Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Искам да попитам защо като чуеш някоя песен по радиото и веднага се зарибиш по нея става така ,че като си я дръпнеш у вас и кат я слушаш вече я няма тръпката :/. При вас случват ли се такива работи?

 

ДА! Не съм сам, супер! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ДА! Не съм сам, супер! :D

Дааам,и аз набюдавам същото явление...някак си се губи блясъка на песента... :)

Link to comment
Share on other sites

Може да е от GLOBAL WARMING-a, може и да е заради тъпите изпити, но днес цял ден не съм в кондиция.. Правя уж нещо, а сякаш не го правя аз.. Мисля си за някакви неща, а се усещам, че правя други.. Трябва да си намеря отдушник, и то много скоро трябва да го намеря :huh:

Link to comment
Share on other sites

Божкееей!

 

Поздрав за всички съседи, Fruity Loops с едни Tama перкусии, електриката и айде - Curunir megamix feat. Metallica :punk

 

Не си усещам китката и пръстите на лявата ръка, но беше ебаси кефа! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Малеее... тука сте ме изяли... Зли, зли. Особено на куру сравнението... позволявам ти да пробваш да ме изриташ, после ще черпиш от застраховката, ако си застрахован, разбира се :devil

На който каквото съм имал да кажа - съм казал където и както съм намерил за добре.

 

Тоя уикенд съм си в Плодвид, баси... дано го преживея. Пак да се върна в тази адска пещ... Изпотявам се само като си представя ужаса от осмия етаж на панелената фурна...

Link to comment
Share on other sites

Скорпууус, Скорпус, вятър та вей на бял кон. Пак не си разбрал сравнението ми. То е по-скоро с положителен характер. Вече по дефолт блокираш и всички са зли.

 

[Edit] Виждам подписа на Психозис и публично го заклеймявам. Един вид виртуално плювам над него! :D Как може да слушаш Drowning Pool бе! Това е от най-малоумните, бездарни американски групички! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

[Edit] Виждам подписа на Психозис и публично го заклеймявам. Един вид виртуално плювам над него! :D Как може да слушаш Drowning Pool бе! Това е от най-малоумните, бездарни американски групички! [/Edit]

Айде не ме карай и аз виртуално да плюя над теб ! :D

Link to comment
Share on other sites

Скорпууус, Скорпус, вятър та вей на бял кон. Пак не си разбрал сравнението ми. То е по-скоро с положителен характер. Вече по дефолт блокираш и всички са зли.

Тук в грешка си по-скоро ти. Първо... "вятър те вее на бял кон" е толкова далеч от действителността при мен, че свят да ти се завие. Може и да не ти е ясна употребата на метафората, или аз да съм свикнал да влагам друг смисъл. Освен това, трудно е да приемеш за мило сравнението с домашен любимец. Особено и такъв, който с лекота би могъл да изхвърлиш.

Link to comment
Share on other sites

обичайте се. домашните любимци са за обичане и отглеждане. зимайте се и живейте дълго и щастливо, вместо да се обяснявате кой, на кого, кога, как, защо.....

 

 

 

 

 

 

кой беше казал, че не пускам положителни постове, а? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Освен това, трудно е да приемеш за мило сравнението с домашен любимец.

 

Трудно е като си тънкообиден серсемин като теб! :laughing:

Спри да се навиваш, усети... духа ми на всеобща добронамереност. I diss because I care. :P

Link to comment
Share on other sites

днеска е бахти тъпия ден...петък не се работи, "щото ще ти умре шефа" :D

 

до довечера докато дойде време да заминавам за морето ще изпуша тотално :wir

Link to comment
Share on other sites

днеска е бахти тъпия ден...петък не се работи, "щото ще ти умре шефа" :D

 

до довечера докато дойде време да заминавам за морето ще изпуша тотално :wir

 

Фродо ти през ден заминаваш брато :D. Много яко така да трипваш..

Link to comment
Share on other sites

Фродо ти през ден заминаваш брато :D . Много яко така да трипваш..

 

втора седмица поредна...ако кажа, че оня ден засякох бивш съученик и ми вика заминаваме другата седмица с един друг съученик с неговата каравана за морето, ако искаш ела...ама няма кинтииииии :sayjin

 

 

 

едит: отивам на обяд, дано да има нещо хубаво, че :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Самоанализа показа, че наистина съм станал доста докачлив, раздразнителен и зъл последните няколко дни. Извинявам се на форума.

Link to comment
Share on other sites

Самоанализа показа, че наистина съм станал доста докачлив, раздразнителен и зъл последните няколко дни. Извинявам се на форума.

Няма за какво. По-добре така отколкото да бъдеш passive-aggressive bitch :D

Link to comment
Share on other sites

на 6 страници тема - за транс миксовете на кацаров, боренцетоооо има 9 поста...всичките в смисъл как "очаква"...я с нетърпение, я с възбуда, я треперейки миксовете...сериозно...бахти изкуствено поддържания интерес към тъпото предаване за транс музика. има и един зарибен де - артилериста, ама той май щот от нямане кво да прави кат бил нощни смени...бахти човек с кви тъпотии се занимава като не е ангажиран с нещо...защо игричките в яху за забранени дейба :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...