Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мерсии, мерсии!

Каминг хооооум ту ударинг ударинг ударинг хайтс

Хийтклиффф, защоооо не ми взееее кадаиииииф! etc

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми , че обичащият farrell ще го напише във всяка една тема , ако не бъде спрян.. ._.

Link to comment
Share on other sites

farrell ми минава през главата

Аз пък си мисля че е време да се стегнеш и да намалиш спама.

 

222as1.th.jpg

 

Такова чудо не съм виждал тук...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че има нощни модератори, дето гледат кой спами и през нощта... ;) ...ама карай..."кат' са обичат младите - да са земат"... :inqn

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че има нощни модератори, дето гледат кой спами и през нощта... ;) ...ама карай..."кат' съ обичат младите - да съ земът"... :inqn

 

Има и по-лошо. Единият от модераторите се намира в PST часовата зона, т.е. десет часа назад, което означава, че на практика покриваме 24 часа от денонощието плътно и няма никакъв шанс за спамърите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има и по-лошо. Единият от модераторите се намира в PST часовата зона, т.е. десет часа назад, което означава, че на практика покриваме 24 часа от денонощието плътно и няма никакъв шанс за спамърите. :lol:

Ами като се сетя, че Весо покрива с 2 часа назад...ти с 10...остава да пратим Любо в Япония, че да затворим цикъла... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами като се сетя, че Весо покрива с 2 часа назад...ти с 10...остава да пратим Любо в Япония, че да затворим цикъла... :lol:

 

Любо засега по-далече от Гърция едва ли можем да го пратим, ама няма и да се наложи, щото аз си лягам във време, в което повечето в БГ отдавна са се събудили. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти кога дойде в София? :)

 

Минава ми през главата, че ако я нямаше темата за ФЕГ, щях да последвам Мичал и да пиша във всяка една тема, без да е спам :D

Link to comment
Share on other sites

Сега ми се стои в нас , а сестра ми ме кара да отидем в заведението на "злобила" , но на мен хич не ми се ходи , защото ще ходя в Пловдив след малко да си подновя личната карта , но някой хора не мирясват ... просто игнорирам чуждите желания и това е .

п.п. Белия ис уейтинг фор ю ... хахаха .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти кога дойде в София? :)

 

Минава ми през главата, че ако я нямаше темата за ФЕГ, щях да последвам Мичал и да пиша във всяка една тема, без да е спам :D

 

аз не деля България на шопия и провинцията...поне за някои неща :)

Link to comment
Share on other sites

Ако Майкъл, Мишел, Мичал или Мицел пусне още два-три поста, в които се старае да обясни на света колко много Фарел има в главата, мисля, че ще му изпратя една благословия.

Link to comment
Share on other sites

Интересно защо всяка една форумна двойка се скъсва да обяснява в подробности от връзката си по темите във форума. Сякаш на някой му пука :)

 

Бъдете щастливи и спрете да дразните останалите. Ако връзката ви е някаква отворена (тип swingers) тогава има смисъл. Иначе се получава: вижте колко ни е яко... ама други нямат достъп. Или групов секс или си се плющете там двамата тихичко без да занимавате другите с личния си живот ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо не, но не в 15 теми едновременно и в интервал от 2 минути.

 

[Edit] Логиката ти е лоша. Ти все още имаш достъп до всички останали жени, които са много повече от едната жена на човека. Не виждам къде е елемента "яко ни е, ама други нямат достъп". [/Edit]

 

[Edit 2] Божичко, Мицел е плъзнал по повече теми отколкото предполагах. И във всички има само глупости! Мисля, че един пост в "Какво ви минава..." щеше да предаде достатъчно ясно идеята, че е много флибен във Фарел. [/Edit 2]

Link to comment
Share on other sites

Curunir... абее... рядко свободните жени (до които имам достъп) си заслужват :D В смисъл такъв щом са свободни значи... има нещо :P Тоест... тряаа се крадат :D

Link to comment
Share on other sites

Curunir... абее... рядко свободните жени (до които имам достъп) си заслужват :D В смисъл такъв щом са свободни значи... има нещо :P Тоест... тряаа се крадат :D

 

Разшири си достъпа! А и предвид това какви жени искат повечето хора от типа "изрусен със слънчеви очила", не мисля, че свободните жени им има каквото и да било, напротив.

Link to comment
Share on other sites

Отново ще кажа, че за всеки влак си има пътници, както и за всеки пътник има влакове. Въпроса е дали си влак или пътник...

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми минава през главата, че последните 2 дена дадох към 200 лева да се записвам за места, където не изгарям от желание да уча. А по-лошото е, че изгубих 2 пъти по 3 часа от безценното си време в стоене на ужасТ!ната опашка в техническия, с какви ли не уроди и агро елементи.. Да им имам и организацията, да им имам и чудото.. 3 бюра за записване, на едното руса гъска дет не знае къде е буквата "З" на клавиатурата, на второто няква скочубра с къса коса и ууууууникално благ характер, третото - заблуден педерунгел с абсурдна представа за ставащото около него.. :angry1

 

Само за справка: записването в УНСС ми беше точно, ама точно 4 минути, без висене по опашки.. Обаче там имаше над 20 гишета за приемане на документи, а не като тук 3.. :blink: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Отново ще кажа, че за всеки влак си има пътници, както и за всеки пътник има влакове. Въпроса е дали си влак или пътник...

Минава ми през главата, че всички сме пътници.

То така е, бял косъм...

 

И само за статистиката - тоя верно дразни.

Въпреки, че историята помни доста по-голям спам. В пъти.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...