с чудовищната глоба от 500 лв за неправилно паркиране!!! Довечера ще се лее уиски! :D

 

Браво! Казах ти аз че ще спечелиш този спор! Наздраве и от мен, Антония! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно сте виждали този надпис де, но все пак : клик.

Специален поздрав за Пешо :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...