Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В последни дни модераторите ги няма никакви .

Пускат се някакви незнайни теми за неща , който са се обсъждали или има теми точно няколко реда под новата за същите работи .

Вече и репорт бутончето не помага ... тези хора изобщо не четат правилата .

п.п. Аз поне се мъчех да разбера как стават работите като бях нов потребител тук .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Смятам да гледам филм.

Big Stan

Ще споделиш ли с нас следващия път, когато ходиш до тоалетна по голяма нужда? Аз лично (не гарантирам за останалата част от форума, но предполагам) изключително много държа да знам какво си сътворил.

Също така не е лошо да ни държиш в течение и за ежедневното и ежечасното си меню, за всяка цигара, която пушиш, за всеки един път, в който си си наместил топките в гащите, колко пъти (час, минута и секунда) си го местиш от крачол в крачол. Форума трябва да знае!

 

Иначе с един приятел преди време мислехме варианти на Mortal Combat 13... че трябва да има Debility, Anality, Labio-Dentality, Fecality, Palatalisality (3 варианта)... с тоя човек от време на време раждаме идеи за нови лафове, като например "да ти го сложа лабио-дентално"...

 

Ред: Я в Thief-ивя...

Link to comment
Share on other sites

artilerist, не знаеш ли ве ? Това е форумът на Антарес...Той е колоездач!

 

Неска правя 1вата си дота от 2 години! :) с treant.

Link to comment
Share on other sites

тa наливайте й масло, наливайте. тя ще земе един ден да налети на некой темерут кат мене, който твърдо вярва в равноправието между половете :lol: . пък ша земе да посегне нещо. или да замахне. а после като дойдете, вие ще сте виновни.
....

 

Абе, много бабаити има у тоя фором. Това щели да направят, онова, пък имали номера на личния телефон на Рамбо и щели да използват този жокер „обади се на приятел” в спешни ситуации в стил „посирам се, а дори не съм в тоалетната”. Сякаш викаш спасението си в тази неудобна ситуация, нещо като памперс с облика и подобието на Шварци в тинейджърския му период...

 

Нека ви кажа как става в белите държави, ако все пак някога имате щастието да отидете там, дори и на екскурзия, щот там хората не са свикнали да се нервят за дреболии и са делегирали подобен род човешки взаимоотношения на...следващата дума е много важна...институциите. С други думи ако трябва изказът ми да се принизи, така че да се радва на по-голяма разбираемост и да придобие малко конкретика, че да може дори да си го представите, то трябва да ви дам пример. Та когато някой е паркирал неправилно по начин, който ви пречи да излезете, намирате телефонния номер на чичковците с паяците, обаждате се, споделяте и те така. Не е необходимо дори да излизате от офиса, никой не се интересува кой се е обадил. С един телефонен разговор си решаваш проблема, безпроблемно, без нерви, без караници, без обиди. Но това не е вашия начин, нали? Щот е трудно. Знам, знам...то ако не отнесеш или не изречеш по няколко псувни дневно, денят ви е цял провал, разбирам ви...

Link to comment
Share on other sites

Ице, принципно съм съгласен с написаното, но тук има едно "но". Механизма на институциите не е така добре смазан и оптимизиран, както в споменатите бели държави. Часто мърсотията, пречеща на работата вероятно се явява и нашия манталитет, но уви - със същия манталитет са и хората, зад тези механизми - от тези, които го "настройват" до крайните изпълнители...

 

 

...така че що да не му натрошиш джама, да го набиеш, ако те набие - да викнеш махалата, за да го набият, а когато той викне махалата, да викнеш подкрепления и от други квартали... докато дойде горския и изгони и Чапаевците и белите от гората, като в ония виц...

Link to comment
Share on other sites

Много циганска ми се вижда тази работа с викането на околията, ще прощаваш. Пък и така се измества позицията към това кой е по-силен, разбирай към жужицу, карате, фатки, матки, железа, тръби, бОхалки, хладни оръжия, пистолети, калашници, узита, гранатомети, танкове, въртолети, самолети, стелтове и любимите ми ядрени оръжия, а не към това кой е виновния в случая...

 

П.с. Пък и от друга гледна точка....образователният процес. Щот всички глоби са с такава цел, да се научиш, че не се прави така и да се съобразяваш следващия път. Та дори и да направиш забележка на някого, дори и скандал да стане, побой и прочее...и двамата ще си останете прави за себе си. А системата от това няма нужда...

 

П.с.2.Иначе момчетата са бързи и точни, нямам оплаквания до сега :)

Link to comment
Share on other sites

П.с.2.Иначе момчетата са бързи и точни, нямам оплаквания до сега :)

 

Да, ден по-рано от въпросния случай с жабара (който се разви на частен паркинг!!!): Райфайзенбанк на бул. Васил Априлов, пред банката има поставени табели за паркоместа (платени вероятно в общината) за клиенти на банката, пред банката - портиер, вътре в банката - охранител. Аз съм паркирала на място за клиенти, щото съм клиент. Зад мен (също на място за банката) спира един джип. Портиера влиза в банката и казва на охранителя - трябва ми паяк, бързо! Охранителя звъни, казва адреса и банката и ги моли за спешност. Затваря. 5 минути. Излизам и виждам, че и двамата гледат по посока на моята кола. На въпроса ми дали всичко е наред посочват джипа зад мен. Качвам се и в огледалата виждам да с е задава паяка. Шофьора на джипа не се виждаше наоколо, но ЯВНО не беше клиент на банката.

 

Ице, и ние сме ходили в чужбина, но не сме видели безразборно паркиране. Там се гледат знаци, маркировка и ако хората наоколо не те гледат с погледа "Глей го пък тоя де се курдисва да си проси зорлен глобата!" може и да събереш смелост и то в посоката, в която спират всички около теб, а не напряко, на тротоара или половината ти кола да запушва едното платно, щото на човека не му е удобно паркирането на задна :bgrin: Нъ'л тъй? :D

Link to comment
Share on other sites

Не искат ли 18лв, за да си свърши паяка работата? http://news.plovdiv24.com/53144.html

ами в линка си пише, че ако има знаци "паркирането забранено", "услугата" по открадването на автомобила е безплатна. такъв знак можеш и сам да си поставиш, където пожелаеш и никой няма да те контролира.

Link to comment
Share on other sites

аз лично вече не се опитвам и да заспя в тая жега стоя на компа и вече сериозно като ми се доспи си лягам

Link to comment
Share on other sites

Вие имате ли проблеми със спането в тая жега? Или новопридобитите ми сланини ми оказват влияние?

 

И аз нещо не мога да си спя както обикновенно...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам проблеми с лятото като цяло и нямам такива работи , ти да не пълнееш ... не е от това все пак .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Вие имате ли проблеми със спането в тая жега? Или новопридобитите ми сланини ми оказват влияние?
Да, от затлъстелия ти и закърнял мозък е. Опитай се от време на време да го употребяваш :]
Link to comment
Share on other sites

Вие имате ли проблеми със спането в тая жега? Или новопридобитите ми сланини ми оказват влияние?

 

 

Никакъв Ваньо. Жегата не ме тормози от към сънят ми а от страна на апетит, както може би е и при много хора.

 

Иначе РАКИЯ +една красива салата и си лягам да спя, че утре пак съм на работа.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...