Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Модератор е и го сърбят ръцете :bgrin: :lol:
Извинявай, ти някакъв вид пресаташе ли си? Щото в половината теми се напъваш да демонстрираш как го познаваш и извън форума, както и да отговаряш от негово име...
Link to comment
Share on other sites

Извинявай, ти някакъв вид пресаташе ли си? Щото в половината теми се напъваш да демонстрираш как го познаваш и извън форума, както и да отговаряш от негово име...

 

Пешо бре жените не са от най-съобразителните същества нали знаеш... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Нов модератор е , чак снощи забелазях ... седи постоянно и айде да му е честито .

:)

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, ти някакъв вид пресаташе ли си? Щото в половината теми се напъваш да демонстрираш как го познаваш и извън форума, както и да отговаряш от негово име...

 

Не мога толкова грубо да ти отнемам титлата на форумен всезнайко :bgrin: А от негово име и през ум не ми е минавало да отговарям, щото нямам толкова много акъл :pirate . Просто съм дала мнението си на база опит. За демонстрации на познанства извън форума няма да ти отговарям, щото ти го правиш постоянно с някои от съфорумците, а и не виждам точка от правилата, която да го забранява. Ако не те устройва, оплачи са на определен модератор :devil

 

ЕДИТ: Защо ли на почти същия отговор на Психара нямаш коментар? Като гледам и той демонстрира познания за модераторите...Или така афишираш извънфорумна връзка? :ph34r:

 

ЕДИТ2: Благодаря на новия модератор за "подкрепата" :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не мога толкова грубо да ти отнемам титлата на форумен всезнайко :bgrin: А от негово име и през ум не ми е минавало да отговарям, щото нямам толкова много акъл :pirate . Просто съм дала мнението си на база опит. За демонстрации на познанства извън форума няма да ти отговарям, щото ти го правиш постоянно с някои от съфорумците, а и не виждам точка от правилата, която да го забранява. Ако не те устройва, оплачи са на определен модератор :devil

 

ЕДИТ: Защо ли на почти същия отговор на Психара нямаш коментар? Като гледам и той демонстрира познания за модераторите...Или така афишираш извънфорумна връзка? :ph34r:

 

ЕДИТ2: Благодаря на новия модератор за "подкрепата" :huh:

Защо въобще си правиш труда да му отговаряш? Не виждаш ли че по трудния начин е разбрал, за какво служи каската.
Link to comment
Share on other sites

О, и аз имам пресаташе. Чувствам се полЪскан ;]

 

Лельо, Ваньо не обяснява кой какво го сърби :] Може би за това съм го оставил без коментар. Да си руса случайно?

Link to comment
Share on other sites

О, и аз имам пресаташе. Чувствам се полЪскан ;]

 

Лельо, Ваньо не обяснява кой какво го сърби :] Може би за това съм го оставил без коментар. Да си руса случайно?

 

Явно не си толкова умен, за колкото се пънеш :lol: ...щом целия форум знае само Крантарес - не :bgrin: Русото на теб ще ти върви повече, ако ползваш цветът на косата като мярка за безбрежна глупост. Даже можеш да се изрусиш навсякъде за по-голям ефект :laughing: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Явно не си толкова умен, за колкото се пънеш laugh.gif ...щом целия форум знае само Крантарес - не biggrin1.gif Русото на теб ще ти върви повече, ако ползваш цветът на косата като мярка за безбрежна глупост. Даже можеш да се изрусиш навсякъде за по-голям ефект laughing.gif laughing1.gif
Няма нужда, той и по рождение и по акъл си е стандартна блондинка.
Link to comment
Share on other sites

Благодарение само на определен брой постове ми беше направен подробен психопрофил, изчислен ми беше коефицента на интелигентност, при това напълно безплатно. Държа да изкажа искрените си благодарности на пресаташето си и datonik.

Link to comment
Share on other sites

Благодарение само на определен брой постове ми беше направен подробен психопрофил, изчислен ми беше коефицента на интелигентност, при това напълно безплатно. Държа да изкажа искрените си благодарности на пресаташето си и datonik.

 

нормално :lol:

Link to comment
Share on other sites

Благодарение само на определен брой постове ми беше направен подробен психопрофил, изчислен ми беше коефицента на интелигентност, при това напълно безплатно. Държа да изкажа искрените си благодарности на пресаташето си и datonik.

 

Представи си, че това не е твоя превилегия, а ти се опитваш да квалифицираш всеки и поне 3000 от тези 3856 мнения са основно пълни с оценки за хората. Но когато някой си позволи да ти отговори се засягаш и почваш да хапеш. Я иди се огледай в огледалото, ако не се счупи, открий 700000000000те разлики с идеалния образ и тогава ела пак да критикуваш за щяло и нещяло. Даже Христуу го прави по-добре от теб! Дано като пораснеш да разбереш, че хората не са правени с един калъп и света не се върти около твоята особа с всичките й прищевки и странности.

 

Внимавай, че ще те заплашат с бияча-модератор!

 

Визираш ли някого? Досега не съм чула или чела за някой, набит от модератор за мнение... или имаш лично отношение? Твое право е, аз само питам...и не ми е в стила да заплашвам, справям се и сама.

Link to comment
Share on other sites

О, профила ми става все по-богат и все по-интересен. Вече знам, че света се върти около мен, разбирам, че някой е отделил огромен времеви ресурс, за да ми изчете всичките мнения до 2003-та година назад, че и статистика относно тях. Баси далаверата - само да пропуснеш възможност да изразиш огромната си симпатия и уважение към Леля и вече профила ти набъбва ;]

А, да и троша огледалото с външния си вид. Това вече ме разби. Скоро време очаквам ирис-диагностика ;]

Лельо, бих се радвал, ако подплътиш празнословието си с цитати. Не държа на всичките 3000, може и 6-700 :]

 

П.П. Също така да вметна, че се пише прИвилегия. Знам, че първи клас вече доста назад в необозримото минало, но все пак...

 

П.П.П. Чудя се каква ли лавина от змии и гущери ще предизвика този ми пост. Дано не отстъпва по забавност от досегашните. Изглежда, че се издигнах по-високо и от Ицо в личната класация на Леля.

Ваньо, изместиха те :) Вече имам друг домашен форумен любимец.

 

Ред: Не знам защо, но ми се струва, че снимката пасва на цялата форумна сапунка :]

100119733.jpg

Link to comment
Share on other sites

Живееш 2 години назад. И съм забелязал, че винаги казваш едно и също - "заучена фраза"... Може би е дошло твоето време за нови фрази? Или искаш да ти кажа: КОПЕЛЕ ША ИЗНАСИЛЯ МАЙКА ТИ ША УБИЯ БАЩА ТИ А ТЕБ ША ТА ФЪРЛЯ Ф МАРИЦА! Ето... Казвам ти го! :ph34r: :devil :evil Явно ти правя доста голямо впечатление, било то с идиотизма ми, за да запомниш.

За да приключа "спора" казвам - Ти печелиш. Аз съм турбо форомен идиот. Нямам какво да кажа на форомния гуру. Засегнат съм лично!

Всъщност, имам. Но не искам да обобщавам, понеже последния път, като го направих, персоната спря да пише за 3 месеца във форума. А понеже си доста малък, може да не го понесеш и да се самоубиеш. :(

Верно ли с този твой номер, да симулираш наличието на мозък, някой се е вързал? Или ти си мислиш, че се е вързал? Честно казано, продължих тази игричка само поради една причина...беше ми любопитен този твой мистериозен довод, дет ще ме обори и едва ли не ще спра да пиша, да се самоубия, може би. А то било симулация. Деба разочарованието...

 

Редовно ли симулираш? Или само у форома?

 

А плюшената играчка на главата ти...симулация на какво е? Индивидуалност? Ексцентричност? Ако беше розова, щях да те помисля за гей, честно. Ама чакай малко, бе....тя наистина беше розова. Розово прасе, нали така? :laughing:

 

П.с. Нищо против гейовете, а само спрямо тея, дет изкормват невинни плюшени играчки и си ги слагат на главите като шапки и правят парад на показността самостойно на главната :laughing:

 

П.с.2. Даже, ако някой има негова снимка с „шапката” може да ми прати линк на скайпа или на ПМ, за да я постна, че да видят всички. Анонимността е гарантирана.

 

 

Явно не си толкова умен, за колкото се пънеш :lol: ...щом целия форум знае само Крантарес

Прости му. Жените не са много на почит тук и не поради причина различна от това, че може би са по-мъже от поне половината. И преди си беше така и сега е така...

Link to comment
Share on other sites

Ристю, нямам нищо против да нареждаш съфорОмците, даже густо ми прави да чета наливки, ама обидите по Джиджи - розовата шапка прасе не се толелират :Ь.

Link to comment
Share on other sites

Същата работа като Шоуто на Слави - имаше един период, в който беше интересно, а след като му запомниш заучените лафове ти писва.. Само от време на време някой забавен виц ;]

 

Ясно е де по многословен начин на всеки индивидуално е обяснено, колко е тъп, вадят се необходимите цитати, отговаря им се с по абзац и половина и крайната цел е ясна - да ти се обясни, възможно най-картинно колко всъщност си тъп. Плюем форОма, а на базата на прочетеното в него вече правим оценка и на форОмистите. Кефещо.

 

Цирк "Добруджа" с новата си клоунада ;]

Link to comment
Share on other sites

Ти ся не можа да кажеш нищо смислено в другата тема и дойде тук да се оплачеш. :laughing:

 

Иначе на мен ми е ясно...Ицо е готин, до момента, в които не те заръфа. Ама не мислех, че си толкова дребнава душица, деба. :laughing:

 

 

Абе тук забелязвам, че всеки, казал дори необикновената глупост, иска да е прав. И то не щот’ го е доказал по най-убедителния начин, а просто ей така бе. Майка му, може би, му е казала, че е умно момче, погалила го е по главата и за него този довод за невероятните му качества е напълно достатъчен. И идва той у форома и очаква същото отношение. Очаква може би да му пратя фургон с курви като признателност за фором-творенията му. Може би иска и аз да си сложа рокличка и аз да бъда във фургона, знам ли.

 

И сега, като дойде момента да им кажа нещо на въпреки, все едно цялата ми холова гарнитура им влиза отзад, барабар с табуретките.

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...