Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
И мен ме подгони нервата заради един тъпънар :angry1 - паркирал и запушил две коли, все едно паркинга е негов. За беда едната моята. Един час го чакам, накрая дигнах скандал, появи се и взе да ми обяснява, че имало място да изляза, но ако не съм можела трябвало пак да се явя на изпит. За сведение на сексистите - ролетката от офиса показа, че ако мина през "мястото", което ми беше оставил, щях да одраскам моята в дървото и на неговото новичко Пежо 307 една хубава джазга да оставя. Оказа се тъп италиански мурук, който разбра от мен, че е педераст грозен, след като той ми наговори нецензурни неща на жабарски, сред които разпознах думичката "путана", което отприщи гейзера в мен :pirate :angry1 :pirate Ей, това са изроди - като види, че е жена с къса пола и веднага курва вижда, мизерник прост :angry1

Единствено мисълта, че днес е голям празник го спаси от нещо по-голямо :pirate

 

Що не се обади?

Link to comment
Share on other sites

Що не се обади?

 

В интерес на истината мина ми през главата, но случаят не беше толкова спешен - отворкото бързо подви опашка, все пак скача на моя територия :bgrin: . А изкара голям късмет тъпия жабар - 30 мин по-рано Виден беше при мен. Не знам за вас, ама не ми се мисли ако случката се развие пред него, в каквото настроение беше - щеше да хвърчи перушина... Тогава трябваше вече да ви викам :lol:

 

Както и да е! Минало! Днес е празник - ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! :D

Link to comment
Share on other sites

а на мен пък ми се случи да ми налети дъболко деколтирана късополеста фърфолетка да ме бие, щот съм й бил паркирал на мястото. на булевард. насред града. нейното място. та щяла да се обадила на нинамсикой и найш ли кво щяло да стане кат дойдел. ама после, като дойдел. "тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път.". не посмя да си каже името дори. чак след 10 минути се усети, че аз знам къде живее, щото усилено си сочеше къщата, дет съм бил спрял пред нея, а тя най-много да ми научи номера на колата, която има сериозна вероятност да не е моя ;)

та научих много нови неща за себе си. например колко съм прост, и нахален, и дебел, и грозен, и мръсен (е в работни дрехи къв да съм?!) и въобще(абе около 15 минути епитети). научих и че имам търпението да не избивам зъби ако не ме провокират физически.

 

та наливайте й масло, наливайте. тя ще земе един ден да налети на некой темерут кат мене, който твърдо вярва в равноправието между половете :lol: . пък ша земе да посегне нещо. или да замахне. а после като дойдете, вие ще сте виновни.

Link to comment
Share on other sites

та наливайте й масло, наливайте. тя ще земе един ден да налети на некой темерут кат мене, който твърдо вярва в равноправието между половете :lol: . пък ша земе да посегне нещо. или да замахне. а после като дойдете, вие ще сте виновни.

 

A ти най-вероятно в близката канавка ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Заради такива реплики, много хора са стигнали до извода "никога не псувай човек, когото не можеш да пребиеш" по трудния начин.

Пред винкела всички са равни, дет вика един приятел. Кво като е голям, едно паве в муцуната и язък за 10те години дето е блъскал като съдран в залата.

Link to comment
Share on other sites

Бравоооо , после ще си сваля мода и ще ти слушам гласа до припадък ... хахаха гледай да го направиш добре да не те бия човек .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

A ти най-вероятно в близката канавка ;) :lol:

винаги си добре дошъл да опиташ, щом се чувстваш лично провокиран.

между другото канавки по градските улици не съм виждал. ползват едни чудеса на градоустройството наречени отводнителни шахти и колектори за обратни води. преди има-няма век -два са измислени.

 

а дали се сещаш, че в малък град като нашия ако седнем да си мерим приятелите/познатите/братчедите/шуреите/баджанаците и кой от тях е по-по-най и накрая ще излезнем роднини?

 

хубаво би било всеки да си носи отговорността за действията самостоятелно, независимо от какъв пол е. това е равноправието в което вярвам.

а твоята отговорност при такова обещание е да можеш да пристигнеш при повикване за по-малко време, отколкото би било нужно на противника на твоята подзащитна да й прави каквото е решил да й прави.

сметни си го сам: отключване на клавиатурата на мобилния 2 секунди, 5 секунди ровене по телефона за точния номер (нека предположим че има бързо набиране и секундите са 3), 3 секунди обработка от централата до сигнал "свободно", 2 сигнала свободно предви вдигане, защото не вярвам да стоиш с телефон в ръката и да чакаш да ти звъннат за подобна тревога, обяснение къде е точно подзащитната и какъв е проблема - 30 секунди, с предварително изяснени фрази - 15 секунди. дотук имаш абсолютен минимум от 20 секунди само за повикването, без времето което би ти било необходимо да се появиш на мястото на екшъна. @VeGor може да ти обясни какво би могло да се случи на някой зает да говори по телефон за тези 20 секунди. а когато си поставен пред свършен факт, вече всякакви твои противодействия са безсмислени. както е безсмислено и подобно обещание "ще дойда да набия който кажеш". чудя се дали да засегна въпроса какъв риск поемаш, защото нито знаеш нещо за противника, нито за мотивацията му, нито дали цялата работа си струва усилията. вярваш само на нейната дума.

а конкретната тъпотия е заради едно скапано паркиране. по тая логика ходи утрепи всеки, дет не е паркирал както теб те кефи, поне ще си сигурен, че никога повече няма да го повтори.

Link to comment
Share on other sites

mobo, ти някъв шеф ли си? Ша й паркираш на булеварда? Ми тя мое да го е строила тоя булевард? Мое да го е кОпала! Ша й паркираш на мястото! Ми мое да има пимбян колан по булеварден бой! И тогаа ко прайш? Насираш... Да та имам в феша...

Link to comment
Share on other sites

Ше зафащам баир да катера, та викам ви забия едно поздравче:

 

Ej, što volim miris od benzina

Ej, magistrala Dalmatina.

Hop, hop, malo, malo pa krivina.

Ljulja se kabina,

Turbo je mašina!

 

 

Mali, mali, meni toga fali.

Latinice, atmosferice.

Mali, mali, meni toga fali.

Gas do daske, bebice!

 

Gas, gas...

Gas, gas...

 

:punk
Link to comment
Share on other sites

Mobo, не мога да разбера нещо: обичаш да спориш ей така за спорта, познаваш ме и не те кефя (нищо лошо :D ) , женомразец си или имаш навика да правиш от мухата - слон? Питам, щото втори път се случва лекинко да вървиш на контра срещу ми, пак нищо лошо, ама се питам що? Провокирам ли те? Чувстваш се лично засегнат от случките в живота ми? Кажи какво става? Не обичам да се карам с хората, затова карам по мирен път! Умен си - дано да разбереш какво питам.

Link to comment
Share on other sites

DaToNik, като страничен наблюдател мога да приема твоите доводи (но не и реакцията), но смятам, че и mobo е прав. Тъпо е, да се опитвам да интерпретирам чужди думи, но според мен акцента му беше по-скоро към саморазправата и подобни заплахи. Въобще си нямаш представа какво би могло да се е случило.

На мен преди няколко дни ми се наложи да спра до жилищен блок, в който се помещава офиса на една фирма, вероятно заемайки нечие място, поради простата причина, че трябва да доставя около десет кашона с хартия (по пет топа хартия в кашон, представи си колко е лекичко), в момента в който се качвам горе се оказва, че сървъра на фирмата, която снабдявам е сдал багажа и ми се налага моментално да се намеся, понеже говорим за машината, на която се помещава счетоводния софтуер на строителна компания и да не ти говоря за какви суми иде реч, след цялата тази борба, се оказва, че съм заел мястото на някого за поне половин час.

Не съди прибързано хората, никога не знаеш какво всъщност става. И твоята нервна реакция е нормално да провокира нервна реакция и у другия, особено и ако и той е подложен преди това на сериозен стрес. А тия приказки за саморазправа говорят ужасно зле за порастнали хора. Това показва пуберски манталитет или циганското мото "ще викна махалата"...

Link to comment
Share on other sites

Пеше, излизаш да търкаляш. Спираш, влизаш в магазин, взимаш си вода и се оказва, че някой си е вързал байка за твоя. Не можеш да тръгнеш. Какво правиш, ако оня го няма 1 час, върне се, и почне да се дърви? Давам само пример, не казвам, че защитавам някого.

Link to comment
Share on other sites

DaToNik, колкото и да ти е чудно, но света не се върти около теб, ерго аз не ти вървя на контра постоянно. може наистина да има тайна организация, която да убеждава всички хора около теб да ти противоречат и да се стараят всячески да ти пречат в живота, но не съм забелязал техни листовки в пощенската си кутия. ти също имаш претенции за трицифрен коефициент, та мисля ще ме разбереш. ако не, виж скорпа как кат страничен наблюдател е успял да схване и дори е бил така добър да ти обясни.

 

и да, харесва ми да споря с интелигентни хора. може някой път и с теб да поспоря. с психара например няма да го правя.

Link to comment
Share on other sites

....... Въобще си нямаш представа какво би могло да се е случило.

...............

 

Антарес, нали не се опитваш да ми обясниш ТОЧНО какво се е случило в ситуация, в каято АЗ съм участник и съм потърпевшата страна? Мобо е прав за неговата случка. Но нима всички случки са по неговия калъп? И той вади от тях някакви жизнеутвърждаващи истини и изводи? Айде върнете се страница - две назад, прочетете и пак се изкажете. Но не е задължително. :blink:

 

Едит: Мобо, това за света ми е ясно откъм 15-тина години насам, ама май ти се опитваш да го врътнеш поне веднъж около теб. Помисли, попрочети МОЯТА ситуация и не ме насаждай в твоята, за която казах вече че си прав! ОК?

Link to comment
Share on other sites

Антарес, нали не се опитваш да ми обясниш ТОЧНО какво се е случило в ситуация, в каято АЗ съм участник и съм потърпевшата страна

Мне , опитва се да ти обясни колко по-сериозни могат да станат нещата , ако и двете страни тръгнат да викат хора за "морална подкрепа" , ако мога така да се изразя ;) Сега сещаш ли се кво се опита да ти каже Антарес?

Link to comment
Share on other sites

Мне , опитва се да ти обясни колко по-сериозни могат да станат нещата , ако и двете страни тръгнат да викат хора за "морална подкрепа" , ако мога така да се изразя ;) Сега сещаш ли се кво се опита да ти каже Антарес?

 

Опс, още един обяснявач! Или ви е напекло много или нещо АЗ не схващам :wacko: . Всички тези реплики между мен и Чистачите сте ги взели насериозно? Нали не мислите, че в напечена ситуация ще скачам като пърле пред майка си? И ще викам хора от другия край на планетата (те ще са за десерт :lol: ), а няма да викна охраната, която е на една пишка място от офиса? И ще защити МЕН, щото аз съм си платила за паркомястото, за разлика от тъпанара, който е спрял перпендикулярно на мен и ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ? Спрете да ми обяснявате КАКВО БИ МОГЛО ДА СТАНЕ :angry: . И аз АКО БЯХ С ПИШКА НЯМАШЕ ДА НОСЯ КЪСА ПОЛА!!! А К О !!!

Link to comment
Share on other sites

При толкова споменавания на думата "пишка" ми е ясно за кво си мислиш по цял ден :)

Редакция - ддз , аз ако бях без пишка сигурно щях да нося къса пола :Р

Link to comment
Share on other sites

При толкова споменавания на думата "пишка" ми е ясно за кво си мислиш по цял ден :)

 

Айде предположи! Да видия дали и мисли си почнал да четеш...онлайн... :lol: Ако ми гледаш и на ръка...направо ти давам 5 лева :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Айде предположи! Да видия дали и мисли си почнал да четеш...онлайн... :lol: Ако ми гледаш и на ръка...направо ти давам 5 лева :bgrin:

Аз гледам само на пин кодове от кредитни карти ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако ги видиш, обади ми се, че наскоро ми ги свиха :)

Ти и без тва каза , че са били полу-празни.. нямам много интерес..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...