Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Illustrator is teh bollox0rz, не е като да не сме пробвали с колегите.

 

Айде моля ти се ся. По цял ден работя с него. Не може програмата, правила PDF-а да не може да го едитва като запази форматирането. Прати ми един PDF и ще ти сменя текста. Oсвен ако не е кривнат разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Еми, куре поне пари ще изкараш, няма к'во да се "оплакваш", няма лесна работа.

:)

 

--- Не очаквахте да си сложа нещо различно от върколак за аватар, нали!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Сега започни да превеждаш файлове правени от куцо и сакато в него и ще видим как ще е.

 

Е как да започна да го правя като нямам такъв файл. Прати ми един да видя как стоят нещата. Нещо незначително, което ти е направило проблем. Не искам да се ровя в личните данни и кореспонденции на клиентите ти все пак.

Link to comment
Share on other sites

?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?! Iran>USA? Не мисля. USA само със самолети ще ги изнесат от държавата. Даже няма да им се налага да влизат по суша.

 

 

 

Adobe Illustrator r0x0rs! Все ще се оправиш да сложиш вътре PDF-а и да му едитнеш текста с текст туула.

 

Да ти кажа честно, САЩ поне ще предупредят ако ще правят нещо, Иран управлява от толкова болни хора, като нищо могат да пуснат 1-2 ядрени ракети без да кажат нищо. В това отношение само Северна Корея са по-опасни.

Иранците са почти 4 пъти по-малко от амриканците, ама тая огромна страна няма как да се покори. Ще прибегнат до някакви партизански методи на водене на война, ще се крият из планините ( а там има бая ), ще стане като съветското нападение над Афганистан. Ще се млатят, накрая американците ще си тръгнат.

Link to comment
Share on other sites

Е Американците все пак имат не един метод за сваляне на ядрени ракети, а и надали не ги държат под око през цялото време.

Link to comment
Share on other sites

Как не спряха тия от LR и Herba Life да пускат скапаните си обяви за работа и да правят презентации.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък как не се научи да ги отделяш от реалните предложения за работа?

 

"Предлагам работа", "работа за студенти", "почасова или постоянна", "работа в свободното време" == herbalife. Бях на една презентация и няколко пъти си отворих устата, та ме гледаха като куклускланец на рап концерт...

Link to comment
Share on other sites

Само като споменаха името (бяха под друго име като работодател) на Хербичката и си излязох.То бива простотия, бива да имаш сумати дела висящи...Аз презентаторката я познах по хубавата фигура и 15-на минути си мислех "Абе тази да не съм спал с нея и да съм забравил..." ама като почна да споменава името на омразните ми Херба Лайф и се сетих - пак си е пропуск, че не съм я минал.

 

LR са същите мошенници.Водопади от пари, те нямат нужда от вас и парите ви щото са милионери, не...милярдери...,НО ТРЯБВА да си купите за 100-на лева техни продукти и после от чешмата във вас ще текне масло и мед.

Link to comment
Share on other sites

Скорионе и хост, я пояснете малко какви са тия мошенгии, за да си спестя малко нерви, ако случайно се натъкна на тях.

Link to comment
Share on other sites

Multilevel Marketing :D му казват хитреците.Вкарваш 100-на лева в продукти на тяхната фирма - купуваш си ги реално - ама не му казват така.Казват ти, че ги даваш паричките за лицензия да разпространяваш продуктите на компанията, а видиш ли те понеже имали оборот от 2 милиарда долара ти подаряват тия продукти.После следва класическа пирамидка.За да си избиеш паричките - или поне част от тях - трябва да зарибиш приятелите и познатите си или да си купят техен продукт, или да влязат директно и те вътре със 100-на лева.

 

Цялото това е придружено с обещания за служебни Мерцедеси, показвания на снимки на мултимилионери, обещания за почивки - нямат нито един служебен офис, подписваш бизнес/корпоративен договор - без никаква отговорност за тях -, НЯМА твърда заплата и им работиш на процентче.

 

Факт е, че презентациите им са мъгляви, набират си представители с мъгляви оферти и като цяло прилагат елементарни похватчета за баламосване - заучени фрази, риторични питания, подхвърляния колко големи са балами всички на трудови договори.Доволно може да се посмее човек.

 

Подчертавам, това си е мое мнение.За някои хора това може да е добър начин за изкарване на пари, за мен си е пълна измама и не случайно има заведени дела срещу тях за измами.

 

И двете компании Herba Life и LR ги поставям под общ знаменател ;) Не се подвеждайте и от нахалното, нахакано поведение което имат.

Link to comment
Share on other sites

Е защо се палите, не се ли нагледахте на достатъчно такива простотии през годините, че просто да ги заобикаляте отдалече.

Link to comment
Share on other sites

Пускат некоректно обявите ;) да не може да ги разбереш.Насрочват ти интервю и като отидеш разбираш, че е са пълна трагедия.Ама сам съм си виновен, отговорих на обява от abv , yahoo и т.н.По принцип сериозните фирми не ти пишат от такива мейли :)

Link to comment
Share on other sites

Ти пък как не се научи да ги отделяш от реалните предложения за работа?

 

"Предлагам работа", "работа за студенти", "почасова или постоянна", "работа в свободното време" != herbalife. Бях на една презентация и няколко пъти си отворих устата, та ме гледаха като куклускланец на рап концерт...

 

Една корекция да ти направя - != означава "не е равно на" (not equal)...

подозирам, че си искал да кажеш точно обратното -

"Предлагам работа", "работа за студенти", "почасова или постоянна", "работа в свободното време" = herbalife.
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Куру много сте го стегнали, щото той, горкият, през няколко поста пуска изречението "Хайде да не пиша пак на английски..." :D

 

...а също ми минава (пак през горния етаж), че тази седмица трябва да се обадя на gado да дойде да погледне за монтажа на климатика. :rolleyes:

 

Като го прочетох това се сетих че аз пък трябва най-сетне да извикам някоя фирма да ми почисти климатиците и ако могат и да отремонтират една дреболия ще е добре че единия спря да си движи ония пластмаси които регулират накъде да духа...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Куру много сте го стегнали, щото той, горкият, през няколко поста пуска изречението "Хайде да не пиша пак на английски..." :D
Не ние, Нетрут го стегна....
...а също ми минава (пак през горния етаж), че тази седмица трябва да се обадя на gado да дойде да погледне за монтажа на климатика. :rolleyes:
Ами ти докато се наканиш и сезонът ще си оттече.....

 

 

АААААГРАААААААА

 

Откачам, по цял ден ми идва още работа, въпреки че вече имам за дни напред и се налага да правя по-малките, които забавят срочната по-голяма. По цял ден седя и цикля пред Word или още по-лошо пред дрисливия софтуер за превод директно в PDF, защото височайшият клиент иска висчко по форматирането му да се запази едно към едно както е на PDF. А дрисливия софтуер е УЖАСЕЕЕЕН, всичко експлодираааа, и аз трябва да го оправям едно по едно на ръка и да сменям разстояние между параграфи, редове, шрифтове по 10 пъти за да стане нещо и ААААААААААААААА.........

За това явно прописа пак глупости....

 

Като го прочетох това се сетих че аз пък трябва най-сетне да извикам някоя фирма да ми почисти климатиците и ако могат и да отремонтират една дреболия ще е добре че единия спря да си движи ония пластмаси които регулират накъде да духа...
Можем да поговорим на ЛС...
Link to comment
Share on other sites

Защо глупости сега бе, Гадо?

Ами ти това изказване дето го направи за Америка -> Иран за умно ли го намираш? И какво, ще идат американците, ще наръсят цял Иран с графитни бомби после ще влезнат и по суша за около месец понятия като иранска армия и иранско правителство ще изчезнат от речника после ще обявят, че операцията се е оказала с небивал успех и тогава вече ще стане интересното! Иранците такава партизанска война ще им спретнат, че гламавите американци ще се чудят как да си избършат посраните задници за да се изтеглят без много да се излагат, а е факт, че колкото и да е могъща американската армия тя по една или друга причина не може да се справя с такъв тип война! Крайният резултат от подобен род простотия ще е, че на картата ще се появи още един развъдник на терористи (то не, че и сега не е), арабските държави ще наскачат срещу щатите (въпреки, че иранците не са араби) и като цяло ще имат повод за мрънкане и необосновано повишение на цените на петрола и ще се създаде още една гореща точка която да служи на американците като оправдание за това, че са били и са такива задници.....

Link to comment
Share on other sites

Не съм се изказал добре в поста значи. Не искам никой да ходи в Иран, а просто никой да не се меси, защото намеси ли се, няма да стане по-добре. Ония оправия нямат.

Link to comment
Share on other sites

И това го казва уж интелигентен човек. Оплаква се за смешни и никому ненужни дреболии като PDF-a СПРЯЯЯ ДА РАБОТИИИ, а за това, че загиват невинни хора е по-добре да седим и да гледаме сейр. Но когато морето от лайна се излее в БГ, веднага се пуска алармата към ЕС "да ни спасяват". Друго си е да кибичим на полянките и да си пием бирата и да размишляваме върху неразрешимите си проблеми като "кой ми прецака уърд-а".

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мислех, че си ме игнорнал, както правеха едно време малките безмозъчни лекенца в IRC. Винаги е хубаво да видиш как някой е мръднал макар и малко в развитието си.

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че съм член на форум, в който не е проблем да си отявлен трол и седмици наред да пишеш единствено след постовете на определен човек, с цел да се заяждаш с тоя човек по начин, който въпреки че е дразнещ, не е в силен разрез с т.нар. правила на форума, но когато човека, по чиито нерви лазиш, те поздрави на майка, защото му е писнало да не може да говори с който и да е без ти да си намъкнеш носа в разговора и да не кажеш нищо, а просто да пуснеш поредното заяждане, тогава има ПРОБЛЕМ и ние трябва да накажем лошия човек с warn и да изтрием поста му, който вече наистина е в силен разрез с правилата на форума.

 

Thief, това проследи ли го докрай?

 

Десетимата души, за които давам пет пари на тоя форум съм си ги добавил в разни IM програми или в myspace и т.н.

На останалите искам да пожелая приятен Интернет.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...