Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да бе, Стенли! Последния път 20 човека се изтрепахме, та идва Бърза помощ даже. :laughing:

Запишете ме и мен... не за спешното, а за следващата среща!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Без Курунир форума би бил скучен,не може така да бяга от тука! :pirate

 

веднага направете подписка - Curunir come back!

 

мдам. ценен кадър е - може да чува това което другите пишат. колко от вас го могат, а?

 

иначе на зле отиваме... форума на gamez - всеки втори пост е пълен с обиди, заяждания и нападки към всеки първи пост.

Link to comment
Share on other sites

веднага направете подписка - Curunir come back!
+1
Устройването на нелегални боксови мачове на публични места не е ли в разрез със закона? Щото вие май за това ходите в пожарната!
Ни най-малко! Твърд противник съм на физическото насилие. Просто би ми било любопитно да чуя репликите на цитирания гризач, когато ме гледа в очите. Както и Куру. Както и останалите, които така настървено 'напада' в скъпия ни форум.
Link to comment
Share on other sites

Ах, нашия форумен гризач се обади? И какво каза - както винаги - нищо. Празни приказки, тук-таме някоя обида, за да запълни липсата на доводи и по-презумцията, че колкото по-вулгарен си - толкова по-прав - и ей го на - поредния форумен фекал :)

О, с най-голямо удоволствие бих продължил този разговор в да кажем "Пожарната", само че о! Изненада - нашия форумен критикар Thief е прекалено голяма мишка, за да се появи на форумна среща и да види лице в лице хората, които е критикувал. Защото пред монитора не е проблем да си голям. Друго нещо е, когато човека седи отсреща и се налага да го гледаш в очите. И е друго, когато се налага и другите да те видят. Защото нашия храбър заядливец е такъв само форумно.

 

И това го казва човек, който буквално живее по форумите. Колко форума бяха, 3-4 или им изгуби бройката ? Ти от скоро стана толкова "мазен", иначе преди беше най-заядливото човече тук. Не знам как с 3те си поста за последните 5-6 дена успях да обидя целия форум. Или под целия форум (за кой ли пореден път) се разбира ти и курунир ? А теб даже не съм те споменавал, но явно не издържа на нуждата да се заядеш...не, че ще тръгна да хленча.

 

Иначе, ако не бях на няколко хиляди километра от Пожарната щях да дойда с най-голямо удоволствие. Есента ако има събиране - там съм.

Link to comment
Share on other sites

Стелата е най-добре,

Да ама я няма в PVC и ми идва малко нанагорно :rolleyes: иначе Старопрамен в PVC 1l и Шшшуменско са ми най-насърце.Вчера пробвах едно Балканско 2,5л за 2,45лв и въобще не беше лошо - Болярка го произвежда :music

Link to comment
Share on other sites

Или " Курви върнете ми парите !! "

Аз ще върна ебането!

Link to comment
Share on other sites

Срещал съм го като означение, значещо от сорта на задължително равно на. Но все пак си коригирам поста :)

 

Кратък курс по програмиране (важи за C, C++, Java, C# и още една купчина други но не за абсолютно всички):

 

a = b означава да запишеш в "а" стойността на "b"

a == b е сравнение дали "а" и "b" са еднакви

! е отрицание

|| е или т.е. ( а == b ) || ( a == c ) когато искаш да кажеш че е равно или на едното или на другото

&& е и т.е. ( а > b ) && ( a < c ) т.е. а е по-голямо от b и по-малко от c

!= e за "различно" - т.е. комбинира == с !

 

айде стига ти толкова че ще ми вземеш хляба :P

 

Edit: пфу как не ги видях емотиконките че b ) е излезло като маймунка

Link to comment
Share on other sites

Да ама я няма в PVC и ми идва малко нанагорно :rolleyes: иначе Старопрамен в PVC 1l и Шшшуменско са ми най-насърце.Вчера пробвах едно Балканско 2,5л за 2,45лв и въобще не беше лошо - Болярка го произвежда :music

 

 

В северна българия от където е баща ми продават някво "болярско" евтинко е и всички го пият очаквах да е някъв УЖАС ма определено ми хареса при това много , наливната версия особено беше в пъти по-добра от туброг и шуменско , тук за съжаление не съм го виждал.....

Link to comment
Share on other sites

иначе онеправданият Куру съвсем скоро ще се "завърне" във форума на бял кон,след като половината форумно братстко се обяви в негова защита,доста му вдигнахте акциите,той и това целеше де,тези филми сме ги гледали доооста пъти ;)

 

п.п единственият пич,който си удържа на мъжката дума,е Психара - и без него не е същото,но си има принципи и не се отмята от тях. :excl:

Link to comment
Share on other sites

Не можеш да знаеш дали и Curunir няма да удържи на думата си... а може и погрешка, случайно, без да иска и по навик така да влезе във форума.. това няма обаче да се брои.

Link to comment
Share on other sites

Винаги ми е било интересно как хората се засягат от някакви си писаници, от човек който нито ги познава, нито дори им ги казва в лицето, а си ги пише в интернет прикрит зад някакъв ник... Тези хора когато се натъкнат на някакъв проблем или някакви обиди в реалния живот сигурно трябва да получат нервен срив....

Link to comment
Share on other sites

Аз тихичко само ще ви кажа, че юзъри от типа на Иван и Курунир ВИНАГИ ще си влизат във Форума - може да не пишат, но ще влизат.

 

Не знам какво толкова обиди Курунир, нито пък имаше нещо обидно за Иван, но пък не може всички да са еднакви. Има обидчиви, има избухливи, има импулсивни... Рано или късно обаче порива минава и започва да ги посърбява да се върнат и ако не да се обадят, то поне да видят какво става.

Link to comment
Share on other sites

В северна българия от където е баща ми продават някво "болярско" евтинко е и всички го пият очаквах да е някъв УЖАС ма определено ми хареса при това много , наливната версия особено беше в пъти по-добра от туброг и шуменско , тук за съжаление не съм го виждал.....

из видинско наесен го промотираха усилено - добра биричка. иначе из наще райони туборгчето си важи и то именно в местното му производство, щото оригинала е доста блудкав, за да не би да нарани изнежените небца на префинените европейци.

 

 

психара си проверява движението по сметките си у форумо косвено чрез упълномощен представител, тъй че и неговото не е съвсем пълно въздържание. ама добре че не съм клюкарка, щото все пак бая време се въздържах да коментирам.

Link to comment
Share on other sites

психара си проверява движението по сметките си у форумо косвено чрез упълномощен представител, тъй че и неговото не е съвсем пълно въздържание. ама добре че не съм клюкарка, щото все пак бая време се въздържах да коментирам.

 

И какъв ти е проблема да коментираш? Аз не помня Иван да е имал бан, примерно. Коментирай на воля :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Загорката е най-отвратителната бира за мен... Стелата е най-добре, Каменицата бива в сравнение със Загорката за мен ;)

 

Мдам. А като ми кажат, че не сервират Каменица и ми иде да стана и да тръгна. Ебаси в Пловдив ли живеем. Тая "водка" Загорката е отврат :pirate

 

Кратък курс по програмиране (важи за C, C++, Java, C# и още една купчина други но не за абсолютно всички):

 

a = b означава да запишеш в "а" стойността на "b"

a == b е сравнение дали "а" и "b" са еднакви

! е отрицание

|| е или т.е. (а == B) || (a == c) когато искаш да кажеш че е равно или на едното или на другото

&& е и т.е. (а > B) && (a < c) т.е. а е по-голямо от b и по-малко от c

!= e за "различно" - т.е. комбинира == с !

 

айде стига ти толкова че ще ми вземеш хляба :P

 

тва ми е по-сложно и от ядрена физика демба. а, б, ц...не Ине и те така :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мдам. А като ми кажат, че не сервират Каменица и ми иде да стана и да тръгна. Ебаси в Пловдив ли живеем. Тая "водка" Загорката е отврат :pirate

 

Забелязвам тенденция във все повече заведения тука в София да няма нито Стела, нито Каменица :angry: Почти винаги менюто на бирите е Загорка, Бекс, Туборг и някакви други, но без Стела и Каменица :wacko:Добре че вече не съм голям фен на бирата, и като ми кажат обикновено, че ги няма тези двете направо едно уиски и тва е :)

Link to comment
Share on other sites

из видинско наесен го промотираха усилено - добра биричка. иначе из наще райони туборгчето си важи и то именно в местното му производство, щото оригинала е доста блудкав, за да не би да нарани изнежените небца на префинените европейци.

 

Да имаше още 2-3 марки бира които в Пловдив и околията не съм виждал а в никъв случай не са за изхвърляне ......

 

 

 

 

Забелязвам тенденция във все повече заведения тука в София да няма нито Стела, нито Каменица :angry: Почти винаги менюто на бирите е Загорка, Бекс, Туборг и някакви други, но без Стела и Каменица :wacko:Добре че вече не съм голям фен на бирата, и като ми кажат обикновено, че ги няма тези двете направо едно уиски и тва е :)

 

Аз ще те светна защо е така , защото от каменица са глупаци и стиснати , за да вземеш една скапана витринита трябва едва ли не да се молиш.... аз ли нещо не мога да схвана или е глупаво да се молиш на някой да му продаваш стоката ? Каменица почти не дават промоции и рекламни материали да не говорим да ти дадът чадъри ии да ти направят тента пред магазина/обекта. Докато Туборг и Шуменско дори да си най-смотаното квартално магазинче само след 1 телефонен разговор веднага пристигат служители да обсъдят как да оформят рекламите , носят ти витрина , постоянно има промоции и т.н...... сещай се защо после няма каменица...... те разчитата на едната реклама по телевизията която периодично сменят да ама не е достатъчно , там да не говорим че като ми дойде витрината на каменицата я връщах 2 пъти , първо защото едната беше толкова стара и грозна че ме беше срам даже в мазе да я сложа , втората изобщо не работеше та затва им я изкарах пред магазина да си я вземат когато искат и си поръчах чисто новичка и работеща витрина на туборг......

 

 

 

 

м/у другото какъв е проблема с психара ? защо се отказа от форума ?

Link to comment
Share on other sites

Както се видя, целия ти правопис и сладкодумие можеш да си го набуташ сещаш се къде. Сега виждаш ли защо дори ти не си за София ?

 

Само от любопитство да попитам - на мен като не ми харесва София - има ли ми нещо? Иска ли се някакъв ценз за да може някой да става за София и изобщо с какво София е повече и хората живеещи там че нещо аз не стоплям.

 

Не за друго ами Прага и Los Angeles ми харесват повече но пък има други неща които ме задържат тука, но в София мога да отида всеки един момент просто не искам защото не ми харесва като цяло. То и Пловдив взе да става прекалено затлачен и пренаселен за моя вкус но поне съм свикнал...

Link to comment
Share on other sites

Галине, като човек, който малко от малко пийва бира мога да кажа, че ИМА по-добра бира от Шуменско - нарича се Туборг :laughing:

Видене, а от кога Туборг стана българска бира.....? :blink: Щото ако не ме лъже старческата памет на етикета си пише, че е датска.....(няма значение къде е произведена) и това мога да ти го кажа като човек който не пийва много-много биричка....

 

Иначе по темата: Рядко съм се плашил от работа, ама днеска изпаднах в тих ужас.

Link to comment
Share on other sites

Да ама я няма в PVC и ми идва малко нанагорно :rolleyes: иначе Старопрамен в PVC 1l и Шшшуменско са ми най-насърце.Вчера пробвах едно Балканско 2,5л за 2,45лв и въобще не беше лошо - Болярка го произвежда :music

 

Как може изобщо да пиеш бира от PVC!? Нито една хубава бира няма в PVC

 

To и Coca Cola в PVC 0.5 е доста по-различна от тази в стъклените бутилки или в металните кутии...

Link to comment
Share on other sites

Как може изобщо да пиеш бира от PVC!? Нито една хубава бира няма в PVC

 

To и Coca Cola в PVC 0.5 е доста по-различна от тази в стъклените бутилки или в металните кутии...

 

+1

Едно време (чувствам се като пенсионер) колата като си беше в стъклени бутилки беше по-хубава - 1.5 или 1.25, бяха с щампован надпис в/у стъклото (ситопечат май се води).Екологично чисто е, а и продукта се запазва по-добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...