Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Кой я показа тази игра Plants vs Zombies ? Отиде ми целия график и ще му го върна аз на него !!!

РЕД : asl pls на човека :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Шарколията е доооста по-съвременен от пегаса. За някои от другите също не съм убеден. Така че ги давай хронологично, кои са най-старите писмени сведения за даден мит.

Link to comment
Share on other sites

Тролове - каменните великани, пак от българските народни приказки, има ги споменати в чешките, сръбските и долнолужишките приказки и легенди.
Говорех по-скоро за тези тролове. А траките далеч не са славяни. Статията ми напомни и за огрите. 

 

A Циклопите? Горгоната? Хидра? Кракен? Неси? Фенрир? Цербер?

Link to comment
Share on other sites

Е, какво пък... Току-що получих неприятна новина.

 

Сбогом и благодаря за рибата.

Link to comment
Share on other sites

Е, какво пък... Току-що получих неприятна новина.

 

Сбогом и благодаря за рибата.

:unsure: Какво е станало?

Link to comment
Share on other sites

Говорех по-скоро за тези тролове. А траките далеч не са славяни. Статията ми напомни и за огрите.

 

A Циклопите? Горгоната? Хидра? Кракен? Неси? Фенрир? Цербер?

Е ти пък. Неси е градска легенда, не древен мит. Колкото до песовете, във всяка митология и предания задължително присъства някое лошаво куче.
Link to comment
Share on other sites

Eлфи , гноми , орки ? :)

 

 

Казал съм "демони". Кое от гореизброените се води демон?

Link to comment
Share on other sites

Тогава спрете да ме питате кое от творчеството на Толкин има аналог в нашата митология. Или кое е хронологично по-старо. Щото и аз мога да ви попитам кво е липир/ упир/ мудак, ама не ща, нали. Многознайковци сте, щом имате гугъл под ръчичка...

Link to comment
Share on other sites

Бях една седмица на море, черен съм като сиган. Снимки евентуално тази вечер или утре, днес ще купуваме паркет, а утре заминавам за Кюстендил за 3-4 дни.

 

А мудак е псувня/ругатня, която използват руските войници в Call of Duty 5 :D

 

[Edit] И мишката ми е странна като я пипна, и клавиатурата под пръстите ми е нещо странна. Какво прави една седмица без машини! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Tоку що си платих екскурзията до Tурция. Сърцето ме боли за тия пари дето ги дадох. И сега ме налегнаха мисли, че можеби трябваше да избера другия хотел.

Link to comment
Share on other sites

"Bъстaниeто нa Ceдeмтe гpaдa e потушeно. Шa’ик e мъpтвa. Oстaнaлa e eднa послeднa въстaничeскa силa, окопaнa в гpaд Ю’Гaтaн и под фaнaтичното комaндвaнe нa Лeомaн от клaнa Флeйлс (Bъpшaчитe). Bъзможнaтa пpeдстоящa обсaдa нa дpeвнaтa кpeпост бeзпокои изтощeнaтa от битки Чeтиpинaдeсeтa apмия нa Maлaз.

Hо дpугaдe сили нa много по-гpaндиозeн конфликт пpaвят нaчaлнитe си ходовe. Caкaтият бог e получил място в пaнтeонa, нaзpявa схизмa и тpябвa дa сe избepaт стpaни. Кaквото и дa peши всeки от боговeтe, основнитe пpaвилa сa пpомeнeни нeвъзвpaтимо и ужaсявaщо и пъpвaтa кpъв, която щe сe пpолee, щe e в свeтa нa смъpтнитe. "

Link to comment
Share on other sites

Малазанска книга на мъртвите?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...