Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В тон с последните тенденции на форума:

 

Мина ми едно кафенце през главата. Сега ще отида и ще се изпикая. След това ще пиша в темата за хвалбите, че съм се изпикал успешно. След това ще пиша в темата за оплакванията, че последната капка пак ми е била в гащите. След това отново ще мина през тази тема, за да споделя, че не искам да ходя до Most да пазарувам чарколя. След като ги напазаря и си свършва неотложната работа - очаквайте включване в темата за хвалбите, ако съм успял да обядвам успешно... Ако не - ще се оплача от причините в темата за оплаквания.

Stay tuned...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
В тон с последните тенденции на форума:

 

Мина ми едно кафенце през главата. Сега ще отида и ще се изпикая. След това ще пиша в темата за хвалбите, че съм се изпикал успешно. След това ще пиша в темата за оплакванията, че последната капка пак ми е била в гащите. След това отново ще мина през тази тема, за да споделя, че не искам да ходя до Most да пазарувам чарколя. След като ги напазаря и си свършва неотложната работа - очаквайте включване в темата за хвалбите, ако съм успял да обядвам успешно... Ако не - ще се оплача от причините в темата за оплаквания.

Stay tuned...

 

:punk :punk

Евала ! :)

Оп...и 666 пост в моята сметка !! :devil

Link to comment
Share on other sites

Споко, монтаж. Виж, че има отражение само на дупарата, щото е най-лесно.
Link to comment
Share on other sites

Как ще те ужасява , ти си психарът във форума ... ако това те ужаси ще дойде краят .

Сега ставам и каквото правя ще трябва да го правя бързо , защото брата като се събуди след това ще иска да седне на компютъра и не мога да откажа .

Все пак е на работа утре , а аз съм си в нас .

п.п. Някакъв график се заформя .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Може би, защото аз самият имам страх към пчели и оси...

 

 

Антологията на ХалфЛайф 1 за 20 лева. Искушавам се! иЗкусен съм направо! Предпочитам да пропусна няколко "кафенца" и да я купя...

Link to comment
Share on other sites

Може би, защото аз самият имам страх към пчели и оси...

И аз , и аз.. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Проектен проектант - що за длъжност е това? :)

 

Много сериозна !!!!

Link to comment
Share on other sites

All hope is gone... Is out...

EDIT: На 3то прослушване има добри попадения!

sick e албума :)

Link to comment
Share on other sites

Днес не знам какво ме е прихванало да си правя галерия за тапети на телефони , това ми минава през главата ... сега се хванах и направих нещо .

LINK

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Защо завършваш всеки пост с тази емотиконка, независимо от съдържанието му, бе мама му стара?!

Еми , не знам защо го правя .

Очаквам някой най-накрая да се продразни , че използвам точен брой запетайки във всяко изречение , а ти се хвана за иконката , защото съм е използвал във всеки пост ... мога да спра да е използвам .

Очаквах някой да ми направи забележка преди много време .

п.п. Явно търпите много .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Когато пишеш за смърт,престрелки,жертви и т.н(както беше за войната в Грузия например) и завършваш мнението си по този начин, се получава малко криво, нали се сещаш :)

Link to comment
Share on other sites

Еми вие за какво си мълчите , аз гледам как ще реагирате ... ще престана тогава за да не дразня повече хора сега .

:)

Link to comment
Share on other sites

Учудващо странен е форума. Особено напоследък. Не знам защо! Странни, безмислени мнения, странни теми, странни постове от хора, които не влизат в категория "Идиот". Никой с никого не се заяжда, всичко е спокойно, всички заемат общата позиция. В Games не е имало КУЛТУВА тема скоро, а преди всяка седмица имаше някой, който убиваше всичко детско у мен. В "Тя и Той" всичко е някак... Спокойно? В Others спряха безумните теми, барабар с безумните коментари! Редобно има по 60-70 нелогнати посетителя....

 

Strange...

Link to comment
Share on other sites

Моята диагноза - форума уляга. Тоест хората малко или много се познават един-друг, научили са как стоят нещата относно правила, модератори и т.н., установили са се определени отношения помежду ни (този ме кефи, тоя е тъп, ония дразни), научили сме си магариите, то вЕрно всеки луд с номера си, ама като изгледаш цирковото представление десетки пъти и ти писва..., няма нови хора, напуснаха или спряха да пишат, или го правят адски рядко, доста от колоритните хора, визирам cheese, Deftur, GRIMJAUR, afx, farrell, а голяма част от останалите, които правеха интересното, вече не им е до форума...

Няма свежа кръв...

 

Иначе... She Painted Fire Accross the Skyline!

Не мога да спра да слушам Agalloch... това е мания!

Link to comment
Share on other sites

Да, 100% съм съгласен с дадените примери, особено Гудо... Просто написах първите петима, които ми хрумнаха... velvet_underground, bio, Georgi-K, sincity са също хора, които доста липсват на форума...

 

Форума ни загуби голяма част от колорита си. Но така е - рано или късно живота ни хваща за гушите. Ако не ми позволяваше работата да надниквам - сигурно нямаше и аз да пиша кой-знае колко... Изглежда няма такава приемственост, няма нови хора, които да заместят горепоменатите... Не искам да обидя хора като Блица, Томахавката и още няколко по-свежи индивида, но само те не могат да заместят изброените по-горе... А и поглеждайки самия себе си - изтърквам се, нямам оригинални идеи, няма и кой-знае какъв интерес вече... Позагубих "тръпката" от форума...

 

Ред: А и не на последно място - форума ни стана блог на бая хора. К'во да ти е интересно да четеш кой пръднал синхронно със жена си, кой колко бири изпил, кой си сипал уиски по случай успешното самостоятелно избърсване на задника и куп други подобни баналности...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...