Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

След един камион керемиди, мощна салата, пилешки пържоли, една бутилка вино (лично), свеж въздух, слънце и накрая студен душ - животът е хубав :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата не, а през ръцете 70 квадрата дюшеме... За два дни го направихме, като в процеса се изпиха кило ракия и две каси бира плюс разбира се 3 кг мръвки на скара и около още толкова салата...

 

Също така съм много горд и с брат си, който е един от седемте отличника на курса си в Бирмингамския университет! :devil

Link to comment
Share on other sites

Открих много хубав български сайт за размяна на книги! Не съм си и представял, че нещо подобно съществува в България, и не просто съществува, ами и действа активно!

Link to comment
Share on other sites

Открих много хубав български сайт за размяна на книги! Не съм си и представял, че нещо подобно съществува в България, и не просто съществува, ами и действа активно!

 

Ти хубаво си го открил, ама защо не го сподели? :) Егоист :P

Link to comment
Share on other sites

Не си чувствам краката... Калофер->х."Рай"->къпане дибидюс в "Райското Пръскало"->спане в х."Рай"->х."Васил Левски"->Карлово = щастлив и здраво изгорял скорпион :)

 

Да поизсъхна малко и почвам да се мажа с кисело мляко, че наистина съм като рак...

 

Бахти и якия рожден ден! И моя ще го празнувам така :Р Само че... кой ли ще се навие Ноември месец да дойде с мен до "рай" :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти и якия рожден ден! И моя ще го празнувам така :Р Само че... кой ли ще се навие Ноември месец да дойде с мен до "рай" :)

 

Аз, ако ме поканиш :)

Link to comment
Share on other sites

Не си чувствам краката... Калофер->х."Рай"->къпане дибидюс в "Райското Пръскало"->спане в х."Рай"->х."Васил Левски"->Карлово = щастлив и здраво изгорял скорпион :)

 

Да поизсъхна малко и почвам да се мажа с кисело мляко, че наистина съм като рак...

 

Бахти и якия рожден ден! И моя ще го празнувам така :Р Само че... кой ли ще се навие Ноември месец да дойде с мен до "рай" :)

това преди 2 години го правихме наопаки.Васил Левски(там спим) след това в.Ботев ама се получи към 10 часа ходене.

Link to comment
Share on other sites

What do spinach and anal sex have in common?

 

If you were forced to have it as a kid, you'll hate it as an adult.

 

АХАХАХААА!

 

Открих 2-рото бижу в короната на Интернет след 4чан :Д -> http://www.sickipedia.org/

 

Pedophiles are fucking immature assholes!

 

АХАХАХАХАХАХАХА, НЕ МОГА ВЕ! :Д

Link to comment
Share on other sites

Formulaic jokes.............

U235(92)+n -> Ba142(56) + KR91(36) +3n

 

You might not get it, but Hiroshima did in 1945!!

АХАХАХАХАХХА тоя сайт наистина е велик!! :D

Link to comment
Share on other sites

Реших да се правя на герой с Partition Magic и - разбира се - си попилях информацията на два от трите харда :D

Здраве да е - важните неща ги имам на пощата, а и при колегите. Маловажните неща са си маловажни.

Link to comment
Share on other sites

БВАХАХАХАХАХАХАХХААХ:

 

What is more confused than a blind man looking for a corner in a circular room?

An American reading a good joke!

 

 

Блиц! Благодаря! Осмисли скучната част от работния ми ден :)

 

Edit: НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ:

New Miley Cyrus DVD: Ј15

Tub of Vaseline: Ј3

XL Box of Tissues: Ј2

The look of disgust on the cashiers face as you pay: Priceless

Link to comment
Share on other sites

Ако вместо Miley Cyrus беше Jonas Brothers, щеше да е още по-ефектно :)

 

 

 

ААААААААААААААААААААААААА! Разбит съм на 1000000000 парченца от ужас! В новия епизод на Top Gear психопатът Stig си сваля каската - и се оказва един от най-омразните ми хора :(

Link to comment
Share on other sites

Защо мразиш човека бе, какво ти е направил? Лични симпатии към друг пилот ли, какво? И аз се възбуждам от Льоб в рали шампионата, ама ако бях разбрал, че Стиг е Грьонхолм примерно щеше да ми е забавно, нямаше да ме е яд.

 

[Edit] Умолявам ви, спрете да пишете на английски, не разбирам нищо, къде е смешното? :cry [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Щото има мазна муцуна :)

Знам ли - така и така не съм фен на Ф1, просто съм го маркирал за хейтинг.

С тази мазна физиономия колко милиона се вадят . Аз не бих отказал да имам една такава гадна , мазна физиономия за някой друг милион :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ето информация от Wikipedia:

 

The White Stig was 'revealed' to be former Formula 1 driver Michael Schumacher in the first episode of the thirteenth series, first broadcast on 21 June 2009. However at the end of the show this was implied to be an elaborate joke. Schumacher is also credited as the Special Guest of the episode, separately to 'The Stig'.
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че хората много вярват на това, дето им се показва по телевизията...и то - без да се замислят много.

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, така е, предполагам, защото сме малко овчи народ на моменти. А на мен ми минава през главата, че не мога да си намеря работа... Криза ли, какво ли... :(

Link to comment
Share on other sites

Така, злобата не може да се замени от нищо на този свят.Дай на един човек име и лице и вече може да бъде оплют независимо какво е направил.

 

FXX-а не бил шосеен, това не бил истинския Stig, Ферари са гадняри щото са най-великия отбор в света на моторспортовете, Шумахер е гаден, защото е най-великия състезател в света като постижения, още по-гаден е защото има успешен брак, деца, първия човек направил чист милиард от спортни приходи, Топ Гиър са гадни, защото както поднасят на майтап всичко всъщност са доста правдиви твърде често, да не забравяме и публиката им от има-няма 350 милиона души - което ги прави номер 1 в света по гледаемост -, пък и публиката и феновете им са гадни защото аплодираха Шумахер точно както трябва и защото го обичат...

 

Нарочно ги натрясках едно след друго всичките неща.Точно този случай с това, че човек просто свали една каска и до преди да я свали ВСИЧКИ го уважаваха, а след като я свали изляха един тон помия върху него е показателно.

 

_________________________________

 

Не, то всеки има право да си харесва който си иска...Но ми направи впечатление как една торба с фекалии се развърза и изсипа в/у човека (не говоря за този форум), пък то въобще не е ясно дали се базикат (според мен не), дали е наистина той...пък ако е той нищо не пречи човек да се абстрахира от това дали го харесва или не, но да го уважа.Няма гост пилот който да е виждал какво прави Стиг (белия) и да не е казвал, че това е невероятен пилот.

 

За мен харесването и уважението на някого за това с което се занимава са различни неща.

Link to comment
Share on other sites

Шумахер е велик пилот, това е факт. И какво - трябва ли всички да се подмокрят при вида му и вечер да палят свещички? Има си база от фенове, абсолютно нормално е да има и база от хора, на които им е все едно, и такива, които го ненавиждат. На мен ми е неприятен по дефолт. Ей така, без особено основание.

Link to comment
Share on other sites

Ако вместо Miley Cyrus беше Jonas Brothers, щеше да е още по-ефектно :)

 

 

 

ААААААААААААААААААААААААА! Разбит съм на 1000000000 парченца от ужас! В новия епизод на Top Gear психопатът Stig си сваля каската - и се оказва един от най-омразните ми хора :(

 

Хихихи. И аз мислих, че е Стиг. Ама прочетох, че Стиг.......са май 4 човека. Двама за пред камерите и двама, които карат. Може и да не е така. Но и аз си мисля(колкото и да ми се иска Шуми да е Стиг), че Шумахер беше само гост и караше FXX с одеждите на Стиг. Нормално и разбираемо. И аз не бих дал на друг да кара тая кола. Все пак и той има роля там...макар и малка.

 

Защо мразиш човека бе, какво ти е направил? Лични симпатии към друг пилот ли, какво? И аз се възбуждам от Льоб в рали шампионата, ама ако бях разбрал, че Стиг е Грьонхолм примерно щеше да ми е забавно, нямаше да ме е яд.

 

[Edit] Умолявам ви, спрете да пишете на английски, не разбирам нищо, къде е смешното? :cry [/Edit]

 

Ти си бил по-зарибен и от мен демба :laughing: :laughing: :laughing:

 

Щото има мазна муцуна :)

Знам ли - така и така не съм фен на Ф1, просто съм го маркирал за хейтинг.

 

Джелезен мотив. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...