Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз поне не виждам разлика

Surge е по-стандартна като тип докато Box Shot предната й час е повдигната по на високо тип планинска раница, но по-малка. За отделенията не съм толкова сигурен, но ми се струва, че Surge има едно допълнително отпред, което се отваря цялото. Поне не се вижда ясно... както и да е, повече ме кефи Box Shot и ще я чакам септември да дойде.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Безкрайно дълги и безумно сливащи се дни по Черноморието - с пускане на хвърчила привечер, с приятна прохлада нощем. My moves are slow, както пееше някой :)

Да е жив и здрав patriarha, дето не си заключва мрежата...

Link to comment
Share on other sites

"Журналистът Иван Гарелов осъди Нова телевизия за сумата от 20 550 лв. Обезщетението е за това, че през 2005 г. репортер на „Господари на ефира" се опита да връчи на известния водещ традиционната награда "Златен скункс"."

 

1. Как може за такова нещо да се заведе дело?

2. Как може такова дело да трае 4 години?

 

Да му се не види и съдебната система!

Link to comment
Share on other sites

"Журналистът Иван Гарелов осъди Нова телевизия за сумата от 20 550 лв. Обезщетението е за това, че през 2005 г. репортер на „Господари на ефира" се опита да връчи на известния водещ традиционната награда "Златен скункс"."

 

1. Как може за такова нещо да се заведе дело?

2. Как може такова дело да трае 4 години?

 

Да му се не види и съдебната система!

 

Светлано, за всичко по принцип може да се води дело :laughing:

Виждал съм дело на втора инстанция по отношение на коаксиален кабел на ограда между два двора - единия комшия съди другия.

И най-елементарно дело може да трае и повече от 4 години. Особено ако някому това е изгодно.

Link to comment
Share on other sites

Манди, ми хайде да съдим някой! :)

Ммм..., това е спорт за професионалисти!

 

А през главата ми минава:

 

- Да съ е*а и кухата лейка да са е*а, как можах толкова да се омажа снощи ? При това САМ, в къщи и без повод :tongue

Link to comment
Share on other sites

Да съ е*а и кухата лейка да са е*а, как можах толкова да се омажа снощи ? При това САМ, в къщи и без повод :tongue

 

АМА ТОВА Е СУПЕР БЕ :laughing:

 

-------------------

 

Стоянке, може, но се изисква все пак някаква причина. Гарелов предполагам е съдил за публична обида например.

Link to comment
Share on other sites

- Да съ е*а и кухата лейка да са е*а, как можах толкова да се омажа снощи ? При това САМ, в къщи и без повод :tongue
Т'ва е щото вярваш в отживелици като брака.
Link to comment
Share on other sites

Т'ва е щото вярваш в отживелици като брака.

 

Хихихи добре да знам вече и аз каква е причината да се наливам сам вкъщи :P

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е щото вярваш в отживелици като брака.

Хъ, даа бе - Айнщайн! Как го беше казал.... :unsure: - Дарвин би се гордял с теб... Ако искаш да знаеш снощи не бях бракуван, детето е на лагер, жената я нямаше, а аз просто откънах синджира... Въпросът е, че не ми е в природата да се отдавам на самосиндикален, битов алкохолизъм...

Link to comment
Share on other sites

- Да съ е*а и кухата лейка да са е*а, как можах толкова да се омажа снощи ? При това САМ, в къщи и без повод :tongue

Welcome to "The Club". :lol: Не си сам и никога няма да бъдеш.Пък повод за пиенье винаги се намира.

Link to comment
Share on other sites

Въпросът е, че не ми е в природата...
И с теб би се гордял Дарвин :)

 

Ся липсва само Куру да си поговорите за сополизъм...

Link to comment
Share on other sites

Бастуна на Гено (мерси на момчетата :rolleyes:)... Подозрително приличащите на Викодин бели капсули калций+магнезий...

 

Започвам да заприличвам на Хаус :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бастуна на Гено (мерси на момчетата :rolleyes:)... Подозрително приличащите на Викодин бели капсули калций+магнезий...

 

Започвам да заприличвам на Хаус :laughing:

Сега само остава да започнеш да въртиш теории за лечение на рядко срещани заболявания и да се държиш по-педантично за да те издигнем за мистър клонинг 2009! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Видене, ти по саркастичния хумор си приличаш на Хауси :) Иначе и аз пия в момента едни хапчета, неприлично приличащи на Викодин :)

Едит за Малкия Стенли : Имам бастун, имам, ама е скрит под на Жоро панталоните. Иначе, шегата настрана, да, нямам си истински, не че искам да ми се налага да ползвам де ;)

Link to comment
Share on other sites

Аре ся, всеки се изкара Хауска или Хаус и всеки пие хапчета приличащи на "Викодин"! Или всички сте болни в този форум или искате прекалено много да приличате на някой луд доктор.

 

Ама Галченце... ти нямаш бастун нали? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аре ся, всеки се изкара Хауска или Хаус и всеки пие хапчета приличащи на "Викодин"! Или всички сте болни в този форум или искате прекалено много да приличате на някой луд доктор.

 

Ама Галченце... ти нямаш бастун нали? :laughing:

За малко да кажа, че има ама пак ще подскочат обидени :P
Link to comment
Share on other sites

И по този начин никой не разбира какво си щял да кажеш.

 

.... Добър *поглеждам през прозореца* вечер на всички!

:)

Link to comment
Share on other sites

Surge е по-стандартна като тип докато Box Shot предната й час е повдигната по на високо тип планинска раница, но по-малка. За отделенията не съм толкова сигурен, но ми се струва, че Surge има едно допълнително отпред, което се отваря цялото. Поне не се вижда ясно... както и да е, повече ме кефи Box Shot и ще я чакам септември да дойде.

 

На мен ми изглеждат огромни но ако се разнася лаптоп са доста по-удобни (един приятел получи бонус към Thinkpad-a си една раница и е направо върха). Иначе аз този месец се сдобих с ей тази чантичка за лаптоп и съм страшно доволен въпреки че няма отделения но се събират вътре и лаптопа и захранването му, обаче аз не го разнасям много моя лаптоп (само че моята е светло сива)... от 2-3 месеца я гледах и се чудех и накрая се престраших...

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми е по-любопитно откъде Grimjaur взима костите... Дали трепе някакви животинки или хора или ги изкопава отнейде :lol:

 

 

От близката транжорна :D

За раниците - Box Shot.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...