Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
БЪЛГАРСКОТО ПОСОЛСТВО В ТЕХЕРАН Е ЕДНО ОТ МАЛКОТО, КОИТО НЕ ДАВАТ УБЕЖИЩЕ НА РАНЕНИ ПРОТЕСТИРАЩИ. :sayjin

Мислиш ли, че на някой в тоя форум му пука какво става в Иран?

 

 

жалко за красивата персийка

Link to comment
Share on other sites

БЪЛГАРСКОТО ПОСОЛСТВО В ТЕХЕРАН Е ЕДНО ОТ МАЛКОТО, КОИТО НЕ ДАВАТ УБЕЖИЩЕ НА РАНЕНИ ПРОТЕСТИРАЩИ. :sayjin

:blink: :blink: :blink: :blink:

 

Света може и без тая държава. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мислиш ли, че на някой в тоя форум му пука какво става в Иран?

 

 

жалко за красивата персийка

 

А ти самото клипче с убийството гледа ли го? Има го в Ютюб. Заклевам се, просто не мога да го изгледам пак. Изтръпнах целия, бахти ужаса.

Link to comment
Share on other sites

Стига сте дълбали сериозни теми, няма да оправим света от тук нито ще облекчим покойното момиче със загрижеността си.

 

XtMrF7ZxRnfth9b33DqkXEaro1_400.gif

 

What is this?

 

It's a CATastrophe!

 

А добро утро!

Link to comment
Share on other sites

Мислиш ли, че на някой в тоя форум му пука какво става в Иран?

 

 

жалко за красивата персийка

И това на фона на една от любимите ми песни.

:(

Link to comment
Share on other sites

Тия няма ли да си махнат забрадките и фереджетата? 21ви век ужким вече, тия не излезнаха от 15ти по този параграф...

де да им беше това единственият кусур...щеше да се преживее,най-малкият проблем е външния вид,който е и право на личен избор,нали се сещаш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мда, хора със забрадки, шотландци с полички, Хаус не е истинска личност... на къде отива света!?

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мда, хора със забрадки, шотландци с полички, Хаус не е истинска личност... на къде отива света!?

:laughing:

Ако разбереш , че и върколаците не съществуват сигурно всичко ще изгуби смисъл в този живот за теб . Е какво пък върколаците несъществуват сега малката ти вселена е разбита на пух и прах ...

Link to comment
Share on other sites

А ти самото клипче с убийството гледа ли го? Има го в Ютюб. Заклевам се, просто не мога да го изгледам пак. Изтръпнах целия, бахти ужаса.

 

Аз намерих само онова в което я дават вече паднала и кръвта почва да излиза през устата и ноздрите и. Tова ли е?

Link to comment
Share on other sites

Ако разбереш , че и върколаците не съществуват сигурно всичко ще изгуби смисъл в този живот за теб . Е какво пък върколаците несъществуват сега малката ти вселена е разбита на пух и прах ...

Поне дядо Коледа ми остана, ако и той не съществува, дядо Мраз съществува... защото е регнат във форума!

:laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз намерих само онова в което я дават вече паднала и кръвта почва да излиза през устата и ноздрите и. Tова ли е?

 

Това е. Харабия няма такова клипче... Кат погледна камерата преди да почне да шурти кръв отвсякъде и направо откачих.

Link to comment
Share on other sites

Преди 1-2 месеца трябваше да направя филмче, в което да засегна темата за нарушаването на човешките права в Интернет. Бях чула преди това, че Иран е страна, в която на смърт можеш да бъдеш осъден ако си активен блогър, който критикува управлението; ако администрираш сайтове на "неудобна" тематика; ако имаш хомосексуални наклонности... все ей такива неща. Поразрових се доста, оказа се, че много иранци имат и блогове на английски език. Интересни са, даже за едната обща култура.

Има също информация за умрели при неизяснени обстоятелства блогъри, за изчезнали такива. За жалост не е при мен филмчето, за да ви покажа макар и синтезирано за какви нечовешки издевателства става въпрос. Който се интересува, може да се пoрови из нета.

 

Link to comment
Share on other sites

Айде пак да не пиша на английски, една реклама от радио станциите на Grand Theft Auto: VC:

 

Какво определя истинския американец? Каубойската шапка? Това да изяде една хубава пържола? Да иде на бейзболен мач? Да стреля с огнестрелно оръжие? Може би пък е свободата да отиде в някоя бедна страна и да им каже как да вършат нещата.

 

Очевидно е крайно време да пуснем маринките и тюленките и в Иран! Не виждам друг изход!

 

Меджународната общност трябва да разбере, че не може да постигне нищо с ветата си, със сърдитите си протестни писма и резолюции. В подобни случаи хората просто страдат и единствения начин това (евентуално) да се промени е война, която най-често не променя нищо към по-добро, а само причинява още повече страдания. Гадно е, но и моя глас тук не го зачитат.

Link to comment
Share on other sites

Айде пак да не пиша на английски, една реклама от радио станциите на Grand Theft Auto: VC:

 

Какво определя истинския американец? Каубойската шапка? Това да изяде една хубава пържола? Да иде на бейзболен мач? Да стреля с огнестрелно оръжие? Може би пък е свободата да отиде в някоя бедна страна и да им каже как да вършат нещата.

 

Очевидно е крайно време да пуснем маринките и тюленките и в Иран! Не виждам друг изход!

 

Меджународната общност трябва да разбере, че не може да постигне нищо с ветата си, със сърдитите си протестни писма и резолюции. ......

..... Блестящи примери за успеха на тази политика са страни като Ирак и Афганистан.... Ама карай, успехът идва с практиката, нали!? ;)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Куру много сте го стегнали, щото той, горкият, през няколко поста пуска изречението "Хайде да не пиша пак на английски..." :D

 

...а също ми минава (пак през горния етаж), че тази седмица трябва да се обадя на gado да дойде да погледне за монтажа на климатика. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Курунире, Иран и сами могат да насерат САЩ, а кво остава ако и новите дружки на Иран - Русия, скочат.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Куру много сте го стегнали, щото той, горкият, през няколко поста пуска изречението "Хайде да не пиша пак на английски..." :D

 

...а също ми минава (пак през горния етаж), че тази седмица трябва да се обадя на gado да дойде да погледне за монтажа на климатика. :rolleyes:

 

Звучи като...айде от мен да мине...няма да пиша пак на английски :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Еми всеки знае че Курето ако почне с английският и не може да го спре човек, как иначе да ти звучи... трябва да е заплашително!

:D

Link to comment
Share on other sites

АААААГРАААААААА

 

Откачам, по цял ден ми идва още работа, въпреки че вече имам за дни напред и се налага да правя по-малките, които забавят срочната по-голяма. По цял ден седя и цикля пред Word или още по-лошо пред дрисливия софтуер за превод директно в PDF, защото височайшият клиент иска висчко по форматирането му да се запази едно към едно както е на PDF. А дрисливия софтуер е УЖАСЕЕЕЕН, всичко експлодираааа, и аз трябва да го оправям едно по едно на ръка и да сменям разстояние между параграфи, редове, шрифтове по 10 пъти за да стане нещо и ААААААААААААААА.........

Link to comment
Share on other sites

Курунире, Иран и сами могат да насерат САЩ, а кво остава ако и новите дружки на Иран - Русия, скочат.

 

?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?! Iran>USA? Не мисля. USA само със самолети ще ги изнесат от държавата. Даже няма да им се налага да влизат по суша.

 

АААААГРАААААААА

 

Откачам, по цял ден ми идва още работа, въпреки че вече имам за дни напред и се налага да правя по-малките, които забавят срочната по-голяма. По цял ден седя и цикля пред Word или още по-лошо пред дрисливия софтуер за превод директно в PDF, защото височайшият клиент иска висчко по форматирането му да се запази едно към едно както е на PDF. А дрисливия софтуер е УЖАСЕЕЕЕН, всичко експлодираааа, и аз трябва да го оправям едно по едно на ръка и да сменям разстояние между параграфи, редове, шрифтове по 10 пъти за да стане нещо и ААААААААААААААА.........

 

Adobe Illustrator r0x0rs! Все ще се оправиш да сложиш вътре PDF-а и да му едитнеш текста с текст туула.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...