Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И все пак, Скорпи - хиляди студенти от цялата страна на едно място си е предимство.Купони,шоу,ала-бала :D .От над 10 000 все ще се намери свястна компания с нормални вкусове,с която да се забавляваш.Но ти кажи,като пребивавал продължително там.Май за учене в общежитието въобще не може да става въпрос а
Хиляди селяци от цялата страна денонощно пияни као мотики... Не съм живял там, но съм ходил при приятели и мога да ти кажа, че само може да се радваш, че няма да си там!
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много мразя все аз да се оказвам прав и когато хората го осъзнаят, започват молбите и съжаленията. А колко по-лесно щеше да бъде, ако първо се мисли и после се действа. Да, ама не.

Link to comment
Share on other sites

И все пак, Скорпи - хиляди студенти от цялата страна на едно място си е предимство.Купони,шоу,ала-бала :D .От над 10 000 все ще се намери свястна компания с нормални вкусове,с която да се забавляваш.Но ти кажи,като пребивавал продължително там.Май за учене в общежитието въобще не може да става въпрос а
Само че нали се сещаш, че всяка нощ ще се наслаждаваш на шума, който вдигат всичките останалите 10k... Щото вЕрвай ми, стените на стаите в кретенски никак не са дебели, купон на етажа е равносилен на купон у вас. Същото важи и за стаята под/над твоята... А предполагам се сещаш, че понякога ще искаш и да спиш? Да не говорим за опити за учене през семестъра. А това да попаднеш на нормални съквартиранти си е късмет... Доста голям късмет...
Link to comment
Share on other sites

Само че нали се сещаш, че всяка нощ ще се наслаждаваш на шума, който вдигат всичките останалите 10k... Щото вЕрвай ми, стените на стаите в кретенски никак не са дебели, купон на етажа е равносилен на купон у вас. Същото важи и за стаята под/над твоята... А предполагам се сещаш, че понякога ще искаш и да спиш? Да не говорим за опити за учене през семестъра. А това да попаднеш на нормални съквартиранти си е късмет... Доста голям късмет...

Като не ти харесва - има квартири за тая работа, ако и това не става- "Обратно на село" ;)

Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R, sasho_1989, Google.com, artilerist, drax, karaman

 

------------------

 

Абсолютно :devil

 

 

EDIT-че:

 

И счупване на гипса в 4.42

 

R_a_p_t_o_R, Google.com, sasho_1989

 

Аз, Сашо и гугъл хахахахахахах

Link to comment
Share on other sites

Само и единствено за семейно ползване мойто момче! А и повечето са на брат ми в апарата :devil

 

Снимките от концерта са .... абе не са за публикуване с изключение на 1-2...

Link to comment
Share on other sites

Е , недей така сега ... аз също съм на линия но не рефрешвам форума постоянно вече .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като не ти харесва - има квартири за тая работа, ако и това не става- "Обратно на село" ;)
Не разбирам защо се намеси с тоя глупав коментар. Първо - да, отдавна живея на квартира. И второ, "селото", за което говориш е това, в което живееш. Ако ти се самоопределяш като селянин, това не значи, че Пловдив е село.
Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че коментара не беше насочен директно към теб и някакво село, а беше по-така, универсален. Затова е и в кавички предполагам - като фиксирана обобщаваща фраза.

Link to comment
Share on other sites

Да, те софиянци много обичат подобни обобщения...

 

Редакция: Ваньо, нищо не си постигнал. Казах ти, че след 11-ти те искам същото хапещо изчадийце като едно време... не виждам резултати. Само плоски напъни...

Link to comment
Share on other sites

Ама аз не се опитвам да се заям, Пеше. Аз просто давам логично обяснение на случващото се. Моля те, разбираш погрешно нещата. :) Ако исках да се заям, щях да кажа, че си къдраф гей. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре, добре. Има все пак напредък ;]

 

Ебаси и сайта смотан... мразя принтери, намразих лаптопите...де*а и онЛАЙН магазини :(

Link to comment
Share on other sites

А на мен - ебливо... Друго си е да си поплачиш на мъжко рамо, след секс... :lol:
Това мнение е базирано на личен опит?
Link to comment
Share on other sites

Не помниш ли? Последния път като ми плака на рамото, каза: "Няма нищо по - хувабо "хлип" от това "хлип" да си поплачеш "хлип" на мъжко рамо, след секс! "хлип, хлип"

А аз ти казах: "Пеше, спокс. От 3тия път също не се става!" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе логотата на гъгул са много добри ... това радва от всякъде .

olympics08_basketball.gif

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не помниш ли? Последния път като ми плака на рамото, каза: "Няма нищо по - хувабо "хлип" от това "хлип" да си поплачеш "хлип" на мъжко рамо, след секс! "хлип, хлип"

А аз ти казах: "Пеше, спокс. От 3тия път също не се става!" :lol:

Добре, благодаря ти, че сподели с нас сексуалните си фантазии. Сега и ако споделиш с нас как си представяш живота си когато порастнеш... :]

 

П.П. Само да вметна, на български език се пише хубаво, щото няколко поста по-горе се опита по-горе се опита да спекулираш...

Link to comment
Share on other sites

Спекулирах разбирането, а не писането. И аз, и ти знаем, че съм неграмотен. BTW, забелязвам, че май и ти си станал доста плосък... Може да си спретнеш конкурсче с Вулева...

Link to comment
Share on other sites

Преди дори успяваше да ме ядосаш на моменти...

 

Няма стотинки за жълтата шапка. Слабо представление...

Не просто след време човек се калява ... за това ти се струва плосък .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...