Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

а за това, че загиват невинни хора е по-добре да седим и да гледаме сейр.

А ти като си толкова загрижен за умиращите на хиляди километри от нас защо не се позаинтересоваш колко възрастни хора за заплашвани , тероризирани , обирани , гаврени , изнасилвани и т.н. от мирните бИрИчеди ? Какво направи за да може бабата в затънтеното село да не я е страх да заспи тази вечер ? Пробвай първо да се огледаш около себе си или из страната си пък тогава ходи нищи проблемите на другите държави с техните невинни хорица .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да се таковам в главата проста. На компа съм можел да гледам FULL HD, ама кой да сложи новия klite codec pack и новите драйвери на видеото. Сега се товарят и двете ядра и си върви резолюция 1080p без проблем :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да се таковам в главата проста. На компа съм можел да гледам FULL HD, ама кой да сложи новия klite codec pack и новите драйвери на видеото. Сега се товарят и двете ядра и си върви резолюция 1080p без проблем :laughing:

Има ли къде да влезнат след като напуснат пределите на компютъра?

Link to comment
Share on other sites

И като сте отворили приказка-колко струва г/д един HDMI кабел че ми писна да се занимавам с тея дискове...особено при положение че имам HDMI и на телевизора,и на DVD-то и на лаптопа :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Десетимата души, за които давам пет пари на тоя форум съм си ги добавил в разни IM програми или в myspace и т.н.

На останалите искам да пожелая приятен Интернет.

 

Men ne si :(

Link to comment
Share on other sites

Смотана работа. За няма и 30 минути изсмуках 3 бири със снакс като абсоютен бунак и сега така ми се мота, че CNN (кой знае защо съм го пуснал на тоя канал) ми кънти в кратуната с едно странно закъснение и не мога да осмисля за какво аджеба ми ломотят.

А смятах да работя...... пфу!!!

Ей ся ще се гмурна и ще си заспя.

Link to comment
Share on other sites

Смотана работа. За няма и 30 минути изсмуках 3 бири със снакс като абсоютен бунак и сега така ми се мота, че CNN (кой знае защо съм го пуснал на тоя канал) ми кънти в кратуната с едно странно закъснение и не мога да осмисля за какво аджеба ми ломотят.

А смятах да работя...... пфу!!!

Ей ся ще се гмурна и ще си заспя.

 

Избягвай Загорка и Каменица..пълно е със спирт..аз скоро от 3 бири берях ядове :)..ся сам на Ариана и ми е добре.

Link to comment
Share on other sites

Десетимата души, за които давам пет пари на тоя форум съм си ги добавил в разни IM програми или в myspace и т.н.

На останалите искам да пожелая приятен Интернет.

 

След като очевидно не даваш 5 пари за другите освен въпросните 10 човека защо си топ постер във целия раздел...

Link to comment
Share on other sites

Наистина не вдявам какви са тия напъни... защо просто не си говорите за разни работи вместо да се заяждате (на мен поне така ми изглежда).

 

____________________________

 

Огромни благодарности на целия форум - не помня в пост на кой потребител го видях - за http://www.filtermusic.net/ .Много приятен сайт с много хубави станции.

 

Благодаря още веднъж.

Link to comment
Share on other sites

Men ne si :(

Toi men me e adnal oba4e kato gledam mai ponqkoga mu se iska da ne e. :D

Kato go znam kak bqga ot furry-ta kato poparen hahaha.

Puk i kureto ne e moisei 4e ako ne te adne da agonizira6. :tongue:

Kolko vreme mi otne da go napi6a toq post.

Link to comment
Share on other sites

Изгонихте курето ли бе... :(

Link to comment
Share on other sites

Избягвай Загорка и Каменица..пълно е със спирт..аз скоро от 3 бири берях ядове :)..ся сам на Ариана и ми е добре.

няма по-добро от Шуменско Pemium :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

няма по-добро от Шуменско Pemium :rolleyes:

 

Budweizer (чешки и май май коя да е друга чешка бира), Leffe, Grolsch, Bitburger... от нашенските Стела и учудващо но Бекс ми харесва също... но Каменица, Загорка и Ариана бих пил ако няма нищо друго. Шуменското имам някакви спомени че не е било лошо но трябва да го пробвам пак че не съм го виждал повече от година

Link to comment
Share on other sites

Избягвай Загорка и Каменица..пълно е със спирт..аз скоро от 3 бири берях ядове :)..ся сам на Ариана и ми е добре.

 

Румене, един юзър тук се кълнеше и спореше, че в бирата спирт няма и не може да има...

Link to comment
Share on other sites

Десетимата души, за които давам пет пари на тоя форум съм си ги добавил в разни IM програми или в myspace и т.н.

На останалите искам да пожелая приятен Интернет.

Малей ами сега какво ще правим без теб :cry? Ето нещо с подобна важност:

https://www.bulforum.com/index.php?s=&s...mp;p=1495049149

Link to comment
Share on other sites

Това е Ефир 2 :Д.

Link to comment
Share on other sites

Х-именно :rolleyes:

 

И още нещо, търсено дълго от приятел - ТУК

 

E хайде сега... не е успял да намери дискографията на Enya ? Или става дума за клипа само?

Link to comment
Share on other sites

Budweizer (чешки и май май коя да е друга чешка бира), Leffe, Grolsch, Bitburger... от нашенските Стела и учудващо но Бекс ми харесва също... но Каменица, Загорка и Ариана бих пил ако няма нищо друго. Шуменското имам някакви спомени че не е било лошо но трябва да го пробвам пак че не съм го виждал повече от година

 

Бекса е произвеждат Каменица ,така че разликата не е мн огромна,а и ако наистина слагат спирт значи и в Бекса има макар да е световна марка,нали се произвежда тука.Загорката и Стелата са наи-добри на вкус ;)

Link to comment
Share on other sites

Бекса е произвеждат Каменица ,така че разликата не е мн огромна,а и ако наистина слагат спирт значи и в Бекса има макар да е световна марка,нали се произвежда тука.Загорката и Стелата са наи-добри на вкус ;)

 

Загорката е най-отвратителната бира за мен... Стелата е най-добре, Каменицата бива в сравнение със Загорката за мен ;)

Link to comment
Share on other sites

Бекса е произвеждат Каменица ,така че разликата не е мн огромна,а и ако наистина слагат спирт значи и в Бекса има макар да е световна марка,нали се произвежда тука.Загорката и Стелата са наи-добри на вкус ;)

 

Затова и казах че е крайно любопитно за мен защо ми харесва Бекс, но ми е приятна, за разлика от Каменица

 

Загорката е най-отвратителната бира за мен... Стелата е най-добре, Каменицата бива в сравнение със Загорката за мен ;)

 

АБСОЛЮТНО СЪГЛАСЕН! Колкото и да я хвалят Загорката по рекламите на мен не ми приятна и това е. Колкото пъти съм пробвал съжалявам.

 

Иначе най-много съм съжалявал когато след 2 Хайнекена съм изпил 1 глътка каменица...защото тъпата сервитьорка я извиках 10 пъти и така и не ми донесе бира после след 10 минутно чакане за сметката без да я получим си тръгнахме след като те очевидно имат по-важна работа (това преди 10тина години в р-т 19ти Век)...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...