Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бях си казал по едно време, че само марков алкохол ша пия, като шсе режа, ама как да даде човек толко мн пари, като няма ... И също, че няма да прекалявам с бирата, щото много лоши неща ми причинява на стомаха, ама не ... шса еба в гъзъ :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Бях си казал по едно време, че само марков алкохол ша пия, като шсе режа, ама как да даде човек толко мн пари, като няма ... И също, че няма да прекалявам с бирата, щото много лоши неща ми причинява на стомаха, ама не ... шса еба в гъзъ :lol:

Ама като се замислеш ти е било готино до едно време нали. Иначе НАздраве !!!

Link to comment
Share on other sites

Всъщност... Доста си далеч от истината. Напиване е нарицателно за събиране на компанията, въртене на мохабет, и тем подобни работи. Днешната младеж се обръща с този израз, към вашия - седянка. :lol:

 

Това какво променя нещата бе, Психаре? Ако "събиране на компанията, въртене на мохабет, и тем подобни работи" е достойно за мечтите на един индивид, предполагам този индивид би трябвало поне да излежава 20 годишна присъда в условията, в които държаха Ханибал Лектър. :lol:

Link to comment
Share on other sites

По повод горните няколко поста - никога не съм изпитвал удоволствие от консумирането на алкохол. Това обаче не ми е пречило, спазвайки традиционната българска черта, да се напивам като за световно през тийнеждърските ми години...обаче след едно яко омесване на алкохоли, свързано с немного приятни усещания в здравословно отношение, като повръщане, силно главоболие и кофти махмурлук - приключих с алкохола от раз.

Виж...с пушенето нещата са по-различни - този навик го дължа на жена ми, защото преди да я срещна не пушех. Сега не ми е проблем да се откажа, когато поискам...случвало ми се е когато имам доста ангажименти да се усетя, че цял ден или два не съм запалвал цигара, че и не съм се сетил даже за нея.

Проблемът е, че съм си поел рисковете и не искам да спра да пуша с кафето, след ядене или просто на мохабет.

 

А иначе по темата....минава ми през главата, че съдейки по спорадичните постове във всички раздели в последните няколко часа, все още виждам надежда за повечето 'юзъри' тук - явно извършват горните две дейности по купони и заведения в събота вечер, за разлика от мен, който определено съм непоправим. :)

Link to comment
Share on other sites

Midex: Аз не говора за напиване и за смесване на няколко вида алкохоли. Аз говоря ей така 2 бири с приятели за настроение...А за над 20 и под 20 мога да твърда , че е едно и също. Както си има тъпаци под 20 ( които всички от форума ненавиждате) ,такива хора има и над 20 години...

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря ей така 2 бири с приятели ...

Ееее...че на 2-те бири откога им казват "пиене"... :D

 

Жените са готови да те използват до последния ти дъх...

В една определена ситуация съм съгласен да ми вземат и "последния дъх". :devil

Link to comment
Share on other sites

В една определена ситуация съм съгласен да ми вземат и "последния дъх". :devil

Ооо дааа... ! :)

 

Иначе ми се върти из главата, че този който е измислил Ге Се еМите е бил голям задник !! Тази сутрин към 07 : 00 ми идеше да поработя върху моят с чук :sayjin . Ма и аз съм мноо ТЪП, че не си го изключвам ! А имах такива планове за ходене на риба и пържоли сред природата......

Link to comment
Share on other sites

Не е истина колко изтощава това топло време...сякаш не съм на себе си в последните две седмици независимо от климатика и студените течности :(

Link to comment
Share on other sites

А за над 20 и под 20 мога да твърда , че е едно и също.
Говориш за себе си, надявам се?
Както си има тъпаци под 20 ( които всички от форума ненавиждате) ,такива хора има и над 20 години...
Не мога да кажа, че ненавиждам някого от форума. Едва ли съм само аз.

Понякога е хубаво да си дадеш сметка, че гледната ти точка не е всеобхватна и не всички мислят (или отказват да го правят) като теб.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата , че е време да наблъскам една кана с лед и да я долея с вода....

Link to comment
Share on other sites

То е леко смешно да мразиш един ник, ама има хора дето мразят :) Личен опит, не ми се рови из старите лични :) Има хора дето дразнят наистина, но пък то винаги има такива. Не само по форумите. Иначе ми минава, че за трети път се налага да почвам от началото и не е хич лесно, но пък е интресно. Динамиката е друга и човек рядко скучае. Другото дето се сещам е, че е на път да се повтори една история с нещастен край, но да речем че тоя път съм подготвен. Донякъде. Тука поне е хладничко и доста приятно временце. няма жеги. За жега се брои 24-25 градуса. В много редки случаи 27. Вечер винаги е хладно. Днеска и вчера малко поснимах, та да позяпате малко :)

 

Това са снимки от City of London. Една много малка част, разбира се.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тези са от кварталния пъб

 

 

 

 

 

А това е за феновете на стари спортни коли :) Класика в жанра Mazda RX-7

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=xZYQHFNdVnE

 

* 1. O Fortuna

* 2. Fortune plango vulnera

 

# I. Primo vere (In Springtime)

 

* 3. Veris leta facies (No strings and only a small chorus)

* 4. Omnia sol temperat

* 5. Ecce gratum

 

# Uf dem anger (On the Lawn)

 

* 6. Tanz

* 7. Floret silva nobilis (Small and large choruses)

* 8. Chramer, gip die varwe mir (Small and large choruses) [German]

* 9. Reie [German]

* 10. Were diu werlt alle min [German]

 

# II. In Taberna (In the Tavern)

 

* 11. Estuans interius

* 12. Olim lacus colueram (No violins used)

* 13. Ego sum abbas (Only percussion and brass with chorus)

* 14. In taberna quando sumus

 

# III. Cour d'amours (The Court of Love)

 

* 15. Amor volat undique (Boys chorus with soprano)

* 16. Dies, nox et omnia

* 17. Stetit puella

* 18. Circa mea pectora

* 19. Si puer cum puellula

* 20. Veni, veni, venias (Double chorus with 2 pianos & 6 percussionists)

* 21. In truitina

* 22. Tempus est iocundum (2 pianos, percussion and all vocalists except tenor)

* 23. Dulcissime

 

# Blanziflor et Helena (Blanziflor and Helena)

 

* 24. Ave formosissima (Three glockenspiels with independent parts)

 

# Fortuna Imperatrix Mundi (Fortune, Empress of the World)

 

* 25. O Fortuna (Fortune, Empress of the World)

Link to comment
Share on other sites

Па умря нещо форума.. Няма с кой да се заядеш за цвят, даже!

 

Е нали ревахте, че някои хора само се заяждат за щяло и нещяло :)

 

Неска съм працал нещо. Пък уж неделята беше спокойна. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Въпроса може и да мине за нестандартен, ама е нещото което в момента ми минава през главата и се чудя е:

Изхождайки от определението, че вожа е на дърт х*й кожа, кога една кожа става вожа?

Link to comment
Share on other sites

Па умря нещо форума.. Няма с кой да се заядеш за цвят, даже!

 

Не се притеснявай аз съм тук, само кажи за кво искаш да се заяждаме :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пак да си кажа. Фразата е "to go to war", не "on war".

само дето не си съвсем прав. човека, който е цитиран си го е казал с "on war". американизми, кво да ги правиш.

Link to comment
Share on other sites

Бритиш енглиш > хамерикан ->> lorry > truck, bonnet > hood, chips > french fries, fuck, произнесено като "фок" >>>>> ALL!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...