Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Снощи за пореден път гледах Breakfast at Tiffany's и установих, че нашето форумно копченце(доколкото съм я виждала на снимки) ми напомня на Одри Хепбърн :P

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден ден и на laury! Христова възраст! Занулявай (вместо възкръсвай) и почвай наново - за мъките забрави, който има грехове да си ги изкупва сам :bgrin: Все така здрав бъди и винаги се усмихвай на живота! Ти го умееш! :D

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден ден и на laury! Христова възраст! Занулявай (вместо възкръсвай) и почвай наново - за мъките забрави, който има грехове да си ги изкупва сам :bgrin: Все така здрав бъди и винаги се усмихвай на живота! Ти го умееш! :D

благодаря многоооо :love

Link to comment
Share on other sites

Снощи за пореден път гледах Breakfast at Tiffany's и установих, че нашето форумно копченце(доколкото съм я виждала на снимки) ми напомня на Одри Хепбърн :P

O, нямаше как да получа по-размазващ комплимент, но за мое огромно съжаление - не бих се съгласила със сравнението. Одри Хепбърн ми е нещо като идеал за красота и елегантност, героинята й в Закуска в Тифани - любим литературен образ, Труман Капоти - любим автор и хомосексуалист :laughing: и т.н.

P.S. Позволявам си днес да ходя три сантиметра над земята от гордост ;)

Link to comment
Share on other sites

Честито , пожелавам ти много здраве .

Днес ме гони мързел .

Искам да правя много неща ... чудя се от къде да почна .

п.п. Само да се чудя ми е по-добре явно и няма да подхвана нищо в последтвие .

:D

Link to comment
Share on other sites

O, нямаше как да получа по-размазващ комплимент, но за мое огромно съжаление - не бих се съгласила със сравнението. Одри Хепбърн ми е нещо като идеал за красота и елегантност, героинята й в Закуска в Тифани - любим литературен образ, Труман Капоти - любим автор и хомосексуалист :laughing: и т.н.

P.S. Позволявам си днес да ходя три сантиметра над земята от гордост ;)

 

Незнам, kopche, след дълго чудене на кой ми прилича Одри реших, че си ти. :) Трябва да каже някой близък до теб дали съм права, но дори и да не е голяма прилика определено има нещо общо. ;)

Link to comment
Share on other sites

За пръв път сложих потребител от форума в игнор листа си. Съжалявам само, че въпреки всичко ми показва, че въпросния е писал в дадена тема :/

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава злоба.. много злоба..

Link to comment
Share on other sites

Коктейл с ром + смеска от абсент и син афтър шок :smile1:.

Пф , как успя да го напишеш тва изречение? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Коктейл с ром + смеска от абсент и син афтър шок :smile1:.

 

Иване да не ми се наливаш заради женско - ще ти откъсна главата ако ще цялата НАТО да ме гони после :devil Я си ела насам да се съберем, макар че те не останаха на хоризонта вече... Които сме тука поне да направим един разбор...

 

ЕДИТ: Преди да полегна да кажа и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на Курунир :devil

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден на Curunir и от мен! Да си жив и здрав и всичко, за което мечтаеш да ти се сбъдне или поне почти всичко, защото свършат ли ти мечтите - няма за какво да живееш. :)

Link to comment
Share on other sites

Курандо Мио , ЧРД бате! Жив и здрав , всичко най-хубаво , качествен хардуер и така нататък! :D Наздраве! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Честито Куронире и ти пожелавам много здраве ... на всеки пожелавам здраве , защото е най-хубавото нещо според мен .

:)

Link to comment
Share on other sites

ДСК е банката с най-мудната организация и най-некомпетентните служители!

 

пусни им една жалба/запитване ;)

 

питай някоя от служителките към кой да се обърнеш за листче, пишеш в совободен текст, даваш да ти я входират и си искаш ксерокопие на жалбичката, но входирана ;)

 

аз пуснах в моята банка и сега чакам отговор. но при мен положението е чиста измама и следващата стъпка е "приятно ми е мавриков" :punk

Link to comment
Share on other sites

ЧРД, Curunire!

Жив и здрав да си, пожелавам ти да извървиш смело, гордо и успешно пътя до най-високия левел :P Изкачи планините си, изкови щастието си, постигни мечтите си :]

Link to comment
Share on other sites

Иване да не ми се наливаш заради женско - ще ти откъсна главата ако ще цялата НАТО да ме гони после :devil Я си ела насам да се съберем, макар че те не останаха на хоризонта вече... Които сме тука поне да направим един разбор...

Не е заради женско :). На морето съм :P.

Може като се прибера следващата седмица. 4 дена ще съм в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

От днес официално телефонът м извъни с Карамелдансен

http://uk.youtube.com/watch?v=FABiutN-lHU&...feature=related. ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...