Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Пак съм изпаднала в онази ситуация, в която ми е изключително скучно и се чудя какво да правя, но за всичко ме мързи.

А по принцип все си мисля "Ее, като имам повечко свободно време ще направя еди какво си." - лошото е, че като го имам това време ... лудвам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз пак да си кажа. Фразата е "to go to war", не "on war".
Тва съм го цитирал и както каза мобо е хамерикансия вариянт :D :P
Link to comment
Share on other sites

Oh oh !

Here I come !

Here I go !

Jump round jump !

Whatcha wanna do ?!

Whatcha gonna do ?!

Let me know girl , jump , jump !

Е т`ва ми минава през главата :punk

Link to comment
Share on other sites

Днес много работа много чудо. Уморен съм много и на всичкотто отгоре и тази жега ме скапва още повече, скапва ме дори тотално.

Нервата ме гони и нз. за какво. :devil Абе може би откачам.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса може и да мине за нестандартен, ама е нещото което в момента ми минава през главата и се чудя е:

Изхождайки от определението, че вожа е на дърт х*й кожа, кога една кожа става вожа?

Ми като одъртее чепът кожата става вожа, но тва с одъртяването си е чисто субективно. Иначе си мисля, че би било добре да взема да си изключа телефонът и да се заключа в къщи поне за един ден.

Link to comment
Share on other sites

Валяк!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нещо изртрещявам въпреки мойте най-добри намерение към останалата част от човечеството...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми Металика през главата. One. Уникални китари от 4-тата минута и 36-тата секунда нататък :) Освен това ми минава за пореден път през главата, че Нокия са уникално малоумни телефони. FF без Cloud Strife и Sephirot не е същата....

Link to comment
Share on other sites

FF без Cloud Strife и Sephirot не е същата....

То не може и да се нарече ФФ без тях двамата :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да престана със internet-запознанствата... ударих на дебел камък... :)

 

Но пък ако погледна от друга страна... more cushi'n for the pushin' :D

Link to comment
Share on other sites

Трябва да престана със internet-запознанствата... ударих на дебел камък... :)

 

Но пък ако погледна от друга страна... more cushi'n for the pushin' :D

 

Говори ми в килограми xD.

Утре съм на очен лекар О.о. Мразя да ходя на очен лекар :<.

Link to comment
Share on other sites

more cushi'n for the pushin' :D

Saint Redman ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

FF без Cloud Strife и Sephirot не е същата....

 

Всъщност FF не е същата без Vivi (BlackMage) и без Chocobo-та :D

 

Килъре, ти си стара пушка, първите FF-та не си ли ги играл?

Link to comment
Share on other sites

Трябва да престана със internet-запознанствата... ударих на дебел камък... :)

 

Но пък ако погледна от друга страна... more cushi'n for the pushin' :D

Последния път, когато ходих на IRC среща (2005-та), девойката ме гонеше по килограми :) Но готвеше добре...
От нея ще стане чудесна...

От нея ще стане чудесна...

От нея ще стане чудесна...

Да, ще стане чудесна...

Доооомаааакиииня, Доооомаааакиииня, Доооомаааакиииня, Доооомаааакиииня....

 

Абе само аз ли като чуя/видя FF и асоцияцията ми е "FF вкус"?

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва човек да плаща, за да може да се поддържа в добро здраве? Особено за животоспасяващи лекарства. Защо не се осигуряват от държавата? И не само лекарствата - също и операциите. В интерес на държавата е жителите й да са здрави. Защо не им осигурява всичко необходимо? Ааааааа?

Link to comment
Share on other sites

В интерес на държавата е жителите й да са здрави. Защо не им осигурява всичко необходимо? Ааааааа?

Защото на никой не му пука за теб така както ти си мислиш че би трябвало... Хората по върха на пирамидата се интересуват от власт и нищо повече. Постави се на тяхно място ;)

Link to comment
Share on other sites

Ъ? Ебати тъпото мислене, честно. Ти ли ша седиш в лабораториите да правиш хапчета? Ти ли си учил 12 години химия и биология? Ти ли ша седиш в аптеката? Ти ли? Ти ли? Ти ли? Прави ги тези неща и ще са ти безплатни. Държавата трябвало да осигурява... Тя осигурява, но не това, което ти ЯВНО си мислиш. Ти си длъжен да се пазиш здрав, а не държавата. И... Държавата осигурява доста лекарства. И да.. Точно животоспасяващи, както и доста други. Говориш на изуст! Питай някой, който знае. Питай някой, който ги е купувал 11 години на безценица, защото действително държавата помага. Не се научихте и тва си е!

Link to comment
Share on other sites

Брей, много се палиш нещо. Нали знаеш, че всеки мисли това, което иска да си мисли. Вярно е, че трябва да се грижиш за общото си здраве. Но също така е вярно, че има неща, които не можеш да контролираш. Защо трябва да има кампании от рода на "Да помогнем на Теди да събере 300 000 евро за животоспасяваща операция"? Защо трябва старите хора да дават по сумати пари за животоподдържащи лекарства - вярно е, че има намаления, но и с намаленията пак си е много - лекарствата на баба ми са 400 лв на месец.

 

И не аз ще стоя по лабораториите и аптеките, а специалистите. И ще си получават заплатите от държавни финансирания.

 

Ясно ми е, че нещата не са така, както си ги мисля. Този пост по-горе си беше нещо като глас в пустиня, тих ропот. Щото се замислих - ако намерят лекарство против рак, против СПИН - колко ли ще струва? 1000, 10000 евро? Голям пробив ще е, няма спор. Но какво ще помогне, ако хората не могат да си го позволят?

 

Няма смисъл да се заяждаш, жега ми е, затрупан съм с работа и ме е ударило на утопия.

Link to comment
Share on other sites

Ако има данък, който е на стойност 50% от заплатата ти и отива в МедТех, лекарствата ша са безплатни. Но няма... Няма от къде да дойдат заплатите на тия хора. За аптекар учиш 6 години, маа му стара. (Извинети - фармацефт) Ако се намери апче против СПИН няма кой да позволи да струва милиони евро. Същото е и за рака. Това са неща, които са по - големи от нас...

@Тийф, не. Просто съм бил в "системата". ;)

Link to comment
Share on other sites

По повод темата на frodo:

петък ще ходя към несебър, но нещо влак/рейс не ме устройва напълно.

ако някой ще заминава около 17.30-19ч да пише на лс или тук

сериозен съм, не съм психопат и не се храня с хора, ще пътувам сам с една малка раница багаж

...ми мина през главата, че сигурно frodo вече не го пускат по влаковете и рейсовете, защото последният път когато е пътувал, в автобуса мистериозно са останали само половината пътници, а и това време, дето е писал (17.30-19ч), подозрително съвпада с вечерята... :devil :lol:

Link to comment
Share on other sites

Baby,

I've...

I compare you to a kiss from a rose on the grey.

been.............. kissed from a rose on the grey.

Ooh, the more I get of you

...ooh...........the..

Stranger it feels, yeah

stranger it feels.

Now that your rose is in bloom,

A light hits the gloom on the grey.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...