Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Днес към 6 часа бях събуден от силен шум в кухнята. Оказа се, че дивата ни котка успешно е взела на таран мрежата на прозореца и е в неизвестност. Мобилизирахме се веднага и започнахме търсене около къщата. Оказа се, че е навестила съседите на долния етаж и се е скрила зад дивана, без никой да я забележи. Като минахме през тях да ги питаме дали са виждали голямо бяло прасе по терасата, прасето взе, че се обади иззад дивана и виновно заприпка към мен.

Сега говедото си дивее, все едно нищо не е ставало. Даже тъкмо нападна една оса/пчела и я изяде...явно Whiskas-а не му допада :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Една корекция да ти направя - != означава "не е равно на" (not equal)...

подозирам, че си искал да кажеш точно обратното -

Срещал съм го като означение, значещо от сорта на задължително равно на. Но все пак си коригирам поста :)

 

бля-бля-бля
Много е лесно да си постоянния критикар, ама къде си ти на картата господин "искам да си вярвам"? Щото, разийши, колко е лесно да изкарваш кирливите ризи на другите (кой ли няма), ама що не се видиш ти к'ва форумна мишка си. Ай обратно в пещерата, аман от всезнайковци...

Дремело му на нашия к'во става в Иран. Като си такъв алтруист, кажи ми в кои благотворителни организации си? Кажи ми какви дарения си направил за червения кръст, нали имаш завиден жизнен стандарт, ами не чоплиш компютри по цял ден? И също така, като си толкова загрижен за световните проблеми - ми бЕгай да храниш децата в Сомалия бе, лицемер смотан. Ебаси и лекенцето... Ама поне едно е похвално - изглежда наистина си вярваш...

След като очевидно не даваш 5 пари за другите освен въпросните 10 човека защо си топ постер във целия раздел...
А ти що престана с мен да се заяждаш ми захапа курето? Може би не ти харесва вкуса на калта?
Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че съм член на форум, в който не е проблем да си отявлен трол и седмици наред да пишеш единствено след постовете на определен човек, с цел да се заяждаш с тоя човек по начин, който въпреки че е дразнещ, не е в силен разрез с т.нар. правила на форума, но когато човека, по чиито нерви лазиш, те поздрави на майка, защото му е писнало да не може да говори с който и да е без ти да си намъкнеш носа в разговора и да не кажеш нищо, а просто да пуснеш поредното заяждане, тогава има ПРОБЛЕМ и ние трябва да накажем лошия човек с warn и да изтрием поста му, който вече наистина е в силен разрез с правилата на форума.

 

Thief, това проследи ли го докрай?

 

Десетимата души, за които давам пет пари на тоя форум съм си ги добавил в разни IM програми или в myspace и т.н.

На останалите искам да пожелая приятен Интернет.

Стегни се бре момък, да се впрягаш на някой в нетЯ, не ти отива на интелекта....

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

По въпроса за бирите - По- добра от "Шуменско" българска бира няма! Иначе Старобрно и Карлсберг също ми харесват доста....

Link to comment
Share on other sites

Дам, пак като в темата за ония сайтове, ай-пи не-знам-си-какво... като не пия бира и не ми е интересно :D А за да ви кефи тая бира какво трябва да представлява тя?

Link to comment
Share on other sites

..... А за да ви кефи тая бира какво трябва да представлява тя?

.... Всеки с вкуса си - казало кучето и си облизало топките.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Шуменското и на мен ми изглежа най-арно,ама то според вкуса,а за тъмните бири мисля че по добро от "Столично тъмно" няма!

Без Курунир форума би бил скучен,не може така да бяга от тука! :pirate

Link to comment
Share on other sites

Явно е станало късно, щото всеки почна да се изнася, баси, ся кой ще пуска лафове на аглийски и ще маже темите за игри след като се е изнесъл? Ако и Гримжар се изнесе, няма смисъл да седи тоя форум повече.

 

Впрочем, не мога да пуша в собствената си стая, щото не е моя малко, ужас, само седя и гледам кафето ама без цигара не върви.

:)

"Колко от вас, гледайки ТОВА занят какво обозначава знакът горе вдясно rolleyes.gif

 

 

И АЗ знам!"

На мен ми мяса повече на "Представям си!" или "О' боже" хахах, не знам.

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Тия пък, това за да не го знаеш, трябва да си набор 91>>>. :lol:

 

"Колко от вас, гледайки ТОВА занят какво обозначава знакът горе вдясно rolleyes.gif

 

 

И АЗ знам!"

Link to comment
Share on other sites

Тия пък, това за да не го знаеш, трябва да си набор 91>>>. :lol:

 

"Колко от вас, гледайки ТОВА занят какво обозначава знакът горе вдясно rolleyes.gif

 

 

И АЗ знам!"

 

Повече от 91.

Link to comment
Share on other sites

Еми кога я спряха?Трябва да си бил на поне 5-6 за да си я запомнил...т.е. след набор 91 вече 92 и нататък не вярвам да я помнят.Все тази :) Тошката му беше голЕмо шоуто.И особенно с торбичките със стъклено четиво за гостите :) И бенда.

Link to comment
Share on other sites

Еми кога я спряха?Трябва да си бил на поне 5-6 за да си я запомнил...т.е. след набор 91 вече 92 и нататък не вярвам да я помнят.Все тази :) Тошката му беше голЕмо шоуто.И особенно с торбичките със стъклено четиво за гостите :) И бенда.

Сега се сетих, обаче аз не си го спомням така знакът, имаше няколко цвята, а тук целият е бял!

:)

Link to comment
Share on other sites

Tе в последствие го оцветиха. :) И после го смениха пак, или преди това беше. Но имаше друг вариант и в това съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Срещал съм го като означение, значещо от сорта на задължително равно на. Но все пак си коригирам поста :)

 

Много е лесно да си постоянния критикар, ама къде си ти на картата господин "искам да си вярвам"? Щото, разийши, колко е лесно да изкарваш кирливите ризи на другите (кой ли няма), ама що не се видиш ти к'ва форумна мишка си. Ай обратно в пещерата, аман от всезнайковци...

Дремело му на нашия к'во става в Иран. Като си такъв алтруист, кажи ми в кои благотворителни организации си? Кажи ми какви дарения си направил за червения кръст, нали имаш завиден жизнен стандарт, ами не чоплиш компютри по цял ден? И също така, като си толкова загрижен за световните проблеми - ми бЕгай да храниш децата в Сомалия бе, лицемер смотан. Ебаси и лекенцето... Ама поне едно е похвално - изглежда наистина си вярваш...А ти що престана с мен да се заяждаш ми захапа курето? Може би не ти харесва вкуса на калта?

 

Лекенцето Антарес...ето го и рицаря на бял кон, защитник на невинните. Знаеш ли защо си по-голям смешник ? Защото допреди известно време ти плюеше и храчеше София и държавата като очевидно си всичко друго, но не и член на червения кръст или дарител. Като, че ли някой дава 5 пари за насрания ти гъз. Нищо чудно, че дори България няма позиция по ситуацията в Иран. Така, че най-малкото, което можеше да направиш е да имаш позиция. Колкото до курунир, явно писането по форумите не е за него. Що не си направите двамцата едно форумче и не разисквате Шекспир ? Там ще сте си само двамата...той те има в myspace както и ти. Перфектно! Не за друго, но ако на всеки втори пост се обиждаш и хленчиш, очевидно се ограничавай до по-безопасни занимания от писането в булфорум.

 

Както се видя, целия ти правопис и сладкодумие можеш да си го набуташ сещаш се къде. Сега виждаш ли защо дори ти не си за София ?

Link to comment
Share on other sites

Thief, Антарес си има позиция относно Иран - на него му е през кура. Точка.

Изкушавах се да напиша "през куру", ама вземе да се обиди Курунира :Д...

Link to comment
Share on other sites

А, ти, тхиеф, браво бе, интелектуалец си и най-вече потребителче за пример не можа ли да спазваш малко по-добър тон?

 

То и аз не съм цвете за мирисане ама поне не се бутам да ме душат другите.

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Иха София и форума били едно,все нови и нови неща научавам тук :rolleyes:

Форума подготвя за "суравия" живот в столицата,развива стоицизъм и морални ценности,формира мирогледа-хвала на таквиз мислители показващи ни истините в живота :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

По въпроса за бирите - По- добра от "Шуменско" българска бира няма!

 

Галине, като човек, който малко от малко пийва бира мога да кажа, че ИМА по-добра бира от Шуменско - нарича се Туборг :laughing:

 

Thief - май не си прочел първите две точки от Правилата на Форума. Да ти покажа ли къде се намират? Човек с близо 2к поста би трябвало да ги познава.

Link to comment
Share on other sites

Колко от вас, гледайки ТОВА занят какво обозначава знакът горе вдясно :rolleyes:
И АЗ знам!

Абе и аз знаех допреди няколко години ама сега...к'во да пра'йш...старост-нерадост...images.jpg

 

 

П.П. Много моля Тиефа, Скорпиона, Куру и всеки останал, който смята да се включва в купона да отидат да изпият по една бира и да охладят страстите...после да продължат със започнатото на някое по-невидимо място...то е ясно, че с ЛС няма да е интересно, но нека по възможност мястото да не е из темите във форума. Нямам нищо против леки остроумни заяждания, но вашите просто не са такива ; отделно на част от хората сигурно не им е приятно, защото вече има рапорти. :inqn

Link to comment
Share on other sites

Toi men me e adnal oba4e kato gledam mai ponqkoga mu se iska da ne e. :D

Kato go znam kak bqga ot furry-ta kato poparen hahaha.

Puk i kureto ne e moisei 4e ako ne te adne da agonizira6. :tongue:

Kolko vreme mi otne da go napi6a toq post.

 

принципно и да не го беше писал нямаше да е особена загуба......

 

Малей ами сега какво ще правим без теб :cry? Ето нещо с подобна важност:

https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495049149

 

МухахахахаххаХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

I want to believe
Ах, нашия форумен гризач се обади? И какво каза - както винаги - нищо. Празни приказки, тук-таме някоя обида, за да запълни липсата на доводи и по-презумцията, че колкото по-вулгарен си - толкова по-прав - и ей го на - поредния форумен фекал :)
П.П. Много моля Тиефа, Скорпиона, Куру и всеки останал, който смята да се включва в купона да отидат да изпият по една бира и да охладят страстите...
О, с най-голямо удоволствие бих продължил този разговор в да кажем "Пожарната", само че о! Изненада - нашия форумен критикар Thief е прекалено голяма мишка, за да се появи на форумна среща и да види лице в лице хората, които е критикувал. Защото пред монитора не е проблем да си голям. Друго нещо е, когато човека седи отсреща и се налага да го гледаш в очите. И е друго, когато се налага и другите да те видят. Защото нашия храбър заядливец е такъв само форумно.
Link to comment
Share on other sites

И като сте отворили приказка-колко струва г/д един HDMI кабел че ми писна да се занимавам с тея дискове...особено при положение че имам HDMI и на телевизора,и на DVD-то и на лаптопа :laughing: :laughing:

А сигурен ли си, че телевизора ти поддържа опция "монитор" през HDMI?

Link to comment
Share on other sites

О, с най-голямо удоволствие бих продължил този разговор в да кажем "Пожарната", само че о! Изненада - нашия форумен критикар Thief е прекалено голяма мишка, за да се появи на форумна среща и да види лице в лице хората, които е критикувал. Защото пред монитора не е проблем да си голям. Друго нещо е, когато човека седи отсреща и се налага да го гледаш в очите. И е друго, когато се налага и другите да те видят. Защото нашия храбър заядливец е такъв само форумно.

Устройването на нелегални боксови мачове на публични места не е ли в разрез със закона? Щото вие май за това ходите в пожарната!

:laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Устройването на нелегални боксови мачове на публични места не е ли в разрез със закона? Щото вие май за това ходите в пожарната!

:laughing: :laughing:

 

Да бе, Стенли! Последния път 20 човека се изтрепахме, та идва Бърза помощ даже. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...