Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Блииииц, НЕДЕЙ!

То т'ва е временно, като всяко чудо за три дни. Ще писне на някой модер и пак ще го банне :] А и к'во лошо в меренето на мишки и клавиатури. Ако погледнеш отстрани е забавно. От време на време пуснеш някой фитил и стане веселото ;] Докато има народ да реагира първосигнално и да скача на всяка провокация - ще има и забавления ;]

 

Редакция:бахахахаха

Blitz -> ownage!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз не съм казал, че се махам окончателно... За 2-3 дни примерно. То беше забавно по едно време ама вече става досадно, сменете малко репертоара. Ристю нарежда А, А се опитва да се изкара хентелегентен, затапва Христо, Б се намесва, А откача, Ц също се намесва, почват да хвърчат заплахи как ще викнем рандом модератор със статут на супер герой във форума и как ще лепне бана на всички. Детска градинка "Къпинка" :/.

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се като форомна звезда :laughing: Дет' и квот' напиша и веднага гледат да ме репликират :D

 

Скъпа е цената на славата, деба :laughing:

 

:punk

 

 

Славата ми расте. Форомци ме преследват и гледат навсякъде да си оставят мнението за мен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, сега как да седна да уча като пред прозореца ми бръмчат бор-машини, чукове и т.н. от съседния строеж... :(

Link to comment
Share on other sites

За това се учи нощем... Или рано сутрин... 12:41? Намерил си кога да седнеш да учиш...

 

Някой немогат да учат нощем.Убий ме ама стане ли 19:00 и след това нищо немога да запомня :)

Link to comment
Share on other sites

коментаторите на нова на левски са на път да бият по простотия тризначките и изпълненията им в стани богат :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Току-що прочетох мнението на един съфорумец и ме налегнаха мисли

 

Не сам никой за да давам савети но седнете ли зад волана помилете за миг, помилете за каде отивате и каде искате да стигнете, помислете колко хора мислят за вас когато сте на пат и колко искат пак да ви прегарнат и да ви се усмихнат и тогава запалете. Оставете увереноста и мисалта за бесмартие и карайте внимателно и разумно. Само ние който сме на патя можем да спрем тази воина или (тя никога няма да баде спечелена от нас хората) поне да намалиме жертвите.

Пожелавам ви лек, спорен и безавариен път.

 

Човекът си е прав, но колко хора се замислят? Всеки прави глупости, но някои ги правят постоянно. Карайте умно, познавайте възможностите на автомобила, както и своите, и се съобразявайте с тях. Лек път на всички!! И умната!! ;)

Link to comment
Share on other sites

И все пак не всичко зависи от нас. Днес карах към Скутаре, един си оставил козите без надзор, изведнъж от канавката на 15-20 метра от мен изскача една козичка... Нямаше как да се види отдалеч, канавката не е дълбока, ама всичко около нея е избуяло, пък и не се движех с повече от 40-50. И аз избирам - козичката или жигулата отсреща, замръзнах направо, даже спирачката не съм натиснал, отпуснах само газта и дотам... Добре, че беше баща ми да избута волана, че и в 2-та случая мамата си е*аваше положеието.

 

1 час по-късно пак замалко щяха да ме отнесат. Изкарвам колата към улицата, точно до едно кафене съм и там иам лехи с растения, високи към 1,50, с лехите още 80 санта, сложи ги 2,50, нулева видимост отляво. Завиването е на пълен късмет, трябва да има човек, който да ти казва. Ще завивам надясно, подал съм си муцуната да знаят хората за какво става въпрос и тъкмо тръгвам, с не повече от 7-8 км/час се движа и чичо ми профучава на 30 санта от мен с 30 и кусур по тая разбита и тясна улица. Щях да изкъртя спирачката... И после ми се извинява такъв а у, ако знаел, че съм аз нямало да прави така, пак а у, извиения, много ми се събра за един ден...

 

Така че моят съвет е да гледате да пазите и себе си и другите, щото няма никаква гаранция, дори да си спрял, че няма някой да ти връхлети отнякъде.

Link to comment
Share on other sites

ами вече почнах да си мисля,че да намеря Сайга12К е "странна мисъл" :(

 

А ти погледна ли в "НВС Комерс" ? Щото там съм гледал и "Сайга" и нарезният вариант.

Освен това до колкото знам хората изпълняват и поръчки за доставка.

Link to comment
Share on other sites

Тва футболните фенове са най - простото стадо, независимо на кой отбор. Ботев, Локо, ЦСКА, Левски... Знае си своето и тва си дърдори... Нещо като много Христууу-вци на едно място.

Link to comment
Share on other sites

Бих те посъветвал занапред да не коментираш неща ,които никак, ама никак не са ти ясни...просто тази игра не е за тебе.Нещо лично ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съм особено сигурен дали ми е ясна или не ми е. Според Скорпиона на мен нищо не ми е ясно. Но ако ти си мислиш, че заради 7 милиона ша се праат такива шашми, значи си мислиш само в кутийката. Но това е тема, която е много дълга и сложна, за да ти я обснявам. Аз знам, че играта не е за мен, просто защото не мога да играя.

Link to comment
Share on other sites

Хората по интернет форумите са много зле :lol: .Не визирам този форум-тука е айляк...един друг :lol: .Знаете ли как само с 2-3 мнения целия форум може да избухне в кавги :lol: .Чак ми е забавно да чета как се карат заради мен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хората по интернет форумите са много зле :lol: .Не визирам този форум-тука е айляк...един друг :lol: .Знаете ли как само с 2-3 мнения целия форум може да избухне в кавги :lol: .Чак ми е забавно да чета как се карат заради мен :lol:

Минава ми през главата, че напоследък и положението в нашия форум започва да се превръща като в някои други....много се заяждате и карате помежду си в последно време, постоянно се провокирате един-друг...не знам защо... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че напоследък и положението в нашия форум започва да се превръща като в някои други....много се заяждате и карате помежду си в последно време, постоянно се провокирате един-друг...не знам защо... :ph34r:
Ами според мен е поради липсата на теми за дискутиране и активност... :)
Link to comment
Share on other sites

Ами според мен е поради липсата на теми за дискутиране и активност... :)

И поради скука...основния признък :P .Другия е когато средната възраст на посещаващите форума е 13-14-15 години :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...