Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

punks dead you're next !!!

това се отнася 100% за Ramones - велика банда ...

а що се отнася Ministry - мнението си е твое !!!

Хау, аз казах. (да се чете точка)

Link to comment
Share on other sites

Няма "истинска" музика -> всеки си слуша каквото си му харесва . С тея исказвания "еи ся щи покажа ИСТИНСКАТА музика" приличате(no offence) чалгарите ,които защитават Ивана , Драгана , Слави Трифонов и пр.Харесвам доста от нещата на пърпъл,откачения наркоман Oзи и хомото Майне ......., но не им се кефя.

bio Ся че рамщаин не са открили топлата вода , true , ама правят хубава музика.

Link to comment
Share on other sites

Franz Ferdinand са добри. Язовеца - Ози (вече) не е наркоман. Ози е пич.

 

Рамонес са добри, но не са върха... в интерес на истината има доста по-добри пънк групи от тях, но необяснимо за мен са останали неизвестни, за разлика от Рамонес. Имах някъде един сборен албум - Нюйоркска Пънк Сцена май се казваше или нещо подобно - такива яки пънкчета имаше вътре... Рамонес бяха най-слабото.

Link to comment
Share on other sites

В тая връзка някой бил на концерта на Cynic и Dream Theater хареса ли му Cynic? На мен тогава ми бяха много странни, всъщност странно интересни и макар вокала да не ми допадна много после като ги слушах вкъщи взеха да ми харесват доста. Cynic ;)

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за музика, сменям малко 'тежкия' стил с по-лек...

Минава ми, че този торент с денс музика от 90-те...е качен в нашия тракер на "2009-01-08 10:55:55". От тогава (повече от половин година) не е слизал от топ 8 на най-търсените торенти - обикновено гравитира около 3...4...5-то място, но имаше период, в който дълго време твърдо беше заел първата позиция.

Има и друга интересна статистика: "Свалено - 6830 time(s) ; Хитове - 10232 ; Видяно - 30610" - сериозни цифри...явно има защо, пък макар и на някои да не им допада подобен род музика. :music

Link to comment
Share on other sites

В комерса колкото и да им е криво на хората се раждат хитове.Дали са стойностни, дали не са...те ще си се слушат.Като чуя по някое радио "Само при нас хитовете от 80-те до днес"...еми да..."само при нас 100% комерс".При тези радиа няма изненади, не е като да попаднеш на живо изпълнение по БНР на джас сесия или някое рок парче, което ако не си чул името ще трябва да питаш Тома Спространов - защото просто не е от тези дето ги въртят нон-стоп по "рок радио" станциите.

 

_________________________

 

Извинявам се за ужасната грешка с името на Тома Спространов.

Link to comment
Share on other sites

Да, ужасяваща грешка от моя страна.Извинявам се, човека толкова години работи по медиите...Извинявам се.

Link to comment
Share on other sites

Franz Ferdinand са добри. Язовеца - Ози (вече) не е наркоман. Ози е пич.

 

Рамонес са добри, но не са върха... в интерес на истината има доста по-добри пънк групи от тях, но необяснимо за мен са останали неизвестни, за разлика от Рамонес. Имах някъде един сборен албум - Нюйоркска Пънк Сцена май се казваше или нещо подобно - такива яки пънкчета имаше вътре... Рамонес бяха най-слабото.

Потърси си Grand Punk Collection... мисля, че бяха два диска. Това пак са сборни дискове и от групите които са в тях две трети са ми абсолютно непознати. В общи лини издателите са се постарали да вкарат вътре изпълнения от всеки стил пънк...

Link to comment
Share on other sites

В комерса колкото и да им е криво на хората се раждат хитове.Дали са стойностни, дали не са...те ще си се слушат.Като чуя по някое радио "Само при нас хитовете от 80-те до днес"...еми да..."само при нас 100% комерс"....

 

Добре де - винаги ми е било любопитно плюенето по "комерсиалната музика". Като е толкова кофти и безидейна и прочее защо пък се харесва на болщинството от хората? Аз джаз примерно не мога да трая... както и чалга... както и хип-хоп... но нямам нищо против "хитовете" които пускат по радиото - бръмчи си там фоново нещо докато карам и това е - по-добре от нищо все пак, пък като не ми харесва - цъкам копчето и минавам към следващата станция. Мога и рок да слушам мога и класическа музика да слушам с кеф, Enya, Yanni и прочее в този дух... И в този ред на мисли - първия албум в който нямаше 1 песен която да не ми хареса (защото в албумите на повечето състави има 2-3 които ми харесват но останалите не особено а има и такива които ме дразнят направо) - та първия албум в който нямаше 1 кофти песен (по моите критерии) беше на Roxette после се оказа че и 97% от нещата на Mike Oldfield също са ми приятни и което и от тези да хвана мога да го слушам и няма да ми напира отвътре да цъкна копчето и да прескоча на следващата песен/радиостанция... верно не съм седнал да слушам музика без да правя нищо друго обаче това с "комерсиалната музика" продължавам да недоумявам къде е проблема...

Link to comment
Share on other sites

Да, ужасяваща грешка от моя страна.Извинявам се, човека толкова години работи по медиите...Извинявам се.

 

Живее в нашия блок, голяма капия е. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На мен пък всякаква музика, стига да е качествена според собственото ми мерило, ми харесва (както предполагам е вече станало видно).Комерса не е лошо нещо.В колата не винаги искам да "чувам" какво върви по радиото, просто слушам.Риана за мен е пример за безмислен комерс...ама покрай такъв комерс се появи на хоризонта (за мен) и група Akcent - от Румъния.Те също правят комерсче, но ми харесва много и не ме грее дали сега е актуално, ще си ги слушам техните парчета (някои само ест :) ) и след 2, и след 3 и т.н. години.Същото е и с Майкъл Болтън...той прави много целево ориентирана музика - конкретна.Но и той има прекрасни песни...въобще стига да е изпято с чувство, стига аранжимента да е интересен, качествено да е направено парчето не ме интересува особено какъв стил е.

Никакъв проблем нямам с чалгата, с метъл-а, с рок-а, с поп-а и прочие...само да не ме карат да слушам нещо "защото е модерно".Това е вече комерс.Давам конкретен пример >

 

Има някаква Кристина или там както се казва, направила ремикс на Justin Timberlake - Ayo Technology.Тази версия (нейната) няма нищо качествено.Нито текста е друг, аранжимента е малко по-различен (но за жалост по-лош, не че харесвам оригинала, де), пее пак на английски - а е гъркиня.Тази песен не се пуска просто по 1-2-3-5 пъти на ден...тя се пуска на всеки 20 минути във всяка станция.Това за мен си е комерс в най-ужастния му вариант - решил е музикалния редактор, че това е хит и блъскай до дупка.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък всякаква музика, стига да е качествена според собственото ми мерило, ми харесва (както предполагам е вече станало видно).Комерса не е лошо нещо.В колата не винаги искам да "чувам" какво върви по радиото, просто слушам.Риана за мен е пример за безмислен комерс...ама покрай такъв комерс се появи на хоризонта (за мен) и група Akcent - от Румъния.Те също правят комерсче, но ми харесва много и не ме грее дали сега е актуално, ще си ги слушам техните парчета (някои само ест :) ) и след 2, и след 3 и т.н. години.Същото е и с Майкъл Болтън...той прави много целево ориентирана музика - конкретна.Но и той има прекрасни песни...въобще стига да е изпято с чувство, стига аранжимента да е интересен, качествено да е направено парчето не ме интересува особено какъв стил е.

Никакъв проблем нямам с чалгата, с метъл-а, с рок-а, с поп-а и прочие...само да не ме карат да слушам нещо "защото е модерно".Това е вече комерс.Давам конкретен пример >

 

Има някаква Кристина или там както се казва, направила ремикс на Justin Timberlake - Ayo Technology.Тази версия (нейната) няма нищо качествено.Нито текста е друг, аранжимента е малко по-различен (но за жалост по-лош, не че харесвам оригинала, де), пее пак на английски - а е гъркиня.Тази песен не се пуска просто по 1-2-3-5 пъти на ден...тя се пуска на всеки 20 минути във всяка станция.Това за мен си е комерс в най-ужастния му вариант - решил е музикалния редактор, че това е хит и блъскай до дупка.

Да и мен ме дразни точно тая песен, която между другото си е на 50 cent feat Timberlake feat Timbaland :)

Link to comment
Share on other sites

Каквото се мери всеки ден във форума. Дължината на е-пениса.

Днес нищо не се мери! Калибрират се мерилките щото почнали да отчитат в отрицателни стойности....

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че за известно време форумът затихна тая вечер. Дали гръмотевиците не са причина много от активните потребители да нямат нет?

П.П. с gado се гоним да постваме из тихия форум :)

Link to comment
Share on other sites

Не, драмотворците спят. Няма ги изцяло вярващите си дами да ни разведрят обстановката ;]

Аз викам да вземем, да закрием церемонията по посрещането щото ще вземат да си глътнат клавиатурите и после пак няма да има кой да прави веселото..... :tongue

П.п. От преди малко седя и задавам неудобни въпроси на чичо Гугъл и ми е любопитно дали няма да привлека вниманието на нашенското или онова истинското ФБР....? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не се ли сещаш, че новопоявилите се потребители са част от тези структури ;) уж мусака готвели, уж мотор карали...и накрая...чук-чук "Отворете ГДБОП/ДАНС..." :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...