Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Май този Мичел или по-скоро Мицел възприема този метод със спаменето като съвременен похват за ухажване. Лично от опит препоръчвам да захапе една червена роза (цял букет е рисковано), да вземе една китарка и право под прозореца на Фарел - серенадата все още би трябвало да разнежва сърцата женски, но да се пази от падащи предмети :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Май този Мичел или по-скоро Мицел възприема този метод със спаменето като съвременен похват за ухажване. Лично от опит препоръчвам да захапе една червена роза (цял букет е рисковано), да вземе една китарка и право под прозореца на Фарел - серенадата все още би трябвало да разнежва сърцата женски, но да се пази от падащи предмети :lol:

 

От както жените започнаха да носят панталони, нищо не е лесно. Еманципацията уби кавалерството, почти не останаха жени, които да оценват жестовете, но това си е за тях, плюс това серенадата е много сложна, ако момичето живее в блок с изолация и хубава дограма. Къде отидоха добрите стари времена, на керпичените къщички, с малки дървени прозорчете :love

Link to comment
Share on other sites

Ей, хора! Слушам новините и се стряскам! Я някой да каже какво става в София - взривове във военна база, толкова силни, че пострадал дори стария терминал на летището?!! И аз ще търся инфо ама направо настръхвам! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Това е ужасно :(

 

Дори да няма жертви, пак е ужасно. Фактът, че може просто ей така да се случват подобни неща е ужасен.

Link to comment
Share on other sites

Ето я и версията ,на която аз съм привърженик :

 

От склада се е крадяло юнашката ,както от всяко едно държавно предприятие и сега е дошло времето за ревизия и другарите са решили прикрият следите.

Няма друго логично обяснение освен целенасочен палеж. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ей, хора! Слушам новините и се стряскам! Я някой да каже какво става в София - взривове във военна база, толкова силни, че пострадал дори стария терминал на летището?!! И аз ще търся инфо ама направо настръхвам! :wacko:

 

Ами аз съм го проспал тва, ама като се събудих и бях да свърша една две работи, не виждам нито следа от паника или притеснение сред хората... Единствено чух че има по-високониво на замърсяване на въздуха, но нищо опасно...

Link to comment
Share on other sites

Още не съм се докопала до официалната новина, но попаднах на интересен коментар: ТУК

 

Ама все пак и Пловдив не изостава по новини: ГОРИ ВОДНАТА ПАЛАТА

На снимката пуши покрива на EXIT, но както пише - ще чакаме подробности и уточнения. Ако има някой с път наоколо - заобиколете!

 

Edit: Ето и сухите факти: ЦЪК

Link to comment
Share on other sites

А аз се чудя защо в квартала се чуват сирени от пожарни, а той EXIT горял, кофти хубава дискотека е, дано да си остане цяла.

Link to comment
Share on other sites

кофти хубава дискотека е

Беше...в последно време селянията и чалгата са я завладели отвсякъде :sick

 

Занзибар е истината :music

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля че е време да се стегнеш и да намалиш спама.

 

222as1.th.jpg

 

Такова чудо не съм виждал тук...

 

тва не е нищо. правил съм страница и половина аз :lol: е не тука де

 

Club F1 Форум Блог ГалерияМагазин GSM скин | Правила на форума | Помощ | Търсене | Потребители | Календар [X]Асистент

 

Зареждане...

Съобщение (Съобщението ще се затвори след 2 секунди)

Потребител: VIVA_FERRARI ( Изход )

Контролен панел · Нови мнения · Асистент · Моите приятели · 0 нови съобщения

 

Форуми на Club F1 > Топ 20 потребители днес KREDOR

 

Топ 20 потребители днес

Потребител Регистриран Общо мнения Мнения днес % от днешните мнения

ARSENAL 18.02.2005 13529 269 19.05%

argiriano 03.03.2005 16295 251 17.78%

VIVA_FERRARI 09.10.2005 17020 248 17.56%

 

В момента съм трети. А тия цифри са минавали и 700

 

Брой мнения на ден

 

Всички мнения

Link to comment
Share on other sites

don chefo, на колко е форума?...като възраст :D

 

а сега ми минава...бира, скара, пържени картофки...но като изпято като например - идваме, ще е*ем :punk

Link to comment
Share on other sites

http://dnes.dir.bg/2008/07/03/news3161004.html

 

 

Ахаха 6 път ли бе. Омг просто тва само в България го има. Иначе съм потресен от днешния ден. В Пловдив - пожари, в София - взривове..

 

:sick

 

Werno Curunire zabrawih..awe ujas ujas..dneska e..

Link to comment
Share on other sites

chelopechene.jpg

 

:)

 

тва е гавра майна.. не ме кефи особено :angry:

 

Преди час глеадх репортаж на нова мъже плачеха от шока сутринта. Направо ужас..

Link to comment
Share on other sites

don chefo, на колко е форума?...като възраст :D

 

а сега ми минава...бира, скара, пържени картофки...но като изпято като например - идваме, ще е*ем :punk

 

Повече от този. Хващам се на бас ;). Аз съм един от "малчуганите" ;). Просто си се лигавим на едно определно място....... :lol:

 

В началото на сезона бяха засечени 8000 потребители ако не се лъжа онлайн. За всяко ГП също са бая. Гонят 1000

 

А ония двамата пред мен са с по 10-12 години по-големи от мен :):):):)):

Link to comment
Share on other sites

защо някои хора си мислят, че сложната лихва е прекалено сложна за изчисление и не може да бъде преценена наум или пресметната за по-малко от 30 секунди на прост калкулатор, а пък в ексел дори може да се види и проследи до произволна предишна стъпка?! съвсем същото може да се свърши и с лист и молив в ръка.

да не говорим, че при над 10 итерации разликите между 2 и 6 пункта просто избождат очите.

Link to comment
Share on other sites

да не говорим, че при над 10 итерации разликите между 2 и 6 пункта просто избождат очите.

Така е човек ... абсолютно съм съгласен ...

 

Минава ми през главата колко бързо се записах за изпитите в УНСС :) има-няма 10 минути да не бяха и по-малко :lol: Хората по 6-7 часа чакат ... :rolleyes: :woot :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това беше най-ужасният ден в живота ми.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...