Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Айде ся оплаквам се... Оф, Ице, Ице чадо заблудено, толкова много си се вглъбил във борбата с мелниците, опа, идиотите, че сам си станал такъв. Бих ти обяснил и по-подробно какво искам да кажа, но смятам да го оставя на умната ти главица да се поблъска ;]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

@Hyperинтелигентния Ристю:

p8100014jd7.th.jpg

Поради това, че пишеш само едно и също у форома, и се мислЕш за оригинал, ще те оставя да умреш девствен. И btw... Пази се... Ние, гей обществото дебнем... И тлъстото ти дупенце ще ми принадлежи...

Link to comment
Share on other sites

П.П.П. Чудя се каква ли лавина от змии и гущери ще предизвика този ми пост. Дано не отстъпва по забавност от досегашните. Изглежда, че се издигнах по-високо и от Ицо в личната класация на Леля.

Ваньо, изместиха те :) Вече имам друг домашен форумен любимец.

 

Усещам печална жал, дори ревност, може би. :D

 

 

п.с.Между другото никоя жена не заслужава такова отношение. Нещо си се бъгнал форомно...за едно споменаване на някакъв си модератор орева форома, деба :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз на такива "хитри" нареждачи им отговарям с един пост или на пм пиша , че изобщо не ме интересува , колко интелект има в мен (за да съм се овличал по такива работи) според другите хора и не може да ме засегне с нищо , а не знам вие какво се занимавате , даже се впрягате ужасно много , защото някой се прави на остроумен ... айде като сте големи хора го покажете за да не ми разваляте нощта сега .

Аз съм бил откачен , мисля само за върколаци , признавам си ликантроп съм и не ме интересува , а да гледам как се държите като малки деца и после да викате колко сте големи ме дразни много .

Сега може ли да покажете възрастната си част от разума , за да ми покажете грешката , която допускам с този отговор в темата или ще се засягате от него , защото сте много извън темата и това не е хубаво нещо .

п.п. В момента ми е смешно и чакам да видя кой от миналите няколко страници ще ми отговори свястно тук .

:)

Link to comment
Share on other sites

Стенли, много се лъжеш. Това, което правим аз, Ицо, Скорпиона, Тийф, Мобо и тн, го правим тук, защото има хора, които се връзват. А когато стане м/у нас - то всеки гледа да каже по - върховна глупост! За доказателсво на това мое мнение, ще е ако Ицо ме куотне и тръгне да ми отговаря. Тогава би бил откровено тъп. Но ако не е така, значи го прави само за шоу, като всички нас.

Link to comment
Share on other sites

Тука почнало да става интересно.. иначе ДайТоник, наистина беше спонемала Раптор , когато се оплакваше как някакъв италиански господин ти бил паркирал на мястото..

Link to comment
Share on other sites

Правя го това , защото искам да видя разумен отговор на някакъв въпрос , браво , получих такъв от теб .

Не ми е приятно да чета постоянно простотии и се зачудих дали не сте привикнали , затова .

Смешно е и обаче не е приятно , не видях нито един смислен пост в последните страници ... лиготията си има граници все пак .

п.п. Иначе форума ще стане на един чат и то голям .

:)

Link to comment
Share on other sites

Стенли, много се лъжеш. Това, което правим аз, Ицо, Скорпиона, Тийф, Мобо и тн, го правим тук, защото има хора, които се връзват. А когато стане м/у нас - то всеки гледа да каже по - върховна глупост! За доказателсво на това мое мнение, ще е ако Ицо ме куотне и тръгне да ми отговаря. Тогава би бил откровено тъп. Но ако не е така, значи го прави само за шоу, като всички нас.

Няква психоанализа вкарва, беее :laughing:

 

И ме причислява към няква си групичка :laughing:

 

Някъв идиот се опитва да се изкара като сценарист на всичко това и успокоява публиката, че не било това, което изглеждало...ще се пръсна :laughing:

 

ФОРОМА ВЛАДЕЕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ами ако останат ЧЛЕНОВЕ, които да пишат :)

Аз предупредих и преди ,че таквиз нападки водят до намаляване в редиците ,ама нейсе B)

Link to comment
Share on other sites

Стенли, много се лъжеш. Това, което правим аз, Ицо, Скорпиона, Тийф, Мобо и тн, ....

Чшт! Тихо бе! Ааааа, маскара!

 

Ицо, уважението се печели. Отношението също. И въобще, к'во е т'ва Канторово отговаряне на постове - всеки следващ твой пост отговаря на по-старо мое мнение. Накрая ще се върнеш към 2004-та година и темата за правописа... На нея да ми опонираш :]

Link to comment
Share on other sites

Ами ако останат ЧЛЕНОВЕ, които да пишат :)

Аз предупредих и преди ,че таквиз нападки водят до намаляване в редиците ,ама нейсе B)

Докато има кой да се заяжда винаги ще има и хора да отвръщат , споко..

Link to comment
Share on other sites

Няква психоанализа вкарва, беее :laughing:

 

И ме причислява към няква си групичка :laughing:

 

Някъв идиот се опитва да се изкара като сценарист на всичко това и успокоява публиката, че не било това, което изглеждало...ще се пръсна :laughing:

 

ФОРОМА ВЛАДЕЕ!!!

Което доказва, че си откровено тъп. Поне в момента не се излагаш само пред мен, а пред целия форум. Много съм доволен. Жалкото е, че не го осъзнаваш. От тук нататък, каквото и да напишеш си остава само за теб, защото си забравих книжката със заучените обиди вкъщи и не знам как да ти отговоря, а твоята е при теб... Някак не е честно.

Link to comment
Share on other sites

Не бе, видях го по-късно....то на предишната страница долу някъде забито :D

 

 

 

Иначе да, ДаТониК много е съгрешила, спомена името на цял модератор. Не ми се ще да мисля ако някоя дама ти каже нещо по-обидно....сигурно ще я застреляш. Стегни си малко форомния задник...

Link to comment
Share on other sites

Гледай да не ти избара от първите постове , тогава ще нарежда на тях и не може да го спреш с нищо после .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Което доказва, че си откровено тъп. Поне в момента не се излагаш само пред мен, а пред целия форум. Много съм доволен. Жалкото е, че не го осъзнаваш. От тук нататък, каквото и да напишеш си остава само за теб, защото си забравих книжката със заучените обиди вкъщи и не знам как да ти отговоря, а твоята е при теб... Някак не е честно.

Слагай си шапката тип "изкормена плюшена играчка", сложи си и пижамката на трите прсенца и лягай спокойно да спиш. Разбрахме мнението ти за мен, не е нужно да го повтаряш милион пъти, няма стане по-истина :D

 

П.с. Пък аз ще си отговарям, щот ме тресат фором-комплекси от малкия брой постове :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Защо DaToNik винаги почерня "дератор" в модератор? :huh:

 

Майтап бе, Уили! Има много общо със сърбежа по ръцете :bgrin:

 

О, профила ми става все по-богат и все по-интересен. Вече знам, че света се върти около мен, разбирам, че някой е отделил огромен времеви ресурс, за да ми изчете всичките мнения до 2003-та година назад, че и статистика относно тях. Баси далаверата - само да пропуснеш възможност да изразиш огромната си симпатия и уважение към Леля и вече профила ти набъбва ;]

А, да и троша огледалото с външния си вид. Това вече ме разби. Скоро време очаквам ирис-диагностика ;]

Лельо, бих се радвал, ако подплътиш празнословието си с цитати. Не държа на всичките 3000, може и 6-700 :]

 

П.П. Също така да вметна, че се пише прИвилегия. Знам, че първи клас вече доста назад в необозримото минало, но все пак...

 

Пише, профила ти си остава и ще си остане все така скучноват и празен. Не държа да забелязваш особата ми - тя е далеч по-щастлива, когато не знае за теб, а времето ми е прекалено малко и ценно, за да се ровя в архивите и да търся тъпословията ти. А и не е нужно - те са във всяка тема и под всеки пост. О, когато аргументи няма, се захващай с дреболии като правопис, давай - аз не съм си и мислила, че съм безгрешна, за разлика от теб!

 

Тука почнало да става интересно.. иначе ДайТоник, наистина беше спонемала Раптор , когато се оплакваше как някакъв италиански господин ти бил паркирал на мястото..

 

Помощ от публиката не е опция в този панаир... :lol:

 

Иначе да, ДаТониК много е съгрешила, спомена името на цял модератор. Не ми се ще да мисля ако някоя дама ти каже нещо по-обидно....сигурно ще я застреляш. Стегни си малко форомния задник...

 

Никъде не съм споменавала имена на модератори, дали ще ми е простено ;) :D ?

Link to comment
Share on other sites

Помощ от публиката не е опция в този панаир... :lol:

То ако работата ми беше да оказвам помощ първо при теб трябваше да се спра..

Link to comment
Share on other sites

Моля ви, спрете да цитирате Христу, разваляте ми целия рахат от игнора :(

На мен пък ми е кеф да му чета постовете на момчето :lol:

 

а и като не го цитираш,няма как да се разбере на какво се опонира...а ти що не вземеш да махнеш глупавия игнор и да се позабавляваш малко ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми е кеф да му чета постовете на момчето :lol:

 

а и като не го цитираш,няма как да се разбере на какво се опонира...а ти що не вземеш да махнеш глупавия игнор и да се позабавляваш малко ;)

 

Защото не пише нищо забавно?

Link to comment
Share on other sites

Ам кво ти пречи на теб , че си е дал мнението..?

Link to comment
Share on other sites

Убихте ми мерака да пиша... То тва мерене на интернет пишки омръзва... Кой е по-по geek, кой ще цитира повече пъти другия и кой ще затапи първи другия с "не си ми на нивото, а у, не ми пука какво ти е мнението, и все пак в името на спора ще те цитирам и ще ти опонирам".

 

Отивам да си ева мутката пайна, нямам повече работа тук :/.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...