Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Имам чувството, че тихичкото много скоро ще излети тихичко в почивка... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мисля си колко по-непароична е мисълта сутрин да е: "Нямам никакъв спомен как и кога съм се дотътрил от хола в спалнята" отколкото "Нямам никакъв спомен как и кога съм се дотътрил от кръчмата в къщи"

Link to comment
Share on other sites

"Нямам никакъв спомен как и кога съм се дотътрил от хола в спалнята"

 

:laughing: :laughing: :laughing:

 

Ей тва ме бутна от стола - буквално!!!!

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че тихичкото много скоро ще излети тихичко в почивка... :ph34r:

Мисля, че колегата се надява(моли се) да спръ да пускам готяни теми ъъъ?

Мисля, че нема да стане това.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че колегата се надява(моли се) да спръ да пускам готяни теми ъъъ?

Мисля, че нема да стане това.

 

 

Да опитаме ли? :ph34r: Много се съмнявам да съм ти колега ;) Е, може би като изключим лъскането, ама там всички мъже сме колеги...А такива като теб за 6 години във форума съм ги виждал доста. И би ли ми показал ЕДНА хубава тема, която си пуснал? Стойностна, със смисъл, с доста посетители и НЕЗАТВОРЕНА? Ще почакам. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Оф... Наско, още малко и ние с тебе да почнем да си мерим косите и брадите :Р

 

Оста'й го чиляка да се радва, един мод знае колко още процента му остават. Нека ги преживее както намира за пълноценно...

Link to comment
Share on other sites

Остават ми още 40%, и то не заради спамене или глупости, а заради вдигане на твърде стари теми от Buy/Sell секцията. Там се познавам с половината народ и никой няма да ти каже лоша дума за мен. Ето ти една просперирала тема. Просперирала, не заради постове или глупости, а поради факта, че с много съфорумници обмених опит, "джаджи" и кинти. Ако някой е останал разочарован от мен във въпросната Buy/Sell секция, с удоволствие бих приел критики. Много мразя такива неща от рода: "колко такива като съм виждал" или "ясни са ми такива като теб". Нека да се уважаваме. Аз никога не съм се заяждал или отнасял некоректно с нито един от съфорумниците си и хората виждат това.

Написал съм няколко простотий и ме изкарахте по-черен от дявола. Нека да не разваляме отношенията. Аз съм от тези хора, които си взимат бележка, а други нямат намерение въобще да се променят. Нека да има малко повече толерантност.

Link to comment
Share on other sites

Въх човек го няма 2-3 дена във форума и изпуска опита за намиране на приятелка в нашия така изобилстващ от жени форум...

Link to comment
Share on other sites

Много мразя такива неща от рода: "колко такива като съм виждал" или "ясни са ми такива като теб". Нека да се уважаваме. Аз никога не съм се заяждал или отнасял некоректно с нито един от съфорумниците си и хората виждат това.

Написал съм няколко простотий и ме изкарахте по-черен от дявола. Нека да не разваляме отношенията.

 

 

Да, ама е истина. Много такива като теб съм виждал.

 

Па шом си рекъл селски, шса уважаами...

 

А за простотиите - пиши ги на място и навреме ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам си дакел :wir
Имам си дакел :tongue
Бях започнал да се притеснявам за здравето си - мислех, че тоя пост го виждам във всяка тема...
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...