Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Psychosis - винаги може по-зле. Обикалял съм си тършувайки цялата стая два пъти да си търся запалката, която държа в едната си ръка.

Link to comment
Share on other sites

Psychosis - винаги може по-зле. Обикалял съм си тършувайки цялата стая два пъти да си търся запалката, която държа в едната си ръка.

 

интересно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

He's got the whole world in his hands, he's got the whole wide world in his hands...

Всеки път като е чуя тази песничка настръхвам. Сещам се за Стийв Бошеми и 1 малко момиченце...

Link to comment
Share on other sites

По повод темата на frodo:

...ми мина през главата, че сигурно frodo вече не го пускат по влаковете и рейсовете, защото последният път когато е пътувал, в автобуса мистериозно са останали само половината пътници, а и това време, дето е писал (17.30-19ч), подозрително съвпада с вечерята... :devil :lol:

 

:laughing: :laughing: :laughing:

 

бтв - после отивам да си зема билетче за рейса...до несебър...петък вечер :music

Link to comment
Share on other sites

He's got the whole world in his hands, he's got the whole wide world in his hands...

Всеки път като е чуя тази песничка настръхвам. Сещам се за Стийв Бошеми и 1 малко момиченце...

 

Филма е брутален, безкраен екшън, но наистина тоя момент е без коментар.

Link to comment
Share on other sites

Започвам да качвам кила, и се чудя на какво се дължи това нещо.

Ям си нормално без да се ограничавам и прекалявам но въпреки това пак качвам килограми.

Или пък кантарът ми ме лъже?

Link to comment
Share on other sites

Започвам да качвам кила, и се чудя на какво се дължи това нещо.

Ям си нормално без да се ограничавам и прекалявам но въпреки това пак качвам килограми.

Или пък кантарът ми ме лъже?

 

Не те лъже, ами най-безскрупулно си те е*ава.. В тия жеги как можеш да качваш? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не те лъже, ами най-безскрупулно си те е*ава.. В тия жеги как можеш да качваш? :blink:

 

И аз качвам. И си ям като прасенце всеки ден.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че в момента ми лакират колата... и се притеснявам ...

 

Но от друга страна се кефя че си открих най-сетне една велика стара класика -

Link to comment
Share on other sites

Слизам от рейса , спирката е на 2 минути от нас , ама разбира се трябва да се прибера вир вода мокър... де*ба бурята.. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мен пък много ме кефи да е тъмно и да вали яко с много светкавици. Заболяха ме очите от гледане през терасата къде ще падне следващата светкавица. Мноо яко

Link to comment
Share on other sites

Но от друга страна се кефя че си открих най-сетне една велика стара класика -

 

RRRRRespect! :punk

 

Ако имаш още някакви търсения от тия години и жанрове, пусни един PM, с голямо удоволствие ще пратя нещото, което се търси, ако е налично.

 

Ето ти и каталога ('dir c:\dir > dump.txt') :D

 

Каталог

Link to comment
Share on other sites

Слизам от рейса , спирката е на 2 минути от нас , ама разбира се трябва да се прибера вир вода мокър... де*ба бурята.. :angry:
Не позволявам нищо лошо да се казва за бурята! Същата тази буря ме засече и мен на Витоша и... се рацепих от кеф. Друго си е да летиш и да те брули вятър и дъжд...

Черешката на тортата беше... когато излезнах от гората, преминах през село... ъъъ... квартала, излезнах на главното шосе и града се виждаше като на длан. Не че София е кой-знае колко красива гледка, но целия град беше опасан от не една, а две дъги. Едната беше толкова ясно изразена, че едва ли не можех да видя кодовете на цветовете :Р И се виждаше от Люлин до Дружба, без прекъсване...

Така че не позволявам нищо лошо да се казва за бурята!

 

Редакция; Нееее... синдикатаааа! Е*ати зверската игра. Откакто ъпгрейднах 486-цата на Pentium II се спуках да я търся, уви - напразно... Другата брутална игра, за която още се сещам е Quarantine...

Link to comment
Share on other sites

уфо-то си рулира пък.

 

а колко чаках да излезне нещо синдикатоподобно, когато хората тепърва си оджамваха компютърите. така и не се появи.

Link to comment
Share on other sites

Сигнал - Липсваш ми

 

До ся гледах някакво предаване за Сигнал - интервюта, изяви и т.н. Така хубаво ме подсетиха за техните песни, че сега не мога да не си ги слушам :)

Link to comment
Share on other sites

а колко чаках да излезне нещо синдикатоподобно, когато хората тепърва си оджамваха компютърите. така и не се появи.

 

Fallout Tatcics?

Link to comment
Share on other sites

Всъщност FF не е същата без Vivi (BlackMage) и без Chocobo-та :D

 

Килъре, ти си стара пушка, първите FF-та не си ли ги играл?

 

Играл съм малко едно време ама щото не бях голям фен на конзолите, заблудена уфсъ демек, и така и не навлезнах много навътре в нещата. Но 7-цата ме разцепи отвсякъде и освен това Клауд и Сефирот са точно такива каквито трябва да са двамата герои. Как да ти кажа. Така ги усещам. Клауд е добър и т.н., обаче е и лош и брутален в същото време, което е много добре направено и в играта и във филма. Сефирот е и брутален и много лош без капчица милост и съвест. Човека без да се замисли решава че може да попилее цяла планета само щото му трябва за нещо си. Използвам думите "добър" и "лош" в смисъл че тука става дума за борбата между "Доброто" и "Злото". Та като цяло усещането ми е такова за тия двамата. Като погледна назад мога да кажа, че тая мания по компютрите ме е накарала да пропусна велики изживявания само с простия факт, че отебах конзолите като гейм платформа. Голяма грешка. Сега и да играеш стари игри, няма начин да е същото. Все едно да гледаш стар филм. Пак е яко ама не е същото когато го правиш навреме. Доскоро играх GT 3 и GT 4 и трябва да кажа, че такива рейсинг игри за компютър няма, няма и да има. Факт. Но не им е времето сега да ги играя. Също факт. Преди 5-6 години трябваше да ги играя, когато излизаха. През два дена гледам превюто на GT 5 за PS3. И в момента няма таква рейсинг игра за компютър. То не е графика, то не е геймплей, то не е чудо. FF е култ. Повече от класика. Да не изброявам голямото количество велики игри за Playstation. Чисто сме осакатени в тая насока повечето. Минава ми през главата, че човек не трябва да пропуска да прави нещата навреме. Ако пропусне поради някаква си причина, после ще съжалява. И даже и да го направи това нещо по-късно, то никога няма да е същото, както ако го направи навреме :) Enjoy.. :D

Link to comment
Share on other sites

Сега и да играеш стари игри, няма начин да е същото. Все едно да гледаш стар филм. Пак е яко ама не е същото когато го правиш навреме.

 

So true :(

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...