Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Чета "Метаморфозата" на Кафка и се чудя що за болен човек трябва да си, за да напишеш подобен разказ...при това се счита за една от най-добрите му творби. Изкуството е много, ама много субективно нещо.

Link to comment
Share on other sites

Чета "Метаморфозата" на Кафка и се чудя що за болен човек трябва да си, за да напишеш подобен разказ...при това се счита за една от най-добрите му творби. Изкуството е много, ама много субективно нещо.

Мхм. Всъщност, ако всяко нещо, което излиза от нечия глава под формата на несловестно душоизлияние е изкуство, то значи изкуството е дори безсрамно субективно.

 

п.п: не съм спал просто

Link to comment
Share on other sites

През главата ми се промъкват първите акорди на "Goddes" на Amorphis, а още кънти мелодията и посланието на "Alone" на същата група.

 

Аморфис... интересно, точно наименование за аморфните стадии, през които отново преминавам, за метаморфозите, които предстоят, след като си нарисувах една таблица и попълних настоящето си в нея. Интересно - подейства, поне дотолкова, че да видя колко съм сляп и заблуден с самооценката си. Обичам тези шамари, макар и мъничко да наболява - след неминуемия проблясък следва и леко просветление...

 

Някой беше казал, че съм столичанин, тоест със сто лица... е май ми е време за сто и първото...

 

'is he a proud man

or just a fraud

fooling himself

with looser's talk"

Link to comment
Share on other sites

Тука(форумът) май като гледам доста от хората са почитатели на по- твърдата музика

май май така стана :punk

ох,пияно ми е махмурлийско,гладно,жадно,едно такова леко ужасно :pirate

Link to comment
Share on other sites

май май така стана :punk

ох,пияно ми е махмурлийско,гладно,жадно,едно такова леко ужасно :pirate

 

Пии нещо газирано, на мен винаги ми помага ;)

 

Иначе през главата ми минава, как хората в днешно време нямат никакъв срам :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво да правя , от вчера чакам един човек да ми пише и си гледам пощата като някой откачен ... днес ако не получа емайл се отказвам от чакането вече .

:)

Link to comment
Share on other sites

Супер зле ми е от снощи и нямам идея от кво е >.>

Link to comment
Share on other sites

Можете да ми викате "храбрия шивач"... Като малък ми беше една от любимите касетки с приказки...

За този уикенд съм си зашил два разпорени шева и скъсаната основа на едната презрамка на раницата си, както и съм пришил парче дънков плат, покриващ цялото й протритото дъно... Освен това днес си закърпих поразпрания несесер-аптечка, задължителен аксесоар в раницата :) Всичко това на ръка, разбира се...

Дойде ли време за учене и правя к'ви ли не глупости... само и само да не уча...

Link to comment
Share on other sites

Ице, и ние сме ходили в чужбина, но не сме видели безразборно паркиране. Там се гледат знаци, маркировка и ако хората наоколо не те гледат с погледа "Глей го пък тоя де се курдисва да си проси зорлен глобата!" може и да събереш смелост и то в посоката, в която спират всички около теб, а не напряко, на тротоара или половината ти кола да запушва едното платно, щото на човека не му е удобно паркирането на задна :bgrin: Нъ'л тъй? :D

Абе, какич, всичко е ок, но едно не ми е ясно....някаква тегоба ли тегне над мен, че игнора да не ме хваща? :D

 

Ако трябва да разгледам ситуацията от още един ъгъл, то той ще е следния...и аз имам право да сгреша и да паркирам неправилно. И в тоя случай си искам или културната забележка от този, на когото преча или глобата, а не някой селски картофен бос с напукани пети и IQ колкото на паве да ми вика, псува, пука гумите, драска джама. Позицията, че аз винаги съм прав, а другите винаги грешат, ми е чужда. Хубаво би било да е чужда на повече хора, че така поставянето на мястото на другия като полет на мисълта е далеч по-лесно. Съмнението е хубаво качество...толкова хубаво, колкото е лошо самото самочувствие в прекалената ни бъдещата праведност . А аз едва ли съм попаднал във форома на праведниците и весталките-девственици, така че разглеждането само на хипотетични или реални ситуации, в които само другите грешат, а вие сте прави граничи с глуповата наивност, а аз толкова розов избягвам да съм...

Link to comment
Share on other sites

мале къф сън санувах напрао не мога да повярвам санувах че има разни прости хора който се навартат по форума и само говорат простотий и пишат с толкова много грешки и без никакви понктоацийони знаци че напрао нищо не се разбира то бива бива ама чак толкова помийя не бива и аз им викам да вземат да си подадат документите за приемане в парви клас за да гинаучат поне да пишете с помалко от шестнайсе грешки на ред ама те ме гледат кат пукали и нищо не сващат само седат и зяпат с празни очи ейййй напрао страх ме фана престайш ли си и после излиза един и ми казва да си завра понктоацията в задника щото видиш ли той бил пич и мацките му вразвали и не го чешели ташаците за разни такива неща а у а у и после си трагна и поведе останалите след себе си незнам накаде тръгнаха ама бяха много и още разни други идваха с тях и накрая се огледах и се оказа че в града вече няма интелигентни хора всичките са затапяли като зарзавати олеее напрао се препотих заболя ме главата пих две аспиринчета ама не ми минава ставам до тоалетната гледам в огледалото че сини петна имам по челото баси ужаса неразбирам какво става дали спа още или вече съм се сабудил не е истина казвам ви и тогава видях надпис на тавана "Честно ли е да има толкова прости хора на този свят?"

Link to comment
Share on other sites

При форомците има няква болест. Те много обичат хубавите думички да ги включват в изречения със самите себе си. Сякаш във форома пишат само ангели от свети Петър нагоре. :laughing:

 

Мога да паркирам неправилно, както и всеки друг. Как ти се струва сега позицията ти за драскане на джама върху самия теб? Влиза ли ти леко навътре....спокойно, и още ще влезе :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мислех си, че Скорпиона изтъпява с всеки следващ пост, ама ти нямаш конкуренция. Седни и си препрочети написаното. После се извини на себе си, че си откровено задръстен, после можеш да се извиниш и на нас. Но понеже сме добри съфоромци, ще преживеем мъката ти!

Link to comment
Share on other sites

Ооо, да, позицията да имаш мнение и след това да можеш да се поставиш на мястото на другия и да помислиш, че и ти може да си на негово място някой ден, е наистина глупава. Всъщност, що си мислиш, че някой ти обръща внимание на теб у форома. :laughing:

 

 

Ако имаш някой довод по написаното, давай...качествените определения си ги запази, щот няма да кажеш нищо ново, което да не е писано по мой адрес у форома :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...